Soru-Cevap

Soru-Cevap Formu

özel eğitim öğretmeni

ben mi yanlış biliyorum? özel eğitim öğretmeni,eşittir zihin engelliler öğretmeni değildir.özel eğitim öğretmeni, zihin engelliler, işitme engelliler, görme engelliler, üstün zekalılar öğretmenlikleri branşlarının hepsini kapsar. Bu nedenle sitede bu forumda işitme engelliler öğretmenliği ayrı bir branş, özel eğitim öğretmenliği ise zihin engelliler öğretmenliği gibi gösterilmiş, çünkü zihin engelliler öğretmenliği adı altında bir forum açılmamış.
13-01-2007
Çiğdem SAYAN
İşitme Engelliler Öğretmeni
Bireysellleştirilmş Eğitim Proğramını(BEP) kolayca hazırlayın.
2 Yanıt
mrb arkadaşım bizim özel eğitim öğretmeni eşittir zihin engelli öğretmeni diye bir idaamız yok. zaten bence hepimiz bütünüz ya bütün özel eğitimciler bir bütündür bence. öğrencilerimiz oluyor acaba işitme kaybından mı konuşma gecikmesi vard diyoruz açıp arkadaşımızı soruyoruz. sizde bir öğrenci oluyor bize soruyorsunuz bu karşılıklı devam ediyor. burada özel eğitim eşittir zihin gibi görünmesi sayıca fazla olmamızdan kaynaklanan bir durum sadece. kendinize iyi bakın iyi günler
15-01-2007
Ahmet ÖZDEMİR
Özel Eğitim Öğretmeni

evet özel eğitim öğretmeni branşlaşma yapılmadan önceydi. ilk mezunlar özel eğitim öğretmeni diye mezun oluyolardı ama şimdi bölümün adı özel eğitim, branşlar farklılaşıyo. forumu site yöneticileri açıyo. önceden shçek te zihinsel engelliler öğretmenlerine özel eğitimci ünvanı veriliyodu sanırım, o zamandan kalma forumlar devam ediyor.
13-01-2007
Selim YILDIZ
Zihinsel Engelliler Öğretmeni

Sorunun yanıtını biliyor musunuz?
Sorunun yanıtını biliyorsanız, lütfen aşağıdaki alanı kullanarak soruyu yanıtlayınız.

 

Soruyu yanıtlarken:

  • Doğrudan soruyu yanıtlayınız, veya soruya verilen diğer yanıtları geliştirecek şekilde yanıt veriniz
  • Yanıtınızda hakaret, küfür veya kanunlara uygun olmayan paylaşımlar bulunmamalıdır. Buna uygun hareket etmeyen üyelerimizin üyelikleri durdurulacaktır
Ücretsiz İş İlanı
Özel eğitim ve sağlığın ortak paydası olan Rehabilitasyon.com adresinin sektöre özel iş veren ile iş arayan arasında ne kadar iyi bir köprü olduğunu görebilmeniz için çok kısa süreliğini ÜCRETSİZ bir İş İlanı verebilirsiniz.
Kullanıcı Görüşleri...
Yenilenen EÇOP'u Denediniz mi?
Engelli Çocuklar Otomasyon Programı (EÇOP) yenilendi, Demo indirip anında, MEBBİS'den bilgilerinizi yükleyerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.
ÜCRETSİZ demoyu hemen indirin ve yükleyin.
  • SINIRSIZ Kullanıcı ve Öğrenci
  • Veritabanı sunucu hizmeti
  • Uzak sunucuya otomatik yedekleme
  • Web tabanlı veya Masaüstü kullanımı
  • MEBBİS otomatik veri aktarımı
  • PKT, KDF ve diğer formların kolayca üretimi
  • Bir yıl ücretsiz teknik destek
İş Arayanlar

iş arayan 1191 kişi var. Hemen irtibata geçerek personel eksikliğinizi tamamlayın.

Bugün

Sena M. Y.
Psikolog

Dün

Isil T.
Zihinsel Engelliler Sınıf Öğretmeni

Dün

Beyza N. L.
Odyolog

Bugün

Melike E.
Usta Öğretici

Bugün

Hamide T.
Sosyal Hizmet Uzmanı