ozel egitimci arkadaslar memurlar net formunda sorunlarimizi ve cozum onerilerimizi tartisalim

ozel egitimci arkadaslar memurlar net formunda sorunlarimizi ve cozum onerilerimizi tartisalim

ozel egitimci arkadaslar memurlar net formunda sorunlarimizi ve cozum onerilerimizi tartisalim

tum ozel egitimci arkadaslar her gün mesleki statümüz daha da zedeleniyor artik bu duruma bi son verelim... PDR alanina 1000 atamanin yapilacagi bi durumda tum zihinsel gorme isitme alanlarinda ayrilan kadro tahssi ortada....Zaten tek sorunumuz kadro tahsisleri degil...eylulde baslayacak yeni sertifika dalgasi..ozel egitim kurumlarindaki statümüz , ozluk haklarimiz diger tartismamiz gereken konular bence...destek olalim..
25-07-2008
Enver CEMAL
Görme Engelliler Öğretmeni
Öğrencilere verilen eğitimleri(terapileri) MEBBİS"e otomatik aktarın.
3 Yanıt
ya ozel egitimci arkadaslar orda burda sertifikalilarla ana sinifi ogretmenleri ile ugrasacagimiza once kendimizi kurtaralim...bakin taban puan ustu alipta atanamayan arkadaslar ozel egitim genel mudurlugunu arayalim sorunlarimizi iletelim bir seyler yapalim yoksa her atama donemi uc-bes kadro ile gecistirirler.Calistiginiz ozel kurumlarda okul oncesi ogretmeni dolmaya basladi sertifikalilar vardi zaten..Hadi bir seyler yapalim yapacagimiz kadro istedigimizi bakanliga duyurmak hepsi bu!!!!!!!
02-09-2008
Enver CEMAL
Görme Engelliler Öğretmeni

2008-2 atamasinda taban puan ustu alip ancak atamayan arkadaslar alanimizda resmi ozel egitim kurumlarinda 5400 norm kadro acigi oldugu halde cok az atama yapilmasina seyirci kalmayalim...Gerekli kurumlara taban puan ustu aldigimizi resmi okullarda calismak istedigimizi beyan eden dilekceler gonderelim ya da baska bir seyler yapalim.Universiteler bakanlikta bu konuyu gundeme getirdiklerinde hala 2 sene oncesinin laf salatasini yapiyolar..ama mezunlariniz taban puani gecemiyolar , ama mezunlarinizin cogu ozeli tercih ediyor gibi herkes adina genellemeler yaparak kadro sayisi dusuk tutuyolar..Lutfen bastiralim bari şubat atamasina kazançli cikalim
31-08-2008
Enver CEMAL
Görme Engelliler Öğretmeni

arkadaslar memurlar nette link actik destek olunmadi malesef..biz ozel egitimcilerden baska herkese memurlar nette sorunlarini gundeme getiriyolarr...biz ise bi sitenin icinde 30 ayri baslikta sorunlarimizi paylasmaya calisiyoruzz..
06-08-2008
Enver CEMAL
Görme Engelliler Öğretmeni

Sorunun yanıtını biliyor musunuz?
Sorunun yanıtını biliyorsanız, lütfen aşağıdaki alanı kullanarak soruyu yanıtlayınız.

 

Soruyu yanıtlarken:

 • Doğrudan soruyu yanıtlayınız, veya soruya verilen diğer yanıtları geliştirecek şekilde yanıt veriniz
 • Yanıtınızda hakaret, küfür veya kanunlara uygun olmayan paylaşımlar bulunmamalıdır. Buna uygun hareket etmeyen üyelerimizin üyelikleri durdurulacaktır
Eleman mı Arıyorsunuz?

Kurumunuz büyüyor, ekstra yeni personele mi ihtiyacınız oldu?

Artık bunları dert etmeyin! Hemen bir iş ilanı ver, gelen başvuruları incele, birkaç görüşme yap ve uzmanla çalışmaya başla. Hepsi bu...

Remsis yayında! Tamamen Ücretsiz!
Remsis tamamen ücretsiz olarak kullanabileceğiniz, tüm ihtiyaçlarınızı karşılayan web tabanlı bir otomasyondur. MEBBİS'den bilgilerinizi yükleyerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.
ÜCRETSİZ olarak kullanmaya başlayın
 • 7/24 Heryerden Erişim
 • Tüm Cihazlarızla Uyumlu
 • MEBBİS otomatik veri aktarımı
 • PKT, KDF, BEP ve diğer formlar
 • Servis Programı
 • Ön Muhasebe ve Faturalar
Ücretsiz İş İlanı
Özel eğitim ve sağlığın ortak paydası olan Rehabilitasyon.com adresinin sektöre özel iş veren ile iş arayan arasında ne kadar iyi bir köprü olduğunu görebilmeniz için çok kısa süreliğini ÜCRETSİZ bir İş İlanı verebilirsiniz.
Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezinizde bir TAMAMEN ÜCRETSİZ otomasyon programına ihtiyacınız mı var?
Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezlerinin tüm ihtiyacı olan yazılımlar RemSis.net sayfası üzerinden TAMAMEN ÜCRETSİZ olarak kullanabilirsiniz.
TAMAMEN ÜCRETSİZ, hemen üye ol, kullanmaya başla.
 • SINIRSIZ Kullanıcı ve Öğrenci
 • 7/24 Heryerden Erişim
 • Masaüstü, Tablet ve Mobil Uyumlu
 • MEBBİS otomatik veri aktarımı
 • PKT, KDF, BEP ve diğer formların kolayca üretimi
 • Servis Programı
 • Ön Muhasebe ve Futura İşlemleri
Ayrıntılı bilgi için burayı tıklayın.