Özel Aydos Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi

Özel Aydos Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi
Özel Aydos Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi
Ücretsiz İş İlanı
Özel eğitim ve sağlığın ortak paydası olan Rehabilitasyon.com adresinin sektöre özel iş veren ile iş arayan arasında ne kadar iyi bir köprü olduğunu görebilmeniz için çok kısa süreliğini ÜCRETSİZ bir İş İlanı verebilirsiniz.
Yenilenen EÇOP'u Denediniz mi?
Engelli Çocuklar Otomasyon Programı (EÇOP) yenilendi, Demo indirip anında, MEBBİS'den bilgilerinizi yükleyerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.
ÜCRETSİZ demoyu hemen indirin ve yükleyin.
 • SINIRSIZ Kullanıcı ve Öğrenci
 • Veritabanı sunucu hizmeti
 • Uzak sunucuya otomatik yedekleme
 • E-fatura entegrasyonu
 • Web tabanlı (mobil uyumlu) veya Masaüstü kullanımı
 • MEBBİS otomatik veri alma ve aktarımı
 • Tüm formların otomatik hazırlanması
 • Yılsonu değerlerlendirme işlemlerinin tek tuşla yapılması
 • Faturaların otomatik üretilmesi ve hatasız MEBBİS'e aktarılması
 • Online teknik destek imkanı
 • Pratik ders yazılabilmesi
İş Arayanlar

iş arayan 974 kişi var. Hemen irtibata geçerek personel eksikliğinizi tamamlayın.

Dün

Nilay T.
Psikolog

Dün

Ertuğrul O.
Özel Eğitim Öğretmeni

Bugün

Kahraman A.
Sosyolog

Dün

Şule S.
Psikolog

Dün

Rabia C.
Çocuk Gelişimi ve Eğitimcisi

Kurumsal

"Yetersizliği olan çocuklarımızın potansiyellerini ve fonksiyonel yeteneklerini geliştirerek, eğitim ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayarak, öğrencilerimizin ve ailelerinin hayatlarında pozitif değişimler yaratarak, uzman kadromuzla, çağdaş eğitim anlayışımızla, fiziki ve teknolojik donanımızla yaşam kalitelerini arttırmayı hedefliyoruz."

Kurumumuz 2006 yılı sonunda Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı olarak açılmış olup;  Hafif- Orta-Ağır Düzeylerde Zihinsel Yetersizlik, Otizm, Özel Öğrenme Güçlüğü, Down Sendromu, Cerebral Palsy, Spina Bifida, Psikomotor Gerilik, Mikrosefali, Hidrosefali, Fenilketüniri, Osteopati, Fiziksel Engel,İşitme Engeli, Dil ve KonuşmaBozuklukları,İletişim ve Davranış Problemleriolan öğrencilere özel eğitim hizmeti veren bir özel eğitim kurumudur.

Eğitim - Öğretim ve Danışmanlık hizmetlerimiz; Özel Eğitim, Zihinsel Engelliler, İşitme Engelliler, Okul Öncesi, Çocuk Gelişimi ve Eğitimi, Beden Eğitimi ve Spor, Rehber Öğretmen, Psikolojik Danışman, Pedagog, Psikolog, Dil ve Konuşma Terapisti, Duyu Bütünleme Uzmanı, Hidroterapist ve Fizyoterapistlerden oluşan uzman kadromuzla verilmektedir.

Merkezimizde; Gelişimsel ve Psikolojik Testler,  Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık,  Psikoterapi hizmetleri bulunmaktadır. Kurumumuz Konferans Salonunda düzenlediğimiz Aile Eğitimi Seminerlerimizde engelli bireylere ve ailelerine yalnız olmadıkları duygu ve düşünceleri kazandırarak çözüm odaklı tavır ve tutumlar geliştirmeleri sağlanmaktadır.Düzenli aralıklarla Öğretmen Bilgilendirme Akademik Seminerleri düzenlenmekte, eğitim-öğretimin kalitesinin arttırılması sağlanmaktadır. Tüm öğrencilerimiz ve velilerimiz servis imkanlarımızdan yararlanmaktadır.

Amacımız, özel eğitim gerektiren öğrencilerimizin; ilgi, istek, yeterlilik ve yetenekleri doğrultusunda ve ölçüsünde yaşam becerilerini geliştirmek, öğrenme gereksinimlerini karşılamak, bu yolla topluma uyumlarını sağlamak ve özel eğitim alanında uluslararası kalite standartlarına ulaşmaktır.

Özel Aydos Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezimizde; eğitimde bir tek ferdi kaybetmeden topluma kazandırmak, ailevi ve sosyal hayatlarında pozitif farklılık yaratarak yaşam kalitelerini arttırmak bakımından vermiş olduğumuz eğitim öğretim hizmetlerimiz, engelli bireylerimiz ve ailelerimiz adına büyük önem taşımaktadır.

Kurumdan Görünümler Tümü