Soru-Cevap

Soru-Cevap Formu

mustafa hocam yardım

stajerliğimin temel eğit.bitti 20 saata imza atıyorum. başka bir kuruma geçersem tekrar temel eğit.alacakmıyım yoksa herhangi bir yerde sadece uygulamalı eğitim alarak stajerliğimi devam ettirebilirmiyim. şimdiden teşekkürler hocam kolaylıklar dilerim.
01-04-2007
Yasemin KANBAK
Okul Öncesi Öğretmeni
Performans Takip Formu (PKT) eğitmenleriniz internet üzerinden girsin, siz sadece çıktıları alın.
5 Yanıt
Mustafa ALTUNTAŞ hopcam çok sağolun iyi ki varsınız bilgilerinizden istifade ediyoruz.
29-05-2007
Nurcan KESKİN
Zihinsel Engelliler Sınıf Öğretmeni

hocam bilgi verdiğiniz için teşekkürler yalnız ben yaklaşık 5 yıldır özel eğitimde çalışıyorum en son özel eğitim toplantısı türkiye genelinde kütahya ilinde yapıldı ve konuşmacı olarak katılan benim bölüm hocalarımdan profç dr. necate baykoç dönmez ile yaptığımız görüşmede böyle bir şeyin konuşulmadığı ve bu öğretmenlik onayı gibi problemlerin olmayacağı konusunda görüş bildirdi ve anlayamadığım uzman öğretici olduğumuzda bunun artı ve eksileri nelerdir ki eksilerinin çok olduğunu tahmin edebiliyorum imza yetkimiz elimizden alınacak mı hocam sizide rahatsız ettiğim için özür dilerim....
20-04-2007
Belirtilmemiş

Ç.G.E. mezunlarına(Belli bir dönemden sonra) formasyonları olmadığı için öğretmen olarak onay verilmez.Uzman öğretici olarak onay verilir.Ancak önümüzdeki günlerde çıkacak olan yönetmeliklerde buna açıklama getirileceğini ummakla birlikte benim öngörüm ÇGE'lerin sağlık elemanı statüsünde değerlendirileceğidir.Eğer yeni mevzuaatta sağlık elemanları konusunda bir açıklama getirilirse bir çok sorun ortadan kalkacaktır. Maalesef şu anda büyük bir karmaşa var.Mayıs sonunu beklemek gerek. Saygılarımla.
19-04-2007
Mustafa ALTUNTAŞ
Zihinsel Engelliler Sınıf Öğretmeni

meb bağlı özel eğitim kurumlarında ç.g.e. mezunlarına formasyonu olmadığı için onay verilmeyeceği ve çalışamıyacağımız ve bunun yanında 0-6 yaşa indirgendiğimiz gibi söylemler var biraz araştırdım yok deniyor bazı kurum sahipleri hayır bize milli eğitim müdürleri böyle dediler diyerek ya yalan söylüyorlar ya da doğru biz çok bilgi bilmiyoruz lütfen acil cevap bekliyorum içim çok rahatsız şimdiden teşekkürler...
19-04-2007
Belirtilmemiş

Adaylık işlemleri başladığınız kurumda bitirilir.ÖZEL ÖĞRETİM KURUMLARINDA GÖREVLENDİRİLEN PERSONELİN ADAYLIK İŞLEMLERİ İLE SİCİL VE DİSİPLİN AMİRLERİ HAKKINDA YÖNERGE "Madde 40- Adaylık süresi içerisinde; a)Askere gidenlerden askerlik dönüşü aynı kurumda görevine başlayanlarla, b)Kapanan veya kapatılan kurumlarla, devredilen kurumlarda görevli adaylar, kurumun kapandığı veya devredildiği tarihten itibaren, 4 ay içerisinde başka bir kurumda görev almaları halinde, önceki hizmet süreleri adaylık süresinin tesbitinde dikkate alınır. Bu hüküm haricinde görev yeri değişenlerin adaylık sürelerinin hesabında bir önceki görev yerindeki hizmet süresi dikkate alınmaz." şeklindedir. Saygılarımla.
03-04-2007
Mustafa ALTUNTAŞ
Zihinsel Engelliler Sınıf Öğretmeni

Sorunun yanıtını biliyor musunuz?
Sorunun yanıtını biliyorsanız, lütfen aşağıdaki alanı kullanarak soruyu yanıtlayınız.

 

Soruyu yanıtlarken:

 • Doğrudan soruyu yanıtlayınız, veya soruya verilen diğer yanıtları geliştirecek şekilde yanıt veriniz
 • Yanıtınızda hakaret, küfür veya kanunlara uygun olmayan paylaşımlar bulunmamalıdır. Buna uygun hareket etmeyen üyelerimizin üyelikleri durdurulacaktır
Yenilenen EÇOP'u Denediniz mi?
Engelli Çocuklar Otomasyon Programı (EÇOP) yenilendi, Demo indirip anında, MEBBİS'den bilgilerinizi yükleyerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.
ÜCRETSİZ demoyu hemen indirin ve yükleyin.
 • SINIRSIZ Kullanıcı ve Öğrenci
 • Veritabanı sunucu hizmeti
 • Uzak sunucuya otomatik yedekleme
 • E-fatura entegrasyonu
 • Web tabanlı (mobil uyumlu) veya Masaüstü kullanımı
 • MEBBİS otomatik veri alma ve aktarımı
 • Tüm formların otomatik hazırlanması
 • Yılsonu değerlerlendirme işlemlerinin tek tuşla yapılması
 • Faturaların otomatik üretilmesi ve hatasız MEBBİS'e aktarılması
 • Online teknik destek imkanı
 • Pratik ders yazılabilmesi
Kullanıcı Görüşleri...
İş Arayanlar

iş arayan 579 kişi var. Hemen irtibata geçerek personel eksikliğinizi tamamlayın.

Dün

Derya Ç.
Çocuk Gelişimi ve Eğitimcisi

Bugün

Rümeysa I.
Fizyoterapist

Dün

Cemile B.
Uzman Öğretici

Dün

Büşra B.
Fizyoterapist

Bugün

Esma A.
Dil ve Konuşma Terapisti

Ücretsiz İş İlanı
Özel eğitim ve sağlığın ortak paydası olan Rehabilitasyon.com adresinin sektöre özel iş veren ile iş arayan arasında ne kadar iyi bir köprü olduğunu görebilmeniz için çok kısa süreliğini ÜCRETSİZ bir İş İlanı verebilirsiniz.