Soru-Cevap

Soru-Cevap Formu

özel eğitim ders kitabı çok yakında

materyal hazırlamaya ve bu konuyu nasıl anlatacağım diye düşünmeye son verin (ÖYE) özel eğitim ders kitabı çok yakında anlaşmalı kırtarsiye ve internet satışlarıyla elinizin altında olacak
23-07-2008
Oğuzhan GÜNİNİ
Özel Eğitim Öğretmeni
Öğrenciye verilen eğitim modüllerinin sınır kontrolü otomatik yapın.
9 Yanıt
Arkadaşlar merhabalar. Ben bahsi geçen kitaba ulaştım. İnceledim. İhtiyaçlarımızı tamamiyle karşılıyor. Ayrıca renkli,cıvıl cıvıl. Bizim öğrencilerimiz için kesinlikle ilgi çekici.Tüm dersler bir arada, iyi bir yol gösterici. Üstelik oldukça da ekonomik. Oğuzhan hocam sizi tanımıyorum ama tanışmak isterim. Çok saygı duydum emeğinize. Ve bunu paylaşmak istedim tüm meslektaşlarımla. Ben elimden gelen ne varsa yapacağım sizin için. Tebrik ediyorum. Ben sipariş ettim çocuklarıma. Tüm arkadaşlarıma da tavsiye ederim.
06-09-2008
Doğa ÇALIŞKAN
Zihinsel Engelliler Sınıf Öğretmeni

http://www.kitapyurdu.com/kitap/438655/ozelegitimyardimciderskitabi.htm
06-09-2008
Oğuzhan GÜNİNİ
Özel Eğitim Öğretmeni

arkadaşlar kitap YENDA yayın evinden çıktı anlaşmamız gereği www.kitapyurdu.com sitesinden satışa sunulacaktır. kitapyurdundaki teknik bir sorun yüzünden birkaç günlük bir gecikme yaşıyoruz. önümüzdeki hafta bu adresten temin edilebileceği gibi ogunini@msn.com adresine yazacağınız mesajlada size yollaya biliriz. Oğuzhan GÜNİNİ tel no: 05055954088 YENDA tel no:02125209821 Arkadaşlar gelecek hafta sitemizde reklamımız yayınlacaktır.
05-09-2008
Oğuzhan GÜNİNİ
Özel Eğitim Öğretmeni

Ben de zihinsel engelliler alanında az tecrübeli biri olarak bu kitabı merakla bekliyorum ve şimdiden teşekkür ediyorum Oğuzhan Hocam.
04-09-2008
Özlem VURAL
Zihinsel Engelliler Sınıf Öğretmeni

rehberliğinizden dolayı sizlere teşekkürlerimi iletirken, kitabınıza nasıl ulaşabileceğimizide dile getiriseniz sevinirim..başarılarınızın devamını diliyorum!
01-09-2008
Abdullah SADAN
Zihinsel Engelliler Öğretmeni

oğuzhan hocam çalışmanız için tebrikler.herşeyin istediğiniz gibi olmasını dilerim. nasıl kolayca ulaşabileceğimizi de anlatırsanız seviniriz(basım aşaması bitince)
27-08-2008
Ercan ERCAN
Zihinsel Engelliler Sınıf Öğretmeni

Volkan hocam, Dicle hocam merhabalar, Ben de 6 yıldır zihinsel engelliler sınıf öğretmenliği yapmaktayım. Bu ders kitabını ben yazdım. Sizler gibi ben de derslerimi işlerken materyal sıkıntısı yaşıyordum. En çok da çocuklarıma ev ödevi alışkanlığı kazandıramamaktan muzdariptim. Ve bir öğretmen olarak " Çocuklar açın bakalım kitabınızın x sayfasını" cümlesini hiç kuramamaktan :))) Uzunca süredir kendi çocuklarım için oluşturup biriktirdiğim notlarımı kitaplaştırdım ve çok yakında baskıya giriyor. Ben yazdım ama sadece benim kitabım değil artık. Bizlerin kitabı olacak.Bu nedenle kitabımız diye bahsedeceğim :) Kitabımız, Milli Eğitim Müfredatına tamamen uygun olarak Hayat bilgisi, Türkçe, Matematik ve Etkinlikler bölümünden oluşmakla birlikte, tamamı resimli ve renkli olup toplam 96 sayfadır. Hayat bilgisi bölümü duyu organlarımız,renkler, temizlik becerileri, mevsimler, çevremizdeki canlılar, çevremizdeki taşıtlar, dünyamız ve uzay; Türkçe bölümü ses öğretimi, kolay okuma metinleri (5 ayrı yöntemle); Matematik bölümü sayılar, kümeler, geometrik şekiller, toplama ve çıkarma; Etkinlikler bölümü ise sayı bulma, harf bulma oyunları ile eşleştirmeler... gibi konulari içermektedir. Hepimize faydalı ve hayırlı olması dileğiyle ÖZEL EĞİTİM DERS KİTABINI sizlere saygılarımla birlikte sunuyorum. Oğuzhan GÜNİNİ
04-08-2008
Oğuzhan GÜNİNİ
Özel Eğitim Öğretmeni

bu kitabı hazırlayanlar kimler?
26-07-2008
Dicle ÖCAL
Zihinsel Engelliler Öğretmeni

Kimin bu kitap içeriği nedir? Bilginiz varmı neler var içerisinde
26-07-2008
Volkan ÇALIŞKAN
Zihinsel Engelliler Sınıf Öğretmeni

Sorunun yanıtını biliyor musunuz?
Sorunun yanıtını biliyorsanız, lütfen aşağıdaki alanı kullanarak soruyu yanıtlayınız.

 

Soruyu yanıtlarken:

 • Doğrudan soruyu yanıtlayınız, veya soruya verilen diğer yanıtları geliştirecek şekilde yanıt veriniz
 • Yanıtınızda hakaret, küfür veya kanunlara uygun olmayan paylaşımlar bulunmamalıdır. Buna uygun hareket etmeyen üyelerimizin üyelikleri durdurulacaktır
Eleman mı Arıyorsunuz?

Kurumunuz büyüyor, ekstra yeni personele mi ihtiyacınız oldu?

Artık bunları dert etmeyin! Hemen bir iş ilanı ver, gelen başvuruları incele, birkaç görüşme yap ve uzmanla çalışmaya başla. Hepsi bu...

Ücretsiz İş İlanı
Özel eğitim ve sağlığın ortak paydası olan Rehabilitasyon.com adresinin sektöre özel iş veren ile iş arayan arasında ne kadar iyi bir köprü olduğunu görebilmeniz için çok kısa süreliğini ÜCRETSİZ bir İş İlanı verebilirsiniz.
İş mi Arıyorsunuz?

Başka bir şehire taşınmayı düşünüyor, iş mi arıyorsunuz?

Artık bunları dert etmeyin! Hemen özgeçmişini doldur ve "İş Arıyorum" ilanı ver, kurumlar seni arasın. Hepsi bu...

Yenilenen EÇOP'u Denediniz mi?
Engelli Çocuklar Otomasyon Programı (EÇOP) yenilendi, Demo indirip anında, MEBBİS'den bilgilerinizi yükleyerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.
ÜCRETSİZ demoyu hemen indirin ve yükleyin.
 • SINIRSIZ Kullanıcı ve Öğrenci
 • Veritabanı sunucu hizmeti
 • Uzak sunucuya otomatik yedekleme
 • E-fatura entegrasyonu
 • Web tabanlı (mobil uyumlu) veya Masaüstü kullanımı
 • MEBBİS otomatik veri alma ve aktarımı
 • Tüm formların otomatik hazırlanması
 • Yılsonu değerlerlendirme işlemlerinin tek tuşla yapılması
 • Faturaların otomatik üretilmesi ve hatasız MEBBİS'e aktarılması
 • Online teknik destek imkanı
 • Pratik ders yazılabilmesi