Soru-Cevap

Soru-Cevap Formu

usta öğretici

meslek lisesi çocuk gelişimi ve eğitimi mezunları ''usta öğretici'' sıfatıyla ezilmeye devam etmektedir.Özel eğitim kurumları usta öğreticilerin ne kadar özveriyle, ne kadar sevgiyle çalıştıklarını gözlemleseler iyi olur diye düşünüyorum. Ancak imza atamadıkları için bir kenara itiliyorlar. Çünkü bu kurumlar maalesef imza atılmasından başka birşey düşünmüyorlar.Çocuklarla sevgi yumağı içinde olunması, iyi ilişkiler gözardı ediliyor. Unutmayalımki özel çocuklar sevgiyle istenilen eğitimi alabiliyorlar. Bu konu hakkında yorumları bekliyorum.

20-01-2011
Betül ÖNEMLİGİL
Çocuk Gelişimi ve Eğitimcisi
Öğrenciye verilen eğitim modüllerinin sınır kontrolü otomatik yapın.
2 Yanıt
menfaat söz konusu olunca işin içine para girince sizler ^^çok iyisiniz veya çok mükemmel iş yapıyorsunuz^^gibi cümleler havada kalıyor ben de sınıf öğrtmeniyim; sertifika almasam yuzume kimse bakmaz ... devlet öğrenci başına 350 grup hariç para vernmekte bu da 20 öğrenciye imza atıyor araya para ve menfaat girince şimdi el üstünde oluyoruz..yarın bu kanun sizlere çıksa aynı muameleyi sizlerde göreceksiniz...ama yapacak birşey yok...kib
26-01-2011
Olcay Ersin YAŞLIOĞLU
Zihinsel Engelliler Sınıf Öğretmeni

aynı düşüncedeyim.usta öğeticilere yeri geldiğinde her işi yaptırırlar eğitimci olarak alırlar ama bi süre sonra çok amaçlı eleman gibi olurlar.ne kadar kendilerini özel eğitim alanında geliştirirlerse geliştirsinler asla eğitimci gözüyle bakılmazlar..malesef..
23-01-2011
Büşra BEŞDERE
Zihinsel Engelliler Öğretmeni

Sorunun yanıtını biliyor musunuz?
Sorunun yanıtını biliyorsanız, lütfen aşağıdaki alanı kullanarak soruyu yanıtlayınız.

 

Soruyu yanıtlarken:

  • Doğrudan soruyu yanıtlayınız, veya soruya verilen diğer yanıtları geliştirecek şekilde yanıt veriniz
  • Yanıtınızda hakaret, küfür veya kanunlara uygun olmayan paylaşımlar bulunmamalıdır. Buna uygun hareket etmeyen üyelerimizin üyelikleri durdurulacaktır
İş Arayanlar

iş arayan 1219 kişi var. Hemen irtibata geçerek personel eksikliğinizi tamamlayın.

Bugün

Cennet A.
Psikolog

Dün

Aslıhan Ö.
Okul Öncesi Öğretmeni

Dün

Nazmiye T.
Psikolog

Dün

Rabia Y.
Çocuk Gelişimcisi

Bugün

Nazlı N. U.
Fizyoterapist

PKT, KDF, BEP, GÖF ve diğer formları otomasyonunuz otomatik hazırlasın

Ücretsiz İş İlanı
Özel eğitim ve sağlığın ortak paydası olan Rehabilitasyon.com adresinin sektöre özel iş veren ile iş arayan arasında ne kadar iyi bir köprü olduğunu görebilmeniz için çok kısa süreliğini ÜCRETSİZ bir İş İlanı verebilirsiniz.
Kullanıcı Görüşleri...