Soru-Cevap

Soru-Cevap Formu

yeni yönetmelik belirsizlikler ve boşluklarla dolu

nasıl bir yönetmelik hazırlanmalı ki hem engellilere hemde bu alanda çalışanların sorunlarına tam olarak cevap verebisin?

 

21-03-2005
Belirtilmemiş
Öğrenciye verilen eğitim modüllerinin sınır kontrolü otomatik yapın.
4 Yanıt
yeni yönetmeliğe aday öğretmenler imza atamıyo ama aday fizyoterapistler imza atabiliyor ama değil mi?
12-10-2006
Belirtilmemiş

bizler eğitimci olarak emekli de olsak eğitim alanında birşeyler yapmak istiyoruz.ancak tüm yakınmalar yönetmeliklerin karışık olmaları.bu yönetmeliklerin yetkililerce ayrı ayrı yorumlanması.ben de gelişmekte olan bir ilçede özel eğitim kursu açmak istedim.standartlara göre binayı hazırladım.özel eğitim kanunu ve buna bağlı lan yönetmeliklere göre mecburu olan kadronun pdr.ci haric fazlası ile tamamladım.ancak personelin tamamı olması gerekir diye resmi işlemlerim başlatılmadı.ilçemiz mahrumiyet bölgesinde olduğu için pdr.ci arkadaşlar yüksek maaş vermeme rağmen benimle çalışmak istemediler.üniversitelerimiz az mezun verdiği için eleman sıkıntısı çekmekteyim.şu ada kurumda çalışanlara maaşlarını eksiksiz ödemekteyim.velhasıl zor durumdayım.bu sıkıntı türkiye de varolduğu aşikardır.durumum iyi değil.Diğer kurumlarında bilhassa açılış evresinde olanların ve benimde ALLAH yardımcımız olsun.teşekkür ederim.
04-10-2006
Belirtilmemiş

slm arkadaşlar benim en çok sıkıntı eddigim durum ayın başında verdigim faturaların hala gelmemesi nezan nasıl gelecegi dir en büyük sıkıntım orda başlıyor elim deki mevcut olan parayı da harcıyamaıyorum ondan dolayı ne zaman gelecegini bilmedim için bilgisi olan veya ödenegi cgelen kurum varsa biz lere bili verir se sevinirim özellik le ankara da ki arkadaşlar biraz daha yakın bu işişe diye arkadaşlarıda bilgilen dirse sevinirim
27-07-2006
Belirtilmemiş

           Yıllardır yönetmelik eski , ihtiyaçları karşılamıyor diye feryat ettik. Haklıydık da ama yeni diye önümüze sunulan yönetmelik bazı sıkıntılarımızı ortadan kaldırmakla birlikte bazı konularda da yeni sıkıntılar doğurdu. Belirsizlikler birilerine iş alanı açmaya çalışmalar vs. Herkesin memmun olacağı bir yönetmelik oluşturmak çıkarların da karşı karşıya gelmesi nedeniyle pek olası değil.
23-03-2005
Belirtilmemiş

Sorunun yanıtını biliyor musunuz?
Sorunun yanıtını biliyorsanız, lütfen aşağıdaki alanı kullanarak soruyu yanıtlayınız.

 

Soruyu yanıtlarken:

 • Doğrudan soruyu yanıtlayınız, veya soruya verilen diğer yanıtları geliştirecek şekilde yanıt veriniz
 • Yanıtınızda hakaret, küfür veya kanunlara uygun olmayan paylaşımlar bulunmamalıdır. Buna uygun hareket etmeyen üyelerimizin üyelikleri durdurulacaktır
Eleman mı Arıyorsunuz?

Çalışanınız sizi yüzüstü bıraktı, ortada mı kaldınız?

Artık bunları dert etmeyin! Hemen bir iş ilanı ver, gelen başvuruları incele, birkaç görüşme yap ve uzmanla çalışmaya başla. Hepsi bu...

İş mi Arıyorsunuz?

Başka bir şehire taşınmayı düşünüyor, iş mi arıyorsunuz?

Artık bunları dert etmeyin! Hemen özgeçmişini doldur ve "İş Arıyorum" ilanı ver, kurumlar seni arasın. Hepsi bu...

Ücretsiz İş İlanı
Özel eğitim ve sağlığın ortak paydası olan Rehabilitasyon.com adresinin sektöre özel iş veren ile iş arayan arasında ne kadar iyi bir köprü olduğunu görebilmeniz için çok kısa süreliğini ÜCRETSİZ bir İş İlanı verebilirsiniz.
Yenilenen EÇOP'u Denediniz mi?
Engelli Çocuklar Otomasyon Programı (EÇOP) yenilendi, Demo indirip anında, MEBBİS'den bilgilerinizi yükleyerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.
ÜCRETSİZ demoyu hemen indirin ve yükleyin.
 • SINIRSIZ Kullanıcı ve Öğrenci
 • Veritabanı sunucu hizmeti
 • Uzak sunucuya otomatik yedekleme
 • E-fatura entegrasyonu
 • Web tabanlı (mobil uyumlu) veya Masaüstü kullanımı
 • MEBBİS otomatik veri alma ve aktarımı
 • Tüm formların otomatik hazırlanması
 • Yılsonu değerlerlendirme işlemlerinin tek tuşla yapılması
 • Faturaların otomatik üretilmesi ve hatasız MEBBİS'e aktarılması
 • Online teknik destek imkanı
 • Pratik ders yazılabilmesi