Soru-Cevap

Soru-Cevap Formu

yardım

Arkadaşlar ben buraya yeni üye oldum. Bilgilerinizden faydalanmak istiyorum.Benim 9 yaşın da oğlum var.2yaşında otizm tanısı konuldu.4yaşında konuştu bu sırada geometrik şekilleri,renkleri öğrendi.A ma 6ay sonra bir gece de hepsi bittive biz en başa döndük.Şimdi konuşmuyor ama alıcı dili güzel,çok cana yakın insanları kızdirmayı seviyor,tek takıntımız elleri ile oynaması.tekirdağda oturuyorum.Konuşup susanların tekrar konuşma şansı varmı,aranızda buna benzer bir şey yaşayan varmı,neler önerebilirsiniz.
20-02-2008
Özlem BİLGÜ
Diğer
Öğrenci, veli, verilen eğitimler, kesilen faturalara ait ayrıntılı istatistik çıkartın.
5 Yanıt
Reyhan Hanım Çocuğunuz kaç yaşında sustu.şu an konuşma terapisi alıyor mu .önereceğiniz bir isim var mı.bir de uzmanlarımıza bir sorum var oğlumun apraksi olabileceğini söylediler bu konu hakkında bilgisi olan var mı.sevgiyle kalın.
31-05-2009
Özlem BİLGÜ
Diğer

benim 10 yaşındaki oğlumda konuşurken susanlardan.9 yaşından sonra yoğun eğitim ve konuşma terapileri ile şu anda her şeyi ifade edebiliyor.ümidinizi kaybetmeyin
17-05-2009
Reyhan YILDIZ
Diğer

size önerim bulunduğunuz ilde konuşma terapisti varsa öncelikle onunla irtibata geçmeniz. konuşurmu konuşmaz mı çocuğu görmeden kimse bir şey diyemez ama eğitimle bu çocuklar otistikler eğer ek bir özrü daha yoksa iyibir reğitimle farklılıklar büyük ölçüde kayboluyor.v dediğim gibi önemli olan performası ve uygulanacak programın seçimi.
15-01-2009
Kara DENİZ
Özel Eğitim Öğretmeni

önceden konuşmayıp sonraları konuşan otistik görme engelli bir öğrencim vardı benim de. ümidinizi kesmeyin. sadece doğru-işi bilen uzmanlara en acil şekilde ulaşın. başarılar...
25-03-2008
Jale SARITOPRAK
Görme Engelliler Öğretmeni

özlem hanım merhaba bende tekirdağda oturuyorum.bizimde oğlumuza ygb ve otizm ön tanısı konmuştu henüz 1,5 yaşında iken şimdi 3,5 yaşında 20 aylıkken kreşe başlattık ve bireysel eğitim aldırdık.şimdide edirneye yeşim fazlıoğluna konuşması ve diğer eğitimleri için götürüyoruz.pecks yöntemini uyguluyoruz yeşim hanımla beraber.konuşması için. mail adresimi veriyim sizde arzu aderseniz msn de görüşelim tecrübelerimizi paylaşalım.
20-02-2008
Selda DELLAL
Diğer

Sorunun yanıtını biliyor musunuz?
Sorunun yanıtını biliyorsanız, lütfen aşağıdaki alanı kullanarak soruyu yanıtlayınız.

 

Soruyu yanıtlarken:

 • Doğrudan soruyu yanıtlayınız, veya soruya verilen diğer yanıtları geliştirecek şekilde yanıt veriniz
 • Yanıtınızda hakaret, küfür veya kanunlara uygun olmayan paylaşımlar bulunmamalıdır. Buna uygun hareket etmeyen üyelerimizin üyelikleri durdurulacaktır
Ücretsiz İş İlanı
Özel eğitim ve sağlığın ortak paydası olan Rehabilitasyon.com adresinin sektöre özel iş veren ile iş arayan arasında ne kadar iyi bir köprü olduğunu görebilmeniz için çok kısa süreliğini ÜCRETSİZ bir İş İlanı verebilirsiniz.
Yenilenen EÇOP'u Denediniz mi?
Engelli Çocuklar Otomasyon Programı (EÇOP) yenilendi, Demo indirip anında, MEBBİS'den bilgilerinizi yükleyerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.
ÜCRETSİZ demoyu hemen indirin ve yükleyin.
 • SINIRSIZ Kullanıcı ve Öğrenci
 • Veritabanı sunucu hizmeti
 • Uzak sunucuya otomatik yedekleme
 • E-fatura entegrasyonu
 • Web tabanlı (mobil uyumlu) veya Masaüstü kullanımı
 • MEBBİS otomatik veri alma ve aktarımı
 • Tüm formların otomatik hazırlanması
 • Yılsonu değerlerlendirme işlemlerinin tek tuşla yapılması
 • Faturaların otomatik üretilmesi ve hatasız MEBBİS'e aktarılması
 • Online teknik destek imkanı
 • Pratik ders yazılabilmesi
İş Arayanlar

iş arayan 1063 kişi var. Hemen irtibata geçerek personel eksikliğinizi tamamlayın.

Bugün

Merih Z.
Özel Eğitim Öğretmeni

Bugün

Hatice K.
Özel Eğitim Öğretmeni

Bugün

Merve K.
Tarih Öğretmeni

Bugün

Halil E. Ç.
Dil ve Konuşma Terapisti

Bugün

Adalet Z. B.
Çocuk Gelişimcisi

Kullanıcı Görüşleri...