Soru-Cevap

Soru-Cevap Formu

saniye hanım'a

saniye hanım benımde çocuğum 2 yaşında ve joubert sendromlu.bız oksıjentedaviside uygulattırdık.dediğiniz iğne de cerebrolysın.izmir,de neşe balcı uyguluyor.istanbul,da cerrahpaşa hastanesi.nde prof.ahmet aydın ve nişantaşı,nda serdar dağ dıye bir doktor bu iğneyi uyguluyorlar.bız kulanan ailelerle görüştük.ilerleme kaydetmişler.bizde uygulattırıcaz.tavsıye edıyorlar.bilginiz olsun.herkese acil şifalar.
09-09-2009
Alişah FİLİZ
Diğer
Öğrenciye verilen eğitim modüllerinin sınır kontrolü otomatik yapın.
3 Yanıt
herkese selamlar ve acil şifalar. benim oğluma da 3,5 aylıkken joubert sendromu tanısı kondu. şu an 10 aylık ve başını tutamıyor fizik tedavi desteği aldırmaya çalışıyoruz ancak sürekli huzursuz ve sürekli ağlıyor. ayrıca görmesi çok az var fakat algılaması yok dedi doktorlar.bize bu süreçte yapılacak ne varsa, fayda olabilecek ne varsa, gözünün görebilmesini sağlayabilecek ne varsa söyleyebilir misiniz. her şeyi yapmaya hazırım. tek çocuğum var. ne yapılacağını bilmiyorum. sizden ricam bildiklerinizi benimlede paylaşın. şimdiden teşekkürler.
25-09-2013
Erhan SAÇAKLI
Esnaf

merhabalar öncelikle geçmiş olsun benimde 14 aylık bir oğlum var fizik tedavisi almaya başladık oksijen tedavisi nasıl uygulanıyo kim uyguluyo yaş sınırı var mı .bahsettiğiniz iğneyi uygulattınızmı iğne nasıl uygulanıyo biz eskişehirde oturuyoruz çocuğunuz doğduğunda ne gibi problemleri vardı ne zaman hangi gelişmeleri gösterdi bana bilgi verebilir misiniz teşekkürler acil şifalar,,,
08-03-2010
Elife KÜRKÜN
Diğer

Lütfen ilaç isimlerini direkt tavsiye etmeyiniz. Bizler çeşitli konsültan hekim arkadaşlarla farklı konularda çalışabiliriz. Ancak doğrudan doğruya preparat isimlerinin önerilmesi son derece sakıncalıdır. Lütfen bu konularda dikkatli olalım. Vitamin dahi önerirken bunların hekimler tarafından izinli uygulanmasına özen gösterelim.
14-11-2009
Belirtilmemiş

Sorunun yanıtını biliyor musunuz?
Sorunun yanıtını biliyorsanız, lütfen aşağıdaki alanı kullanarak soruyu yanıtlayınız.

 

Soruyu yanıtlarken:

 • Doğrudan soruyu yanıtlayınız, veya soruya verilen diğer yanıtları geliştirecek şekilde yanıt veriniz
 • Yanıtınızda hakaret, küfür veya kanunlara uygun olmayan paylaşımlar bulunmamalıdır. Buna uygun hareket etmeyen üyelerimizin üyelikleri durdurulacaktır
Ücretsiz İş İlanı
Özel eğitim ve sağlığın ortak paydası olan Rehabilitasyon.com adresinin sektöre özel iş veren ile iş arayan arasında ne kadar iyi bir köprü olduğunu görebilmeniz için çok kısa süreliğini ÜCRETSİZ bir İş İlanı verebilirsiniz.
Yenilenen EÇOP'u Denediniz mi?
Engelli Çocuklar Otomasyon Programı (EÇOP) yenilendi, Demo indirip anında, MEBBİS'den bilgilerinizi yükleyerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.
ÜCRETSİZ demoyu hemen indirin ve yükleyin.
 • SINIRSIZ Kullanıcı ve Öğrenci
 • Veritabanı sunucu hizmeti
 • Uzak sunucuya otomatik yedekleme
 • E-fatura entegrasyonu
 • Web tabanlı (mobil uyumlu) veya Masaüstü kullanımı
 • MEBBİS otomatik veri alma ve aktarımı
 • Tüm formların otomatik hazırlanması
 • Yılsonu değerlerlendirme işlemlerinin tek tuşla yapılması
 • Faturaların otomatik üretilmesi ve hatasız MEBBİS'e aktarılması
 • Online teknik destek imkanı
 • Pratik ders yazılabilmesi
İş Arayanlar

iş arayan 815 kişi var. Hemen irtibata geçerek personel eksikliğinizi tamamlayın.

2 gün önce

Kübra G.
Sağlık Teknikeri

Dün

Kevser Y.
Uzman Öğretici

Dün

İdris E.
Özel Eğitim Öğretmeni

Dün

Melisa C.
Uzman Öğretici

Bugün

Miray K.
Çocuk Gelişimcisi