Soru-Cevap

Soru-Cevap Formu

valilik onayı

selam ben rehabilitasyonda işe başlayalı 1 ay oldu neredeyse ama hala valilik onayın gelmedi diyolar valilik oluru gelmeyince sigorta işide olmuyo galiba ve işe başladığım taih değilde sigorta başlangıcı sonrasındamı stajerlik süreci başlıyor acaba
09-11-2007
Melahat ŞEN
Diğer
Kurumunuza ait program, modül sınırlamalarını siz değil, otomasyonunuz takip etsin.
5 Yanıt
sayın özel eğitim merkezi söyledikleriniz toplam 1 günü bile almıyor. bizde bu yollardan geçtik özelde çalıştık şuanda da devlette çalışıyorum işlerin nasıl yürüdüğünü çok iyi biliyoruz . rehabilitasyon merkezlerinin tek düşüncesi sigortasız ne kadar uzun süre düşük maaşa çalıştırabilirim.
02-01-2008
Mehmet YÜREKLİ
Özel Eğitim Öğretmeni

Melahat arkadaşın sorusunu cevaplayan arkadaşlar gerçekten personel teklif ve atama işlemleri hakkında hiçbirşey bilmiyorsunuz!!!!! Arkadaşlar Valilik onayına giden bir personel evrağı daha ilçe Millieğitim Müdürlüğüne teslim edilmeden işegiriş yapılmak zorunda yani işe giriş belgesi diploma veya ikametgah gibi zorunlu bir belgedir teklif yapılırken personelin dosyasına işe giriş belgesi koyulur yani sigortası yapılmadan hiç bir personelin evrakları ve atama teklifleri meb'e teslim edilmez ayrıca valılik onayının geç gelmesi de ilçeden ilçeye değişir gecikme valilikte değil atama evraklarını incelemek üzere teslim alan ilçe millieğitim müdürlüğünün yoğunluğuna bağlı olarak valiliğe geç gider valilik onayıda bu yüzden geç gelebilir yani sorun valilikten değil bağlı bulunduğunuz ilçeden kaynaklanır.
24-12-2007
Belirtilmemiş

stajerlik olur geldikten sonra başlıyor.ama okulun stajerliği başlatması gerekiyor.müdürün yani.şuan benimde başladı.müdüre sürekli hatırlattım. tarihi geçince diğer aylara kayabiliyo.
07-12-2007
Nazmiye KARTAL
Anaokulu Öğretmeni

Evet valilik onayı 2-3 günde çıkıyor bencede sizi oyalıyolar.Bu konuda aceleci olun,sigortanız hemen yatsın.
30-11-2007
Dilek ARICAN
Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Öğretmeni

arkadaşım sizi oyalıyorlar bence valilik onayı 1 ay sürmez en fazla 2,3 günlük bir iş
19-11-2007
Mehmet YÜREKLİ
Özel Eğitim Öğretmeni

Sorunun yanıtını biliyor musunuz?
Sorunun yanıtını biliyorsanız, lütfen aşağıdaki alanı kullanarak soruyu yanıtlayınız.

 

Soruyu yanıtlarken:

  • Doğrudan soruyu yanıtlayınız, veya soruya verilen diğer yanıtları geliştirecek şekilde yanıt veriniz
  • Yanıtınızda hakaret, küfür veya kanunlara uygun olmayan paylaşımlar bulunmamalıdır. Buna uygun hareket etmeyen üyelerimizin üyelikleri durdurulacaktır

Öğrencilere verilen dersleri MEBBİS'e otomatik aktarın.

İş Arayanlar

iş arayan 1057 kişi var. Hemen irtibata geçerek personel eksikliğinizi tamamlayın.

Dün

Şule E.
Fizyoterapist

Dün

Ebru A.
Okul Öncesi Öğretmeni

Bugün

Feryal G. D.
Sınıf Öğretmeni

Dün

Derya A.
Fizyoterapist

Dün

Kübra Y.
Uzman Öğretici

Ücretsiz İş İlanı
Özel eğitim ve sağlığın ortak paydası olan Rehabilitasyon.com adresinin sektöre özel iş veren ile iş arayan arasında ne kadar iyi bir köprü olduğunu görebilmeniz için çok kısa süreliğini ÜCRETSİZ bir İş İlanı verebilirsiniz.