Soru-Cevap

Soru-Cevap Formu

sağlık bakanlığı sözleşmeli personel alacakmış!!!!!!!!!!!!!!

KPSS Tercih İşlemleri Bayram Sonrasına Kaldı Daha önce yayımladığımız bir haberde KPSS/2 sonuçları açıklanmadan tercih işlemlerinin yapılmayacağını belirtmiştik. KPSS/2 sonuçları 16 Ekim'de açıklandı.Şimdi sıra boş kadroların yer aldığı kılavuzun yayımlanmasında.Edindiğimiz bilgilere göre, Sağlık Bakanlığının, kadrolu istihdam yerine sözleşmeli istihdam yoluna başvuramaya karar vermesi üzerine boş kadroların yer aldığı tercih kılavuzu yenilenmiştir. Not: Çevre ve Orman Bakanı Osman Pepe, kılavuz yayımlama tarihini sitesinde 30 Ekim- 3 Kasım 2006 olarak açıklamıştır. 18 Ekim 2006 14:33 Boş kadroların yer alacağı KPSS tercih kılavuzunda, Sağlık Bakanlığının sadece Sağlık fizikçisi kadrosu ile idari personel kadroları (Toplam 250 civarı) yer alacak. Diğer unvanlara ise, KPSS yerleştirmeleri sonrasında, yine ÖSYM aracılığıyla, sözleşmeli statüde alım yapılacaktır.
18-10-2006
Nilay TURGUN
Fizyoterapist
Öğrenciye verilen eğitim modüllerinin sınır kontrolü otomatik yapın.
0 Yanıt
Bu soruya henüz bir yanıt verilmemiştir.
Sorunun yanıtını biliyor musunuz?
Sorunun yanıtını biliyorsanız, lütfen aşağıdaki alanı kullanarak soruyu yanıtlayınız.

 

Soruyu yanıtlarken:

  • Doğrudan soruyu yanıtlayınız, veya soruya verilen diğer yanıtları geliştirecek şekilde yanıt veriniz
  • Yanıtınızda hakaret, küfür veya kanunlara uygun olmayan paylaşımlar bulunmamalıdır. Buna uygun hareket etmeyen üyelerimizin üyelikleri durdurulacaktır
Eleman mı Arıyorsunuz?

Kurumunuz büyüyor, ekstra yeni personele mi ihtiyacınız oldu?

Artık bunları dert etmeyin! Hemen bir iş ilanı ver, gelen başvuruları incele, birkaç görüşme yap ve uzmanla çalışmaya başla. Hepsi bu...

Yenilenen EÇOP'u Denediniz mi?
Engelli Çocuklar Otomasyon Programı (EÇOP) yenilendi, Demo indirip anında, MEBBİS'den bilgilerinizi yükleyerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.
ÜCRETSİZ demoyu hemen indirin ve yükleyin.
  • SINIRSIZ Kullanıcı ve Öğrenci
  • Veritabanı sunucu hizmeti
  • Uzak sunucuya otomatik yedekleme
  • Web tabanlı veya Masaüstü kullanımı
  • MEBBİS otomatik veri aktarımı
  • PKT, KDF ve diğer formların kolayca üretimi
  • Bir yıl ücretsiz teknik destek
Ücretsiz İş İlanı
Özel eğitim ve sağlığın ortak paydası olan Rehabilitasyon.com adresinin sektöre özel iş veren ile iş arayan arasında ne kadar iyi bir köprü olduğunu görebilmeniz için çok kısa süreliğini ÜCRETSİZ bir İş İlanı verebilirsiniz.