multidisiplin

multidisiplin

multidisiplin

bence dr-fzt çatışması çok üzücü.aslında ekip olarak çalışılsa fikirler konuşulup hastaya uygulansa verim artacak iyileşme hızlanacak.yaptırım değil fikir alışverişidir.multidisipliner çalışmayı çoğu sağlıkçı uygulamıyor hazmedemiyor bu nedenle hasta ikilemlerde kalıyor.
18-09-2006
Murat BAYRAK
Fizyoterapist
Masaüstü bilgisayar, Tablet, Telefon ve diğer cihazlarından kurumunuzla ilgili işlerinizi takip edin
10 Yanıt
benim açtığım konuda ekip çalışmasının önemi var.lüften polemiklere girmeyelim tedavilerimizi hastalarımızı tartışalım bu türlü tartışmalarla hiç bir yere gelemeyiz saygılar.
09-10-2006
Murat BAYRAK
Fizyoterapist

Oturun işinizi yapın Turhan Bey. Ama onu da doğru düzgün yapın. Eskimiş kanunların verdiği yasal haklarınızı ve diplomanızı değil, bilginizi konuşturun. Saygılarımla..
03-10-2006
H. Seren GÜRKAN
Fizyoterapist

Sorarım size, kaç hemiparazi hastasına dokundunuz? Kaç tanesi proprioseptif denge eğitimi verdiniz? Hiç off pozisyonda bir Parkinson hastası gördünüz mü? Bobath nörogelişimsel teknikleri hakkında ne biliyorsunuz? Yıllarca "KİREÇLENME" ile uğraşan bir meslek grubu olarak rehabilitasyon kavramı size o kadar yabancı ki.. İşim gereği birçok ünlü ortopedist, nörolog ve nöroşirürjiyenden hasta kabul ediyorum. Birlikte çalıştığım meslektaşlarınız bu hekimlerden tanıları konularak gelen hastalara bile o kadar ilginç tanılar koymaktalar ki.. Bankart lezyonu için preoperatif gelen hastam cervical artroz tanısı alıyor, PFPS hastası lomber diskopati... Bu tanılarla tedavi yapmaya kalkarsak vay hastaların haline!!! Şimdi anladınız mı neden ortopedistle çalışıyoruz? Ben her hastamı hergün görüyorum. O günkü durumuna göre kendi çizdiğim programı modifiye ediyorum. Siz fizyoterapistlerden standart bir programı hergün uygulamasını istiyorsunuz. Bilimsellik, etik bunun neresinde?
03-10-2006
H. Seren GÜRKAN
Fizyoterapist

Meslektaşım Jansel Hanım sizin doktor olmadığınızı düşünüyor, belki de bir doktora bu kadar bilim dışı ve ukalaca tavırları yakıştıramadığındandır ki haklı da... "Herkes işini yapsın." diyorsunuz. Haklısınız, oturun işinizi yapın!!! Tanı koyun, ilaç yazın ama bizim işimize 1937 yılında çıkan sandık kokulu bir yasaya dayanarak BURNUNUZU SOKMAYIN!
03-10-2006
H. Seren GÜRKAN
Fizyoterapist

arkadaşlar sizlere yararlı bilgiler verdim ve tüm sorunlarınıza cevap verdim.fizyoterapistler günü isimliş konuyu okuyun yeter.tüm fizyoterapistlere duyrulur.
03-10-2006
Turhan USLUOGLU
Fizik Tedavi Uzmanı

Doğrusu
02-10-2006
Jansel YILDIZ
Fizyoterapist

Arkadaşlar mesleki açmazlarımızı olur olmaz her platformda konuşmayalım.Her kaba sağılmayın lütfen.Doktor mu ne olduğu belli olmayan, muhtemelen sizlerle kafa bulan insanlara cevap yazmak çok komik kaçıyor.Kendi sitemizde tartışalım çözüm üretelim.Kol kırılsın yen içinde kalsın.İyi çalışmalar.(fizyoterapist.org foruma buyrun.)
02-10-2006
Jansel YILDIZ
Fizyoterapist

sayın turhanbey benim demek istediğim fikir alışverişi bunu ben ABD de gördüm,hep böyle.genel ifadelerden bahsettim.bunu yaptığım içinde dr arkadaşlarım fikrimi soruyor.saygılar
27-09-2006
Murat BAYRAK
Fizyoterapist

arkadaşlar nasıl çıkıyor bu drifzt çatışması anlamıyorum.herkes kendi görevini bilse ve yapsa bence ortada sorun kalmaz.maalesef bazı arkadaşlar doktorculuk oynamaya çalışıyo o zaman problemler çıkıyor.
27-09-2006
Turhan USLUOGLU
Fizik Tedavi Uzmanı

ya murat bu işi sen tek başınada yaparsın...tabii dediğin doğru ben öylesine dedim zaten
26-09-2006
Mehmet TAHTABAŞ
Fizyoterapist

Sorunun yanıtını biliyor musunuz?
Sorunun yanıtını biliyorsanız, lütfen aşağıdaki alanı kullanarak soruyu yanıtlayınız.

 

Soruyu yanıtlarken:

 • Doğrudan soruyu yanıtlayınız, veya soruya verilen diğer yanıtları geliştirecek şekilde yanıt veriniz
 • Yanıtınızda hakaret, küfür veya kanunlara uygun olmayan paylaşımlar bulunmamalıdır. Buna uygun hareket etmeyen üyelerimizin üyelikleri durdurulacaktır
Remsis yayında! Tamamen Ücretsiz!
Remsis tamamen ücretsiz olarak kullanabileceğiniz, tüm ihtiyaçlarınızı karşılayan web tabanlı bir otomasyondur. MEBBİS'den bilgilerinizi yükleyerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.
ÜCRETSİZ olarak kullanmaya başlayın
 • 7/24 Heryerden Erişim
 • Tüm Cihazlarızla Uyumlu
 • MEBBİS otomatik veri aktarımı
 • PKT, KDF, BEP ve diğer formlar
 • Servis Programı
 • Ön Muhasebe ve Faturalar
İş Arayanlar

iş arayan 1859 kişi var. Hemen irtibata geçerek personel eksikliğinizi tamamlayın.

Bugün

Pınar C.
Fizyoterapist

Bugün

Zeynep T.
Psikolog

Bugün

Aylin B.
Psikolog

Bugün

Elif Ç. P.
Psikolog

Bugün

Mustafa S. K.
Sınıf Öğretmeni

Ücretsiz İş İlanı
Özel eğitim ve sağlığın ortak paydası olan Rehabilitasyon.com adresinin sektöre özel iş veren ile iş arayan arasında ne kadar iyi bir köprü olduğunu görebilmeniz için çok kısa süreliğini ÜCRETSİZ bir İş İlanı verebilirsiniz.
Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezinizde bir TAMAMEN ÜCRETSİZ otomasyon programına ihtiyacınız mı var?
Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezlerinin tüm ihtiyacı olan yazılımlar RemSis.net sayfası üzerinden TAMAMEN ÜCRETSİZ olarak kullanabilirsiniz.
TAMAMEN ÜCRETSİZ, hemen üye ol, kullanmaya başla.
 • SINIRSIZ Kullanıcı ve Öğrenci
 • 7/24 Heryerden Erişim
 • Masaüstü, Tablet ve Mobil Uyumlu
 • MEBBİS otomatik veri aktarımı
 • PKT, KDF, BEP ve diğer formların kolayca üretimi
 • Servis Programı
 • Ön Muhasebe ve Futura İşlemleri
Ayrıntılı bilgi için burayı tıklayın.