Özel Aydos Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi

Özel Aydos Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi
Rehabilitasyon.com Facebook'da...

İş ilanlarını ve diğer güncellemeleri Facebook'dan takip etmek için sayfamızı beğenin:

Ücretsiz İş İlanı
Özel eğitim ve sağlığın ortak paydası olan Rehabilitasyon.com adresinin sektöre özel iş veren ile iş arayan arasında ne kadar iyi bir köprü olduğunu görebilmeniz için çok kısa süreliğini ÜCRETSİZ bir İş İlanı verebilirsiniz.

Öğrencilere verilen eğitimleri(terapileri) MEBBİS"e otomatik aktarın.

Eleman mı Arıyorsunuz?

Kurumunuz büyüyor, ekstra yeni personele mi ihtiyacınız oldu?

Artık bunları dert etmeyin! Hemen bir iş ilanı ver, gelen başvuruları incele, birkaç görüşme yap ve uzmanla çalışmaya başla. Hepsi bu...

Kurumsal

Aydos çamlığı eteğindeki dört katlı 2500 m2 modern binada kurulan kurumumuzda; engelli bireylere ve ailelerine rehabilitasyon, eğitim öğretim ve psikolojik destek hizmetleri verilmektedir. Derslerimizde çeşitli materyaller, teknolojik araçlar kullanılmakta, eğitim CD leriyle bilgisayar destekli eğitim yapılmaktadır. Otistik Sınıfımızın duvarları yumuşak dolgu kaplanmış olup, TV, VCD ile müzik eşliğinde çalışılmaktadır. Bireysel ve Grup İşitme Sınıflarımızın, ses akustiği düzenlenmiştir ve FM sistemli cihazlar kullanılmaktadır. Tüm eğitim odalarımızda kamera sistemi mevcuttur. İsteyen velilere çocuklarının video görüntüleri izletilmektedir. El Sanatları Atölyemizde; seramik, ahşap, halı- kilim dokuma, örgü, nakış, dekoratif el sanatları eğitimleri ile iş ve uğraş etkinlikleri yapılmaktadır. Materyal Üretimi Atölyemizde; veli ve öğrencilerimizin işbirliği ile derslerimizde kullanılan dolgu oyuncaklar, kuklalar, kavram setleri ve öğretim materyalleri hazırlanmaktadır. Okul çağı dışındaki öğrencilerimizle nikah şekeri ve galoş yapılmaktadır. Aile Eğitimi Seminerlerimizde; görsel sunumlar, videolar kullanılmakta, uzmanlarımız tarafından; aile bilgilendirme, özel eğitim danışmanlığı ve rehberlik hizmetleri sağlanmaktadır. Spor alanlarımızda, voleybol, basketbol, jimnastik ve atletizm çalışmaları yapılmaktadır. Öğrencilerimizin psiko-sosyal gelişimlerini desteklemek amacıyla hayvanat bahçesi, sinema, tiyatro, iş, sanat ve eğlence merkezlerine geziler düzenlenmektedir. Tüm öğrencilerimiz ve velilerimiz hostes gözetimindeki servislerimizden yararlanmaktadır. Hizmetlerimizle özel eğitim alanında örnek ve öncü olmak düşüncesindeyiz. Kurumumuz hakkında daha geniş bilgiye www.aydosrehabilitasyon.com adresindeki web sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kurumdan Görünümler Tümü

Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezinizde bir TAMAMEN ÜCRETSİZ otomasyon programına ihtiyacınız mı var?
Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezlerinin tüm ihtiyacı olan yazılımlar RemSis.net sayfası üzerinden TAMAMEN ÜCRETSİZ olarak kullanabilirsiniz.
TAMAMEN ÜCRETSİZ, hemen üye ol, kullanmaya başla.
  • SINIRSIZ Kullanıcı ve Öğrenci
  • 7/24 Heryerden Erişim
  • Masaüstü, Tablet ve Mobil Uyumlu
  • MEBBİS otomatik veri aktarımı
  • PKT, KDF, BEP ve diğer formların kolayca üretimi
  • Servis Programı
  • Ön Muhasebe ve Futura İşlemleri
Ayrıntılı bilgi için burayı tıklayın.