Soru-Cevap

Soru-Cevap Formu

yeni başvuru

arkadaşlar özel eğitim kurumlarında çalışmak istiyorum,başvurular yapıyorum ancak çalışma koşulları ve maaş hakkında bi bilgim yok bana yardımcı olursanız sevinirim.ayrıca samsun da çalışmak istiyorum fikri olan varsa ve bana bilgi verirse çok sevinirim.
12-07-2008
Selda ŞAHİN
Okul Öncesi Öğretmeni
Kurumunuza ait program, modül sınırlamalarını siz değil, otomasyonunuz takip etsin.
32 Yanıt
arkadaşlar merabalar.siz samsun a cimri diyosunuz bu konuda ama emin olunki daha cimri iller de var.Mesela malatya.Ben malatya'da çalışan okul öncesi öğretmeniyim ve de ücretli çalışıyorum 900 e çalışıyorum.Ben artık özel eğitim sahiplerini bir eğitim ci değil birer esnaf olarak görüyorum.
10-09-2008
Sedef YİĞİT
Okul Öncesi Öğretmeni

Hatay olur mu
04-08-2008
Metin KES
Çocuk Gelişimi ve Eğitimcisi

MERHABA BENDE YENİ MEZUN OLDUM ACEMİ DEĞİLİM DAHA ÖNCE 4 YIL KADAR ÜCRETLİ ÖĞRETMENLİK YAPTIM OKUL ÖNCESİNDE TECRÜBEM VAR VE BİR REHABİLİTASYON MERKEZİNDEDE YAPABİLECEĞİME İNANIYORUM BUNUN İÇİN HER HANGİ BİR REHABİLİTASYON MERKEZİNDEN TEKLİF BEKLİYORUM. MERSİN ANTALYA TARAFI OLURSA BENİM İÇİN İYİ OLACAK. ARKADAŞLAR KOLAY GELSİN.
04-08-2008
Gülcan BEKAR
Okul Öncesi Öğretmeni

arkadaşlar özel eğitim kurumlarında çalışmak istiyorum,başvurular yapıyorum ancak çalışma koşulları ve maaş hakkında bi bilgim yok bana yardımcı olursanız sevinirim.fikri olan varsa ve bana bilgi verirse çok sevinirim.
02-08-2008
Gülcan BEKAR
Okul Öncesi Öğretmeni

ben de özel eğitime geçmek istiyordum fakat ne yapacağım konusunda hiçbir bilgim yoktu verdiğiniz bilgileri okudum ve çok faydalı oldu çok teşekkür ederim. hepinize başarılar diliyorum.
31-07-2008
Perihan BAYRAKTAR
Okul Öncesi Öğretmeni

ya bana cevap verecek beni aydınlatacak kimse yok mu aranızda :(((
29-07-2008
Zeliha ADANIR
Zihinsel Engelliler Öğretmeni

ben şu ana kadar hiç özel bir kurumda çalışmadım ve merak etmediğim için araştırma gereği de duymadım..bu sene itibariyle rehabilitasyon merkezlerinde göreve başlamak istiyorum ancak; bu stajerliğin kalkması ve kalkmaması olayını anlayabilmiş değilim stajerlik kalkınca daha tercih edilen ve maaşın mı yüksek oluyor..bir ikincisi rehabilitasyon merkezlerinde görev alan okul öncesi öğretmeni arkadaşlar ne tür etkinlikler yapıyorlar. yani normal anaokullarını biliyorum çalıtım da ama rehabilitasyonda neler yapıyorsunuz? lütfen bana gülmeyin :)) bilmediğimden dolayı soruyorum..ne demişler bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıptır ;))
26-07-2008
Zeliha ADANIR
Zihinsel Engelliler Öğretmeni

bizim de derneğimiz yada sendikamız olmalı özel eğitim çalışanları olarak ve maaş aralığımız orada belirlenmeli. sakaryada çalışıyorum ve burada kurum sahipleri toplantılar yaparak maaşlarla ilgili ağız birliği yapıyorlar. iki yıldır burada çalışıyorum maaşımı750 den 1350+ 200 yol a çekene kadar anlımın damarı çatladı. kurumlar birbirinin öğrencisini çalarak kuyularını kazarken çıkarları sözkonusu olduğunda nasıl da ortaklaşıyorlar, bi biz çalışanlar ortaklaşamadık onlar bile biraraya geliyo.
21-07-2008
Gulsen KOCA
Okul Öncesi Öğretmeni

biz 800 leri 1000leri kabul ederken sadece kendimizi değil okulöncesi öğretmeni tüm arkadaşları düşünmeliyiz. 1200 ün ltını kabul etmeyiniz arkadaşlar lütfen. 1500 normal bir maaş
21-07-2008
Gulsen KOCA
Okul Öncesi Öğretmeni

teşekkür ederim arkadaşlar..ben çorum da yaşadığım için yakın olsun diye samsun istiyorum.ayrıca ordan mezunum alışık olduğum bir yer.ancak şartlar çok uygun gibi değil.kayseri den gelen teklifte lojman vardı 1 in üzerinde ücret vereceklerini söylediler ki stajyerliğimi de kaldırıyorlardı..samsun çok acımasız bu konuda,kararsızım hala.
19-07-2008
Selda ŞAHİN
Okul Öncesi Öğretmeni

merhaba ben kütahyada gediz de çalışıyorum.Samsun ile hiç alakam olmadı.Selda hanım yardım isteyince sadece ilanları araştırdım:)
19-07-2008
Dilek ALKAN
Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Öğretmeni

rica ederim:)Sizin de söylediğiniz gibi Samsun ücret konusunda cimri:)Ben stajer olarak başlayacağım için 800 falan söylediler ama ücretlide en fazla 1200 olur dediler.lojman da vermediler ama iyi düşün çünkü benimle konuşan insanın uslubu hiç hoşuma gitmedi daha önce de yazmıştım buraya AÖF olduğum için beni aşağılayarak fiyatı düşük söylemişti.
19-07-2008
Hülya KARADUMAN
Okul Öncesi Öğretmeni

hülya hocam öncelikle yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim.sine özel eğitim merkezine mail gönderdim.siz görüştüyseniz size sunduğu olanaklar hakkında bilgi verebilir misiniz?
18-07-2008
Selda ŞAHİN
Okul Öncesi Öğretmeni

Daha önce de sormuştum ama yanıt alamadım tarabzon da hangi merkezle anlaştınız?Mahsuru yoksa söylermisiniz?
18-07-2008
Hülya KARADUMAN
Okul Öncesi Öğretmeni

arkadaşlar sanırım samsun bu konuda en cimri illerimizden bir tanesi?yazdıklarınızdan anladığım kadarıyla!benim için de kalabileceğim yer çok önemli çünkü ikamet ettiğim yerde çalışabileceğim özel eğitim kurumu yok!
18-07-2008
Selda ŞAHİN
Okul Öncesi Öğretmeni

....

18-07-2008
Belirtilmemiş

arkadaşlar harikasınız ya çok teşekkür ederim..görüşücem verdiğiniz adreslerle.
18-07-2008
Selda ŞAHİN
Okul Öncesi Öğretmeni

Geçen gün Samsun dan bana bir teklif gelmişti .Yanlış hatırlamıyorsam sine özel eğitim merkezi idi.Ama tam emin değilim.
18-07-2008
Hülya KARADUMAN
Okul Öncesi Öğretmeni

arkadaşlar samsun da okul öncesi öğretmeni arayan bir rehabilitasyon merkezi var mı?bilgisi olan varsa yardımcı olsun lütfen..
18-07-2008
Selda ŞAHİN
Okul Öncesi Öğretmeni

Ben üç ayrı kurumda çalıştım şu ana kadar.tabiiki aile eğitimi bizim görevimiz ama benim demek istediğim kurumlar için tecrübe bişi ifade etmiyo, aile hangi kurumdaki öğretmen daha tecrübeli daha iyiyse oraya götürmeli çocuğunu. ama günümüzde bu işler böyle yürümüyo. öyle ki: öğretmene doktor hanım ya da doktor bey diyen veliler gördüm, çocuklarını eğitimden çok tedavi amaçlı getiriyorlar...ve dolayısıyla öğretmen en iyi özel eğitimci de olsa kurumun cebine giren para aynı.umarım ilerde aileler öğretmenlerini denetleyecek kadar birikimli olur ve bunun olması için elimizden geleni yapacağız.
17-07-2008
Gulsen KOCA
Okul Öncesi Öğretmeni

Sorunun yanıtını biliyor musunuz?
Sorunun yanıtını biliyorsanız, lütfen aşağıdaki alanı kullanarak soruyu yanıtlayınız.

 

Soruyu yanıtlarken:

  • Doğrudan soruyu yanıtlayınız, veya soruya verilen diğer yanıtları geliştirecek şekilde yanıt veriniz
  • Yanıtınızda hakaret, küfür veya kanunlara uygun olmayan paylaşımlar bulunmamalıdır. Buna uygun hareket etmeyen üyelerimizin üyelikleri durdurulacaktır

Kurumunuzun ihtiyaç duyduğu tüm işlemler tek otomasyonda... Hem de ücretsiz!

Ücretsiz İş İlanı
Özel eğitim ve sağlığın ortak paydası olan Rehabilitasyon.com adresinin sektöre özel iş veren ile iş arayan arasında ne kadar iyi bir köprü olduğunu görebilmeniz için çok kısa süreliğini ÜCRETSİZ bir İş İlanı verebilirsiniz.
İş Arayanlar

iş arayan 569 kişi var. Hemen irtibata geçerek personel eksikliğinizi tamamlayın.

Dün

Buse Ö.
Çocuk Gelişimi ve Eğitimcisi

Dün

Hatice Ş.
Çocuk Gelişimi ve Eğitimcisi

Dün

İbrahim Y. S.
Özel Eğitim Uzmanı

2 gün önce

Senem A.
Odyolog

Dün

Merve E.
Psikolog