Soru-Cevap

Soru-Cevap Formu

selam

selam arkadaşlar.ben bu siteye yeni üye oldum bir konu hakkında bilgi almak istiyorum. öcelikle şunu söylemek istiyorum ben özürlülerin eğitimi ve bakımı ile ilgili bir iş yapmak istiyorum. çevremde vir çok özürlü var ve hepside bin perişan durumda bunları gördükçe çok üzülüyorum. bana SHÇEK bağlı olarak açılması planlanan özel bakım evileri (özürlüler için) yönetmeliği hakında bilgi verebilirmisiniz... shçek sitesine girdim fakat bulamadım.sosyalgüvencesi olmayan çocuklar ne zaman bu eğitimden faydalanacak? ayrıca buraya kayıt olan çocukların masraflarının nasıl karşılanacağı konusunda fikri olan varsa ve paylaşırsa sevinirim.çok soru sordum ama yardımcı olursanız sevinirim.

sevgi ile kalın

07-02-2006
Altan AKSOY
Diğer
Performans Takip Formu (PKT) eğitmenleriniz internet üzerinden girsin, siz sadece çıktıları alın.
3 Yanıt

altan bey

engellilerle uğraşmak gerçekten zor bir o kadar da yürek isteyen bir iş..

sizi cesaretinizden ve azminizden ötürü kutlamak istedim..zira bir engelli annesi olarak bizim sizin gibi bu işe inanan ve doğru bildiği yolda ilerleyen güzel insanlara ihtiyacımız var..

iyi şanslar

rengin ocak

 

 

20-05-2006
Rengin OCAK
Diğer

verdiğiniz bilgi için teşekkür ederim. yapmamı tavsiye etmiyorsunuz ama ben bu işe baş koydum.o cocukların daha iyi yetişmesi için gerekirse bir ömür sırtımda taşırım...kumunuzu devretmeyi düşünürseniz ilgilene bilirim (memlun değilseniz)

sevgi ile kalın

 

14-02-2006
Altan AKSOY
Diğer

arkadaşlar vermiş olduğunuz bilgi dolayısı ile teşşekkür ediyorum...umarım bir gün işsiz kalmazsınız... yönetmeliği ben buldum.isteyene verebilirim
13-02-2006
Altan AKSOY
Diğer

Sorunun yanıtını biliyor musunuz?
Sorunun yanıtını biliyorsanız, lütfen aşağıdaki alanı kullanarak soruyu yanıtlayınız.

 

Soruyu yanıtlarken:

  • Doğrudan soruyu yanıtlayınız, veya soruya verilen diğer yanıtları geliştirecek şekilde yanıt veriniz
  • Yanıtınızda hakaret, küfür veya kanunlara uygun olmayan paylaşımlar bulunmamalıdır. Buna uygun hareket etmeyen üyelerimizin üyelikleri durdurulacaktır
Ücretsiz İş İlanı
Özel eğitim ve sağlığın ortak paydası olan Rehabilitasyon.com adresinin sektöre özel iş veren ile iş arayan arasında ne kadar iyi bir köprü olduğunu görebilmeniz için çok kısa süreliğini ÜCRETSİZ bir İş İlanı verebilirsiniz.

PKT, KDF, BEP, GÖF ve diğer formları otomasyonunuz otomatik hazırlasın

İş Arayanlar

iş arayan 1060 kişi var. Hemen irtibata geçerek personel eksikliğinizi tamamlayın.

Dün

Rıdvan B.
Büro Memuru

Dün

Saniye İ.
Çocuk Gelişimcisi

Dün

Melis G.
Dil ve Konuşma Terapisti

Dün

Seda U.
Uzman Öğretici

Dün

Mervenur Y.
Özel Eğitim Öğretmeni