Soru-Cevap

Soru-Cevap Formu

özel bakım merkezleri yönetmeliği

özel bakım merkezleri yönetmeliği 30.07.2006 tarihli resmi gazetede yayınlanarak yürürlüğe girdi.hayırlı olsun
31-07-2006
Hasan KIR
Sosyal Hizmet Uzmanı
Öğrenci ve Veli bilgilerinin kolayca takip edin.
8 Yanıt
Dobre vijesti za mene i vas, zovem se TEREZA i moram vam ispričati kako sam doživjela ponudu kredita od 35,000 eura. Ponovno sam sretan i financijski stabilan i hvala Bogu što sam naišao na gospodina Harry Bryan, izvršnog direktora SMART LOAN FUNDS, imaju sjedište u Americi, a također djeluju u svim europskim zemljama. Dobio sam savjet kolege i savjetovat ću svima koji trebaju zajam da koriste njihove usluge kako bi izašli iz financijskih poteškoća, možete ih kontaktirati putem e-pošte (smartloanfunds@gmail.com} WHATSAPP: {+385 91 560 8706} Brzo kontaktirajte danas i dobijte svoj zajam od njih na stopu od 3 %. Obećajte da ćete reći ljudima i podijeliti njegov dobar rad nakon što dobijete zajam.
27-05-2024
Belirtilmemiş

Bu yönetmeliğe göre bakım merkezi açılır ve müdürlüğünü su ürünleri mezunları bile yapabilir.
02-08-2006
Saim SEZGİN
Sosyal Hizmet Uzmanı

arkadaşlar bence sorumlu müdürlük kısmında bir yanlış yazınm yada atlama olabilir çünkü izinlerle ilğili maddede şöyle belirtiliyor MADDE 18 – (1) Sorumlu müdürün çeşitli nedenlerle izine ayrılması hâlinde merkezde çalışan bir mesleki personel vekil bırakılır, sorumlu müdür izine ayrılmadan önce kullanılacak izin süresi ve sorumlu müdürlüğe vekâlet edecek mesleki personel il müdürlüğüne bildirilir. benim kanımca burada kasteddilen zorunlu personelin lisanseğitimini olduğunu düşünüyorum. shçek bu ifade yankışlıklarını sıksık yapıyor telefonla görüş alınabilir.
02-08-2006
Abdullah SEVİNÇ
Sosyal Hizmet Uzmanı

Yani lisans eğitimi almış her birey gelip bakım merkezlerinde müdürlük yapabilir tam anlamıyla rezalet bu yönetmeliği hazırlayanlar kimler merak ediyorum..
01-08-2006
Saim SEZGİN
Sosyal Hizmet Uzmanı

3 Sorumlu müdürlük için aranacak şartlarda lisans eğitimi almak yeterli.....
01-08-2006
Saim SEZGİN
Sosyal Hizmet Uzmanı

yönetmeliği incelediğinizde 0-18 yaş arası çocuklara bakanlarda çocuk gelişimcisini şart koşuyor özellikle özbakım becerileri için gerekli oldugu düşünülüyor zannederim. ayrıca size katılıyorum bu paraya kimse bu hizmetin içinden çıkamaz. seanslı hizmete verilen para ile aynı olması çok büyük yanlışlık bence.
01-08-2006
Abdullah SEVİNÇ
Sosyal Hizmet Uzmanı

1 Arkadaşlar yönetmeliği incelediğimizde mesleki personel tanımı içinde çocuk gelişimciler de yer alıyor.Tanımlamalarda ise mesleki personelin görevleri psikososyal destek hizmetlerini kapsıyor. Acaba bu hizmetler içinde çocuk gelişimcilerin yeri nedir?Yoksa sosyal hizmet uzmanlarıyla psikologların görevlerini artık çocuk gelişimciler de mi yapacak?Açıklayabilen var mı? 2 Verilecek ücret incelendiğinde(Objektif olarak bakıyorum yanlış anlaşılmasın) tek asgari ücretle bu işi kimler yapar ya da yapmak ister.Bana göre bakımevleri yönetmeliği tam bir fiyasko sizinde görüşlerinizi bekliyorum.Herkese iyi çalışmalar....
01-08-2006
Saim SEZGİN
Sosyal Hizmet Uzmanı

herkese merhaba çoktan beri forumu takip ediyorum ama mesaj atmıyordum. bu özel bakım merkezleri yönetmeliği yine ücret konusundan acaba yine aktif hayata geçirilmede sıkıntı olacak mı?(mesleki reh. mrk gibi mi?) Yani yönetmelik çıktı ama geri kalan asıl hayata geçirilmesi gereken merkezler kağıt üstünde mi kalacak çok merak ediyorum, çünkü artık biz shu ları adam yerine koyan birilerini göremiyorum sanki.........herkese saygı ve sevgiler.
31-07-2006
Hamdi DEMİREL
Sosyal Hizmet Uzmanı

Sorunun yanıtını biliyor musunuz?
Sorunun yanıtını biliyorsanız, lütfen aşağıdaki alanı kullanarak soruyu yanıtlayınız.

 

Soruyu yanıtlarken:

  • Doğrudan soruyu yanıtlayınız, veya soruya verilen diğer yanıtları geliştirecek şekilde yanıt veriniz
  • Yanıtınızda hakaret, küfür veya kanunlara uygun olmayan paylaşımlar bulunmamalıdır. Buna uygun hareket etmeyen üyelerimizin üyelikleri durdurulacaktır

21 yıllık birikim ve tecrübeyi içeren EÇOP ile tüm işlemlerinizi hızlıca yapın!

İş Arayanlar

iş arayan 571 kişi var. Hemen irtibata geçerek personel eksikliğinizi tamamlayın.

Dün

Ebranur K.
Psikolog

2 gün önce

Gözdenur S.
Psikolog

2 gün önce

Duygu K.
Çocuk Gelişim ve Eğitim Uzmanı

Dün

Aleyna Ş.
Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Öğretmeni

Bugün

Merve D.
Fizyoterapist

Ücretsiz İş İlanı
Özel eğitim ve sağlığın ortak paydası olan Rehabilitasyon.com adresinin sektöre özel iş veren ile iş arayan arasında ne kadar iyi bir köprü olduğunu görebilmeniz için çok kısa süreliğini ÜCRETSİZ bir İş İlanı verebilirsiniz.