özel eğitim sınıfları

özel eğitim sınıfları

özel eğitim sınıfları

merhaba değerli meslektaşlarım.4 yıldır ilköğretim bünyesinde özel eğitim sınıfında görev yapıyorum.bu yıl ilk kez normal sınıflarda ki öğrenciler gibi özel sınıf öğrencilerinin de eğitici kulüp çalışmalarına katılmaları gerektiği bana söylendi.bu konuda bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim.ben böylesi işlerin öğrencilerin eğitim zamanlarından çalmak olacağını faydası olmayacağını bilerek ve görerek karşı çıktım.varsa yasal dayanaklarıyla beraber bir izahata ihtiyacım var.ne kadar luzumsuz şey varsa bu özel eğitim sınıflarında karşıma çıktı.tüm meslektaşlarıma özellikle özel sınıf öğretmenlerine kolaylıklar diliyorum.
03-10-2007
Fuat YEŞİLYURT
Özel Eğitim Öğretmeni
Kurulum, donanım, güncelleme derdi yok, doğrudan kullanımınıza hazır kapsamlı bir otomasyon...
3 Yanıt
selma hanım takdir edersinizki eğitim uygulama okulundasınız ve burada yapılabilecek tüm çalışmalarda özel eğitim öğrencileri odak noktasındadır.fakat ilköğretim okullarında kulüp çalışmaları lütfen yapılmakta fayda amacı ekseriyetle güdülmemekte sadece o ders saatinin doldurulmasına çalışılmaktadır.böylesi şartları yaşayan biriyim öğrencilerimin sosyalleşmesini elbette isterim.ama anlatmak istediğim bu değil.boşa vakit kaybı sözkonusu ve ben bunun önüne geçmek için forumda ilköğretim bünyesindeki özel eğitim öğrencilerinin kulüp çalışmalarına katılıp katılmamalarına yönelik yasal durumu sorguladım.eğer bu konuda bilgisi olan arkadaşlar varsa yönetmelikler ne diyor,bilgilendirirse sevinirim.ben başarılı buluyorum yada başarısız buluyorum gibi değilde yasal durum şudur diye bi yönlendirme isteği benimkisi.saygılar sunarım.
05-10-2007
Fuat YEŞİLYURT
Özel Eğitim Öğretmeni

Ben eğitim uygulama okulunda çalışıyorum ama kulüpler bu okulda da var.Özel sınıf öğrencilerinden çok daha ağır durumda olan eğitim uygulama okulu öğrencileri için bile kulüp çalışmaları yapılıyor.
05-10-2007
Selma Filiz ÖZYURT
Özel Eğitim Öğretmeni

fuat öğretmenim merhaba ben atay şimşek özel eğitim öğretmeniyim.Öğretmenim benim öğrenciler diğer kulüblere katıldılar ve faydasını gördüler.en azından sosyallesme acısından.bende onları bu gelişmeye dayanarak izci grubuna dahil etmeye karar verdim.su anda 4 öğrencim izci grubuna girdi. ii çalışmalar..
05-10-2007
Hüseyin Atay SİMSEK
Özel Eğitim Öğretmeni

Sorunun yanıtını biliyor musunuz?
Sorunun yanıtını biliyorsanız, lütfen aşağıdaki alanı kullanarak soruyu yanıtlayınız.

 

Soruyu yanıtlarken:

 • Doğrudan soruyu yanıtlayınız, veya soruya verilen diğer yanıtları geliştirecek şekilde yanıt veriniz
 • Yanıtınızda hakaret, küfür veya kanunlara uygun olmayan paylaşımlar bulunmamalıdır. Buna uygun hareket etmeyen üyelerimizin üyelikleri durdurulacaktır
Eleman mı Arıyorsunuz?

Çalışanınız sizi yüzüstü bıraktı, ortada mı kaldınız?

Artık bunları dert etmeyin! Hemen bir iş ilanı ver, gelen başvuruları incele, birkaç görüşme yap ve uzmanla çalışmaya başla. Hepsi bu...

Ücretsiz İş İlanı
Özel eğitim ve sağlığın ortak paydası olan Rehabilitasyon.com adresinin sektöre özel iş veren ile iş arayan arasında ne kadar iyi bir köprü olduğunu görebilmeniz için çok kısa süreliğini ÜCRETSİZ bir İş İlanı verebilirsiniz.
Remsis yayında! Tamamen Ücretsiz!
Remsis tamamen ücretsiz olarak kullanabileceğiniz, tüm ihtiyaçlarınızı karşılayan web tabanlı bir otomasyondur. MEBBİS'den bilgilerinizi yükleyerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.
ÜCRETSİZ olarak kullanmaya başlayın
 • 7/24 Heryerden Erişim
 • Tüm Cihazlarızla Uyumlu
 • MEBBİS otomatik veri aktarımı
 • PKT, KDF, BEP ve diğer formlar
 • Servis Programı
 • Ön Muhasebe ve Faturalar
Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezinizde bir TAMAMEN ÜCRETSİZ otomasyon programına ihtiyacınız mı var?
Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezlerinin tüm ihtiyacı olan yazılımlar RemSis.net sayfası üzerinden TAMAMEN ÜCRETSİZ olarak kullanabilirsiniz.
TAMAMEN ÜCRETSİZ, hemen üye ol, kullanmaya başla.
 • SINIRSIZ Kullanıcı ve Öğrenci
 • 7/24 Heryerden Erişim
 • Masaüstü, Tablet ve Mobil Uyumlu
 • MEBBİS otomatik veri aktarımı
 • PKT, KDF, BEP ve diğer formların kolayca üretimi
 • Servis Programı
 • Ön Muhasebe ve Futura İşlemleri
Ayrıntılı bilgi için burayı tıklayın.