Soru-Cevap

Soru-Cevap Formu

psikolog atamaları ne zaman oalcak?

psikolog atamaları ne zaman olacka bır bılgısı olan var mı? devlet hastanelerı için? 2 yılda bır sınav olduğu söyleniyor ? çift tarihli yıllarda 2010 da olacak denıyor . bız saglık bakanlığı( pbs ) kullanabılıyor muyuz?
12-11-2009
Hakan ÖZDEMİR
Psikolog
Öğrencilere verilen eğitimleri(terapileri) MEBBİS'e otomatik aktarın.
8 Yanıt
bu konuda bir sıkıntı yaşamzsınız. devlet kurumlarının önceliği vardır. ben 3 yıl önce aynısını yaşadım. kurum sorun çıkarttı gittim noterden istifamı verdim. zaten onlar bu şekilde istifayı kabul etmek zorunda.
22-12-2010
Meryem KAYNAK
Psikolog

mrblar ben rehabilitasyonda çalışıyorum sözleşmemin dolmasına 9 ay var daha ocak atamalarında devlete geçersem kurum da bunu kabul etmezse sözleşmenin hükmünün ne olacağı konusunda bilgisi olan var mı yardımcı olursanız sevinirim.
22-12-2010
Kader DURA
Psikolog

çok teşekkürler cevabınız için.
12-12-2010
Sevgi TÜRKMEN
Psikolog

2010 kpssi ile yapılacak atamalar hakkında bildiğim 24 ocak-2 şubat 2011 tarihleri arasında tercih yapılıyor olması..
12-12-2010
Hamdi YAĞIZ
Psikolog

Merhabalar, 2010 temmuz kpss sınavına dair sağlık bakanlığı atamalarının zamanı ile ilgili bilgisi olan var mı acaba? paylaşılırsa sevinirim. saygılar
11-12-2010
Sevgi TÜRKMEN
Psikolog

merhaba.yazdıklarınızı okudum ben de sürekli takip etmeye çalışıyorum ama mayıs ataması ile ilgili net bir bilgi var mı???
05-04-2010
Eylem SERT
Psikolog

evet 2 yılda bir sınav oluyor. önümüzdeki mayıs ayında bir atama olacak deniyor ama ona basvurmanız icin 2008 KPSS'ye girmis olmanız gerekiyor. girmedi iseniz haziranda yapılacak olan KPSS'ye girmelisiniz. onun sa ataması kasım aralık gibi olur. saglık bakanlığının ne zaman atama yapacagı belli olmaz. kafasına göre atama yapar. PBS'yi kullanamıyoruz. sadece KPSS puanı ile merkezi yerlestirmemiz oluyor. RAM'daki durumu ben de merak edenlerdenim.
19-02-2010
Meryem KAYNAK
Psikolog

rehberlik araştırma merkezlerinde psikolog çaşışıyor mu, çalışıyorsa ne zaman ne şartlarda ataması yapılıyor ve çalışma koşullaı hakkında bilgisi olan varmı, yardımcı olursanız svinirim..
19-02-2010
Hamdi YAĞIZ
Psikolog

Sorunun yanıtını biliyor musunuz?
Sorunun yanıtını biliyorsanız, lütfen aşağıdaki alanı kullanarak soruyu yanıtlayınız.

 

Soruyu yanıtlarken:

  • Doğrudan soruyu yanıtlayınız, veya soruya verilen diğer yanıtları geliştirecek şekilde yanıt veriniz
  • Yanıtınızda hakaret, küfür veya kanunlara uygun olmayan paylaşımlar bulunmamalıdır. Buna uygun hareket etmeyen üyelerimizin üyelikleri durdurulacaktır
Ücretsiz İş İlanı
Özel eğitim ve sağlığın ortak paydası olan Rehabilitasyon.com adresinin sektöre özel iş veren ile iş arayan arasında ne kadar iyi bir köprü olduğunu görebilmeniz için çok kısa süreliğini ÜCRETSİZ bir İş İlanı verebilirsiniz.
Kullanıcı Görüşleri...
İş Arayanlar

iş arayan 885 kişi var. Hemen irtibata geçerek personel eksikliğinizi tamamlayın.

Bugün

Nihan S.
Psikolog

Dün

Aleyna A.
Psikolog

Dün

Duygu D.
Psikolog

Dün

Adile A.
Uzman Öğretici

Dün

Bahar K.
Çocuk Gelişimcisi

21 yıllık birikim ve tecrübeyi içeren EÇOP ile tüm işlemlerinizi hızlıca yapın!