Soru-Cevap

Soru-Cevap Formu

ücret

Okul Öncesi Eğitimi ve Çocuk Gelişim öğretmenlerinin ücretleri konusunda bilgi edinmek istiyorum.SUDENUR YILMAZ
15-06-2007
Emine ÖZYILMAZ
Okul Öncesi Öğretmeni
Öğrencilere verilen dersleri MEBBİS'e otomatik aktarın.
65 Yanıt
konya,urfa ve van'da okul öncesi öğretmen maaşları ne durumda bilen var mı
06-07-2011
Okul Öncesi Öğretmeni

SERAP HANIM SİZİN BÖLÜMÜNÜZ AÇILMADAN ÖNCE DAHA MESLEKİ BRANŞINIZ YOKKEN BİZ SINIFLARIMIZDA KAYNAŞTIRMA EĞİTİMİ VERİYORDUK..HABERİNİZ YOK TABİ...REHABİLİASYONLAR YOKKEN BİR ÇOK SINIF ÖĞRETMENİ ARKADAŞIMIZ ALT SINIF ADI ALTINDA BU ÇOCUKLARA SINIF ÖĞRETMENLİĞİ YAPTI YADA KAYNAŞTIRMA ÖĞRENCİSİ OLARAK SINIFLARINDA EMEK VERDİ....DEVLET KENDİ KADROSUNDAKİ OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLERİNİ HER SINIFTA GÖREVLENDİRDİ..HARİÇTEN GAZEL OKUMASANIZ...SANKİ SİZDE KENDİNİZİ ÇOCUK NÖROLOĞU GİBİ ZANNEDİYORSUNUZ..KİMSENİN MESLEKİ BAŞARISINI ÖLÇEMEZSİNİZ...İNSANLARIN HAKLARINI ARAMASINADA BU KADAR TEPKİLİ OLMANIZ HİÇ HOŞ DEĞİL..BURDA TARTIŞILAN BRANŞ DEĞİL EMEĞE KESİLEN SAÇMA SAPAN BİR BEDEL..ANLAYABİLDİNİZ Mİ?????
04-07-2011
Zuhal TOPRAKTEPE
Okul Öncesi Öğretmeni

HASAN BEY HEM KURUM İŞLETMİŞ HEMDE ÖZEL EĞİTİMDE MAAŞLA FARKLI KURUMLARDA GÖREV YAPMIŞ ÖĞRETMENİM.. İLK KEZ SİZİN BEYANINIZ 850 TL LİK MAAŞ ALAN OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ MAAŞI MİKTARINI OKUDUM ..SADECE GÜLDÜM... İSTANBULDA HİZMETLİ KADROSUNDAKİ ARKADAŞLAR BİLE BU ÜCRETİN ÜSTÜNDE ÇALIŞIYORLAR.. ÇOK MERAK ETTİM SAKINCASI YOKSA BU ÜCRETE ÇALIŞTIRDIĞINIZ ÖĞRETMENİN ADINI SOYADINI YAZARMISINIZ..EN AZINDAN KENDİ SÖYLEVİNİZİ KANITLARSINIZ... BİZDE SİZE İNANIRIZ??????
04-07-2011
Zuhal TOPRAKTEPE
Okul Öncesi Öğretmeni

tesekur ederim bilgilendirdiniz icin...
23-06-2011
Elmaz CAGVEREN
Psikolog

tam bir bilgim yok ama izmirde ücretlerin düşük olduğuna dair duyumlar var genel olarak doğu illerinde maaşlar yüksekken batıya geldikçe düşebiliyor.
23-06-2011
Seyfettin ÇAM
İşitme Engelliler Öğretmeni

ben izmirdeki bir anaokulda psikolog ilanina basvurmustum, bana 900-1200tl arasi soylendi, turkiyedeki maaslari arastirinca cok sasirdim.
23-06-2011
Elmaz CAGVEREN
Psikolog

istanbul'okul önceciler 1500-2000 arası değişen fiyatlara çalışıyor...ne söyleniyo ben anlamadım ne demek siz okul önceciler o parayı hak ediyomusunuz....biz eğitimciyiz..yaptığımız emeğin karşılığı bundan daha yüksektir....bazıları hala ticaret kafasında 3 5 kuruş fazla kazansınlar derdindeler sanırım
23-06-2011
Vildan YILMAZ
Okul Öncesi Öğretmeni

su anki maaslar nedir bilgi verebilirmisiniz yeni mezunum, izmirde rehabilitasyon merkezi veya anaokulda psikolog maaslari nedir?
22-06-2011
Elmaz CAGVEREN
Psikolog

arkadaşlar ben ktu okulöncesi mezunuyum ve rehabilitasyon merkezinde 1000 ytl maaşla çalışıyorum.ve çalışmlara göre bu miktar artıyor.hasan bey 500 ytl? kusura bakmayın ama çok abartmışsınız.500 ytl ye okul öncesi öğretmeni çalıştırmanız insafsızlık olur bence.neticede belli bir miktar vardır.bu illlere ve çalışmalara göre değişebilir.sizin öne sürdüğünüz miktarsa usta öğreticilerin aldığı miktar.stajer olmama rağmen bu maaşı alıyorum yozgatta.
02-11-2007
Esra AKSOY
Okul Öncesi Öğretmeni

Arkadaşlar öğretmen olan insanlara bu tarz konuşmaları yakıştıramadım.Sizi kınıyorum!Ve lütfen meslek elamanları birbirini eleştirirken-pek tabii bir durum- bazı değerleri koruyarak bunu yapmalı diye düşünüyorum.
01-11-2007
Banu KILINÇ
Çocuk Gelişim ve Eğitim Uzmanı

bütün kurum sahipleri işi ticarete dokmuş amaç egtim falan degil kaloriferci kurum açarca egitim kalitesini düşünün artık.
20-10-2007
Selma Çalışkan BİNGÖL
Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Öğretmeni

bizim buradaki tepkimiz hasan beye o da sırf öğretmenleri ucuza çalıştırıyor olmasına serap hanım konuyu başka yönlere çekmeyelim bizim kimseye ahkam kestiğimizde yok zaten sizin tabirinizle öğretmenciklerin ahkam kewsmeyede hakkı yok değil mi :) keşke herkes öğretmencik olsada öğrencilerini burnu akmasına altına yapmasına ragmen sevse...
20-10-2007
Dilara GÜNAL
Okul Öncesi Öğretmeni

öncelikle kendime değil sana güldüm çünkü özel eğitim denilen olayı hala kavrayamamışsın. ancak böyle bir cevap vermeni beklerdim. o ifademdeki mana seni tiye almıyorumdu. ah serap ben sana ne diyim...:)çatışmayı bırak manaya dön. ben neden bu portaldayım, ne iş yapıyorum, bu alandan beklentilerim neler olur mu arkadaşım...
19-10-2007
Emre ATALAR
Okul Öncesi Öğretmeni

bencede zaten senın yapman gereken tek şey oturup ağlanacak halıne gülmen
19-10-2007
Serap KASNAKLI
Zihinsel Engelliler Sınıf Öğretmeni

mu ha ha serap:)
19-10-2007
Emre ATALAR
Okul Öncesi Öğretmeni

merak etme ben çalıştığım kurumda gerek okul öncesi öğretmenleriyle gerekse sınıf öğretmenleriyle omuz omuza calışıyorum zaten benım sözüm senin gibi ahkam kesmekten öteye gidemeyen öğretmenciklere EMRE
18-10-2007
Serap KASNAKLI
Zihinsel Engelliler Sınıf Öğretmeni

sayın serap;bir hazımsızlık yaşadığın kesin.şimdi ben sana yardım etmek isterdim ama gerek görmüyorum çünkü bu portal ve yaşadığın ortam sana yeterli bilgiyi vermiş olmalıydı.serap hanım,biz okul öncesi öğretmeni arkadaşlar bu sektördeyiz bir çoğumuz sizin meslek grubundaki arkadaşlardan ziyadesiyle fazla potansiyel taşıyor.bu gerçeği bi kenara yazalım... eğer biz diş hekimi olsaydık haklısın da yaaaa arkadaşım bizim aldığımız eğitimi incele sonra seni dinleriz. unutma burası TÜRKİYE:):):) SANA MESLEK HAYATINDA BAŞARILAR OMUZ OMUZA EMİ SERAP:)...
18-10-2007
Emre ATALAR
Okul Öncesi Öğretmeni

Katılıyorum sevgili aslı arkadaşıma.Hasan bey eğer elinizdeys 850 verdiğiniz arkadaşın bu siteye girip bu yorum bölümünü okumasını engelleyin.Çünkü okuduktan sonra birdaha sizinle çalışmak isteyeceğini sanmam.Zaten gerete kalmayıp kısa zamanda uğradığı haksızlığı anlayacaktır.Bir işveren olarak değil,çalışan olarak değerlendirin,ki bir özel eğitimcisiniz.Bırakın çalışmayı bu fiyatta bir iş görüşmesi yapsanız siz nasıl değerlendirirdiniz acaba?
16-10-2007
Aynur BÜYÜKGÜZEL
Çocuk Gelişimi ve Eğitimcisi

elif hanım hasan beye olan tepkimiz daha önceki yorumlarımda ve bir önceki yorumumdada belittiğim gibi sadece öğretmenleri ucuza çalıştırıyor olmasına sanırım benim yorumumu yanlış anlamışsınız çünkü en başından beri bu anlamda yapılan bütün yorumları okudum ve bende birçok yorumda bulundum...yorumları okumama ve okumadan yorumda bulunma gibi bir olasılığım yok :)
15-10-2007
Dilara GÜNAL
Okul Öncesi Öğretmeni

hasan beye olan tepkileri öğrenmeniz için önceki yorumları okumanız gerekiyor ki sanırım okumamışsınız hasan beye tepkimizin nedeni okul öncesi öğretmenleri ucuza çalıştırıyor olması bilginize..
15-10-2007
Elif BİLGİN
Çocuk Gelişimi ve Eğitimcisi

Sorunun yanıtını biliyor musunuz?
Sorunun yanıtını biliyorsanız, lütfen aşağıdaki alanı kullanarak soruyu yanıtlayınız.

 

Soruyu yanıtlarken:

  • Doğrudan soruyu yanıtlayınız, veya soruya verilen diğer yanıtları geliştirecek şekilde yanıt veriniz
  • Yanıtınızda hakaret, küfür veya kanunlara uygun olmayan paylaşımlar bulunmamalıdır. Buna uygun hareket etmeyen üyelerimizin üyelikleri durdurulacaktır
İş Arayanlar

iş arayan 964 kişi var. Hemen irtibata geçerek personel eksikliğinizi tamamlayın.

Dün

Zeynep D.
Çocuk Gelişim ve Eğitim Uzmanı

Dün

Aysu P.
Psikolog

Dün

Asrın E. T.
Psikolog

Dün

Merve D.
Fizyoterapist

Dün

Merve Ş.
Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Öğretmeni

Ücretsiz İş İlanı
Özel eğitim ve sağlığın ortak paydası olan Rehabilitasyon.com adresinin sektöre özel iş veren ile iş arayan arasında ne kadar iyi bir köprü olduğunu görebilmeniz için çok kısa süreliğini ÜCRETSİZ bir İş İlanı verebilirsiniz.
Kullanıcı Görüşleri...

Kurumunuzun ihtiyaç duyduğu tüm işlemler tek otomasyonda... Hem de ücretsiz!