Soru-Cevap

Soru-Cevap Formu

west sendromu

doğum öncesi doğum sonrası anneninaldığı ilaçlar, alkol ,sigara west sendromu oluştururmu? biraz açıklarsanız sevinirim.
18-12-2004
Arif OCAKCI
Özel Eğitim Öğretmeni
Kurumunuza ait program, modül sınırlamalarını siz değil, otomasyonunuz takip etsin.
1 Yanıt

Sözünü ettğniğiniz etkenler elbette engel oluşturabilir.Ancak kalıtım yani aile geçmişi,banın ve ailenin nörolojik yapısı ve bunda kalıtsallığın oranı ,hamile geçmişi ve yapısı hamilelik dönemi doğum sırası ve sonrası enfeksiyonal ve norolojik lezyonlar gözönüne alınmalıdır.Ülkemizde hasta haklarının sigorta sektöründeki zaaflar nedeniyle   çok   geride olduğu düşünüldüğünde  tanıların   önemli ve  belirleyici yapısından  sözedebilir  miyiz.Tanıları    west sendrom üstünden yapmak bir hekim için şık bir yaklaşımdır.Ama pozitif bilim ne denli pozitiftir.?Tanıları eğitim amaçlı kullanmak her zaman daha amaca yakın bir davranıştır.

09-01-2005
Sarp BENGÜ
Psikolojik Danışman ve Rehber Öğretmen

Sorunun yanıtını biliyor musunuz?
Sorunun yanıtını biliyorsanız, lütfen aşağıdaki alanı kullanarak soruyu yanıtlayınız.

 

Soruyu yanıtlarken:

  • Doğrudan soruyu yanıtlayınız, veya soruya verilen diğer yanıtları geliştirecek şekilde yanıt veriniz
  • Yanıtınızda hakaret, küfür veya kanunlara uygun olmayan paylaşımlar bulunmamalıdır. Buna uygun hareket etmeyen üyelerimizin üyelikleri durdurulacaktır
Ücretsiz İş İlanı
Özel eğitim ve sağlığın ortak paydası olan Rehabilitasyon.com adresinin sektöre özel iş veren ile iş arayan arasında ne kadar iyi bir köprü olduğunu görebilmeniz için çok kısa süreliğini ÜCRETSİZ bir İş İlanı verebilirsiniz.
Eleman mı Arıyorsunuz?

Kurumunuzda çalışacak personele mi ihtiyacınız var?

Artık bunları dert etmeyin! Hemen bir iş ilanı ver, gelen başvuruları incele, birkaç görüşme yap ve uzmanla çalışmaya başla. Hepsi bu...

PKT, KDF, BEP, GÖF ve diğer formları otomasyonunuz otomatik hazırlasın