Soru-Cevap

Soru-Cevap Formu

sertifikalı beden eğitimciler

rehabilitasyon merkezlerinin milli eğitime bağlanmasından sonra çok yakın zamanda beden eğitimi öğretmenlerinin 15-30 günlük fizik tedavi ve rehabilitasyon kursundan! sonra fizyoterapist sertifikaları  alacaklarını ve butür merkezlerde fizyoterapist olarak çalışabilecekleri yönünde söylentiler var bu konuda bilgisi olan arkadaşlar varsa bizimle paylaşabililermi?

27-02-2006
Yeliz SS
Özel Eğitim Öğretmeni
Kurumunuza ait program, modül sınırlamalarını siz değil, otomasyonunuz takip etsin.
8 Yanıt
yılmaz bey bunları hep yazıyor hep tartışıyoruz ama bir türlü bir sonuca varamıyoruz.bizim dernegimiz var ama içinde kimler var ne iş yapıyor biz bilmiyoruz.iş dernek açmakla bitmiyor adam gibi iş yapmadıktan sonra geri fasa fiso.tespitleriniz dogru ziraat fakültesi mezunu sınıf ögretmeni diye atanırsa yarın hemşireler ve saglık memurları doktor diye atanabilir.hükümet doktor sayısını arttırmak istiyormuş belki bizide dr diye atayabilir.çünkü biz türkiyede yaşıyoruz.bir türk herşeyi bilir ama herşeyi bilen bir işten anlamaz.
16-03-2006
Belirtilmemiş

Herkese selam. Yeliz Arkadaşımızın söylediklerine katılıyorum. Burası Türkiye (Hasan arkadaşın dediği gibi). Ben rehber öğretmenim. Bizim alanımıza Sosyologları, felsefecileri, eğitim programcılarını ve eğitim yönetimcilerini atamışlardı. Bugün Özel eğitimcilerin alanına da sınıf öğretmenlerini kaydırıyorlar. Geçmişte de bu tür hatalar yapıldı. Diyeceğim o ki mesleğinize sahip çıkın, bir derneğiniz var mı yok mu bilmiyorum ama yoksa bence bir dernek kurun. yANİ ÖRGÜTLENİN. TEPKİNİZİ DİLE GETİRİN. SAYGILAR.
15-03-2006
Yılmaz KONUK
Psikolojik Danışman ve Rehber Öğretmen

ömer arkadaşım ben tedaviye aldıgı çocugun femurunu kıran omuz eklemini zedeleyen bir egitimcininde çalıştıgı kurumu biliyorum ama o kurum şuanda bulundugu ildeki ençok çocuk sayısına sahip kurum.maalesef birçok aile çok güzel ikna(kandırılıyor)edilebiliyor.buradan çıkan sonuç tamam iyi bir fzt olman gerekiyor ancak kurum sahibinin ikna yetenegi(kandırma yollarını çok iyi bilmesi) çok iyi ise sizi ister çalıştıgınız ildeki en iyi fzt yapar isterse hiç bişey bilmiyor diye aileleri kandırabilir.
08-03-2006
Belirtilmemiş

merak etmeyin arkadaşlar! böyle bir şeye kimse cesaret edemez. kurum sahipleri reh. merkezindeki çocuklarımıza zarar verdikleri zaman bunun hesabını veremeyeceklerini bizden daha iyi biliyorlar... fizyoterapist diye başka meslek gruplarını çalıştırmak isteyen kurum sahiplerine sesleniyorum mesleğimize saygı istiyorum selamlar saygılar...
07-03-2006
Ömer Dursun GÜRGEN
Fizyoterapist

arkadaşlar bu ülkede hemşireler att mezunları hatta normal lise mezunları fizyoterapistin yaptıgı işi yapıyorsa neden beden eğitimciler yapmasın ki.burası türkiye olabilir kim bunların olmayacagına dair garanti veriyor.tamam ortalıgı velveleye vermeyin yazmışsınız kurum sahiplerinin çıkarmış oldugu bir düzen,oyun diyorsunuz daha düşük maaşla fizyoterapist almak için.peki olmayacagına dair veya kesinlikle olamaz diye bir garanti gören varmı.bize göre olmaz ama diyorum ya burası türkiye.unutmayın zamanında ziraat fakültesi mezunlarını ögretmen diye atayan devlet şimdi gerçektende okulunu bitirmiş ögretmenligi haketmiş insanları açıkta bırakıyor.olmaz diye kimse kesin konuşmasın.ama olmaması için çalışmalarda bulunalım.sizlere böyle bir konu açmıştım ama birçok arkadaşım pek ilgilenmedi.
07-03-2006
Belirtilmemiş

arkadaşlar böyle konularla gelmeyin bize...özel eğitimciler...varsa böyle şeyler biz hallederiz merak etmeyin...
03-03-2006
Mehmet AKMAN
Fizyoterapist

SERTİFİKALI SINIF ÖĞRETMENİ OLUR BELKİ AMA SERTİFİKALI BEDENCİ OLAMAZ SİZ KAFANIZI YORMAYIN ORTALIĞI VELVELEYE VERMEYİN KENDİ SAYFANIZA DÖNÜN
27-02-2006
Mustafa KARLİ
Fizyoterapist

ben yukardaki yazıyı bu sitenin soru-cevap bölümünde okudum bizden sonra sıra sizde mi allah sabır versin
27-02-2006
Yeliz SS
Özel Eğitim Öğretmeni

Sorunun yanıtını biliyor musunuz?
Sorunun yanıtını biliyorsanız, lütfen aşağıdaki alanı kullanarak soruyu yanıtlayınız.

 

Soruyu yanıtlarken:

  • Doğrudan soruyu yanıtlayınız, veya soruya verilen diğer yanıtları geliştirecek şekilde yanıt veriniz
  • Yanıtınızda hakaret, küfür veya kanunlara uygun olmayan paylaşımlar bulunmamalıdır. Buna uygun hareket etmeyen üyelerimizin üyelikleri durdurulacaktır
Eleman mı Arıyorsunuz?

Kurumunuzda çalışacak personele mi ihtiyacınız var?

Artık bunları dert etmeyin! Hemen bir iş ilanı ver, gelen başvuruları incele, birkaç görüşme yap ve uzmanla çalışmaya başla. Hepsi bu...

Kullanıcı Görüşleri...

PKT, KDF, BEP, GÖF ve diğer formları otomasyonunuz otomatik hazırlasın

Ücretsiz İş İlanı
Özel eğitim ve sağlığın ortak paydası olan Rehabilitasyon.com adresinin sektöre özel iş veren ile iş arayan arasında ne kadar iyi bir köprü olduğunu görebilmeniz için çok kısa süreliğini ÜCRETSİZ bir İş İlanı verebilirsiniz.