Soru-Cevap

Soru-Cevap Formu

piyasa ve prestij:((((((((

arkadaşlar piyasamız feci düşmüş aynı zamanda eski önem ve değerimizde de yıpranma var. tecrübe önemsiz kalmış. kimlerle çalıştın , ne gibi başarıların var artık mevzu bile olmuyor iş görüşmelerinde. yakın zamanda görüşme yapan var mı size ne kadar teklif edildi( istanbul için) LÜTFENNNN MAAŞ MERAKLISI, PARA İÇİN Mİ BU İŞİ YAPIYOSUN GİBİ CEVAPLAR YAZMAYIN BU İŞTE AMAÇ PARA DEĞİLDİR BUNU HERKES BİLİR SADECE KENDİMİ DEĞERSİZ HİSSETMEK İSTEMİYORUM... Yeni ücretler hakkında bilgisi olan arkadaşların cevaplamalarını rica ederim.
19-01-2009
Emre DİKMEN
Okul Öncesi Öğretmeni
Öğrencilere verilen dersleri MEBBİS'e otomatik aktarın.
2 Yanıt
haklısınız.. piyasayı ancak biz oluşturabiliriz. bizim elimizde bu. sonuçta kurumlarda diğerlerinden farklı bir iş yapmıyoruz. hatta çoğumuz yapmamız gerekenden fazlasını yapıyoruz eminim. iş görüşmelerinde sağlam durun. ayaklarınız yere bassın. tavrınızla, ses tonunuzla ben kendime güveniyorum mesajını verin. ben yapacağım iş ve emek için şu kadar düşünüyorum diyebilmelisiniz. işverende sizin bu miktara değdiğinizi anlamalı. ( ASLINDA BİZİMDE BİR DERNEĞİMİZ YADA NE BİLİYİM BÖYLE BİR ARADA OLUP KARARLAR ALABİLECEĞİMİZ ORTAK BİR KOMİYONUMUZ OLMALI)
31-07-2009
Nevin ASLAN
Okul Öncesi Öğretmeni

bu konuda size katılmıyorum .lütfen değerinizi kendimiz belirleyelim diyorum ve bunu söylemeye de devam edeceğim.biz mal değiliz ki piyasamız olsun.ama şu da söz konusu tabiki düşük fiyata çalışan kişi bir emsal oluşturur.ama bunun içinde bizler uyanık olupgerekli olanı istemeliyiz.pere herkes için gerekli bunun çekinilecek bir yönü de yok bence .düşük fiyata çalışmak bizim tatmin olmamamıza neden olacağı için olumsuz bir psikoloji olacaktır bu yönüyle tabiki önemlii...
19-05-2009
Vildan YILMAZ
Okul Öncesi Öğretmeni

Sorunun yanıtını biliyor musunuz?
Sorunun yanıtını biliyorsanız, lütfen aşağıdaki alanı kullanarak soruyu yanıtlayınız.

 

Soruyu yanıtlarken:

  • Doğrudan soruyu yanıtlayınız, veya soruya verilen diğer yanıtları geliştirecek şekilde yanıt veriniz
  • Yanıtınızda hakaret, küfür veya kanunlara uygun olmayan paylaşımlar bulunmamalıdır. Buna uygun hareket etmeyen üyelerimizin üyelikleri durdurulacaktır
İş Arayanlar

iş arayan 971 kişi var. Hemen irtibata geçerek personel eksikliğinizi tamamlayın.

Bugün

Dilara D.
Çocuk Gelişimcisi

Dün

Huriye T. T.
Felsefe Grubu Öğretmeni

Dün

Y. O. K.
Zihinsel Engelliler Sınıf Öğretmeni

Bugün

Nihal G.
Özel Eğitim Uzmanı

Dün

Sinem Y.
Sosyal Hizmet Uzmanı

EÇOP'ta MEBBİS Yıl Sonu Değerlendirme İşlemlerini (RAM Evrakları Gönderim) Hızlıca Yapın!

Ücretsiz İş İlanı
Özel eğitim ve sağlığın ortak paydası olan Rehabilitasyon.com adresinin sektöre özel iş veren ile iş arayan arasında ne kadar iyi bir köprü olduğunu görebilmeniz için çok kısa süreliğini ÜCRETSİZ bir İş İlanı verebilirsiniz.