Soru-Cevap

Soru-Cevap Formu

sayın tuğba akkeçi

bana geçen hafta e-mail atmışsınız bugün gördüm,isterseniz burada da bilgi paylaşımında bulunabiliriz.bu arada ben bu sitedeki forumlarda e-mail adresimi yazdığımı hatırlamıyorum,bu bilgiye nasıl ulaştığınızı da yazarsanız çok sevinirim...
07-10-2007
Hacer BARBAROS
Çocuk Gelişim ve Eğitim Uzmanı
Öğrencilere verilen dersleri MEBBİS'e otomatik aktarın.
8 Yanıt
her işte bi hayır vardır demek lazım almamaları sizin yararınıza olmuş,bu konuda bu site içerisinde başka birşey söylemek istemiyorum,çıkın piyasayı araştırın kurumları ve kurum sahiplerini özellikle.
16-10-2007
Hacer BARBAROS
Çocuk Gelişim ve Eğitim Uzmanı

Benim görüştüğüm kurum sahibi can terapi'nin müdürü, aslında ben başvurmadım tesadüfen karşılaştık ve sohbet esnasında öğrendim bu bilgileri..
16-10-2007
Tuğba AKKEÇİ
Çocuk Gelişimi ve Eğitimcisi

görüştüğünüz ve bizim aralıktan sonra çalışamayacağımızı söyleyen kurumun ismini e_mail adresime gönderebilir misiniz,ben 4. yılımı çalışıyorum ve balıkesir deki çoğu kurumun ne amaçla açılıp nasıl işletildiklerini adım gibi biliyorum siz bana o kurumun adını yazıp gönderin ben size gerekli açıklamayı yaparım,iyi çalışmalar
10-10-2007
Hacer BARBAROS
Çocuk Gelişim ve Eğitim Uzmanı

Canım sanırım ucuza çalıştırmak için söyledi kurum ama ben ikna olmayıp milli eğitime de gittim ordaki sorumlu kişide aynı cvbı verdi. çocuk gelişimci çalıştıranlar aralıktan sonra çalışamayacak diyolar..Umarım öyle bişey olmaz çocuklar bizsiz n'apar :)
10-10-2007
Tuğba AKKEÇİ
Çocuk Gelişimi ve Eğitimcisi

tuğbacım ben saat ücretli anlaştım ve stajerliğim falan yok sanırım bazı kurumlar bunu diyolar oda işi ucuza kapatmak için zati piyasaya farklı çge lerde gelince bizi düşürmeye çalışıyorlar ama pes etmek yok farkımızı göstermeliyiz:))
09-10-2007
Zülfiye ÇAKIR
Çocuk Gelişim ve Eğitim Uzmanı

Anladım her kafadan bir ses çıkınca aklım karıştı, işte stajyerlik falan diyolar onun dersleri var 25 tane bide stajyerlik döneminde 600 mlyna filan çalışıyosunuz dediler MEB den. Saol yardımcı olduğun için bende çalışanlardan bilgi almak istiyordum kolay gelsin sana...
09-10-2007
Tuğba AKKEÇİ
Çocuk Gelişimi ve Eğitimcisi

ben derneğim öz. eğt. ve reh. mer. çalışıyorum milli eğitime geçtik ve ünvan/mezun olduğum okulla ilgili hiç bir sorun yaşamadık, zaten benim velilerim öyle bi saçmalık olduğunda hepsi olmasa bile % 80 i sorun çıkarıp okulu bırakmaya kalkarlar yani m.e.b. filan dinlemeyip doğrudan kuruma yüklenirler,kahretsin çok seviliyorum da :) aklında bulunsun ankara barış öz.eğt. de çalışan arkadaşlarım var onlarda da hiç bir problem yok,bence söylentiden ibaret bi durum...sormak istediğin bir şey olursa buradan cevaplarım.
09-10-2007
Hacer BARBAROS
Çocuk Gelişim ve Eğitim Uzmanı

Walla mail adresinizi bu sitede gördüm o kadar çok yazı var ki arkadaşlarınıza veriyordunuz sanırım..Siz hangi kurumda çalışıyorsunuz? Birde bu milli eğitim olayıyla ilgili bi bilginiz var mı?
09-10-2007
Tuğba AKKEÇİ
Çocuk Gelişimi ve Eğitimcisi

Sorunun yanıtını biliyor musunuz?
Sorunun yanıtını biliyorsanız, lütfen aşağıdaki alanı kullanarak soruyu yanıtlayınız.

 

Soruyu yanıtlarken:

 • Doğrudan soruyu yanıtlayınız, veya soruya verilen diğer yanıtları geliştirecek şekilde yanıt veriniz
 • Yanıtınızda hakaret, küfür veya kanunlara uygun olmayan paylaşımlar bulunmamalıdır. Buna uygun hareket etmeyen üyelerimizin üyelikleri durdurulacaktır
Yenilenen EÇOP'u Denediniz mi?
Engelli Çocuklar Otomasyon Programı (EÇOP) yenilendi, Demo indirip anında, MEBBİS'den bilgilerinizi yükleyerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.
ÜCRETSİZ demoyu hemen indirin ve yükleyin.
 • SINIRSIZ Kullanıcı ve Öğrenci
 • Veritabanı sunucu hizmeti
 • Uzak sunucuya otomatik yedekleme
 • E-fatura entegrasyonu
 • Web tabanlı (mobil uyumlu) veya Masaüstü kullanımı
 • MEBBİS otomatik veri alma ve aktarımı
 • Tüm formların otomatik hazırlanması
 • Yılsonu değerlerlendirme işlemlerinin tek tuşla yapılması
 • Faturaların otomatik üretilmesi ve hatasız MEBBİS'e aktarılması
 • Online teknik destek imkanı
 • Pratik ders yazılabilmesi
Ücretsiz İş İlanı
Özel eğitim ve sağlığın ortak paydası olan Rehabilitasyon.com adresinin sektöre özel iş veren ile iş arayan arasında ne kadar iyi bir köprü olduğunu görebilmeniz için çok kısa süreliğini ÜCRETSİZ bir İş İlanı verebilirsiniz.
İş Arayanlar

iş arayan 830 kişi var. Hemen irtibata geçerek personel eksikliğinizi tamamlayın.

Bugün

Bilge A.
Çocuk Gelişimcisi

Bugün

Büşra K.
Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Öğretmeni

Bugün

Hamza D.
Özel Eğitim Öğretmeni

Bugün

Hülya Ö.
Beden Eğitimi Öğretmeni

Bugün

Merve D.
Fizyoterapist