Soru-Cevap

Soru-Cevap Formu

metin'e

metin merhaba..uzun zaman oldu haberlerini ramazandan alıyorum..baya popilersin bu sitede.. umarım iyisindir..bu bahsettiğin herşeyi yaptım ama hala atanamadım...yök ten bahsettiğin belgeyi aldım..ama saglık bakanlığına atanamadım hatta bulunduğum sehre benden daha düşük puan alan biri atandı nasıl kadro aldın?başka bir kurumdan sınava girdim hersey yapıldı fakat yök ten aldığım belgeyi onaylamıyor kurum beklemedeyim. bu baya uzuyo beni..umarım haberleşebiliriz..görüşmek üzere eşine slmlar MİRAY YÜREKLİ(TUTAL)
07-01-2009
Miray YUREKLİ
Çocuk Gelişim ve Eğitim Uzmanı
Öğrenci ve Veli bilgilerinin kolayca takip edin.
2 Yanıt
tel ve adresimi bende yazamam ama ramazandan sana ulaşaşmak isterim mumkünse,ben zehra.çiğdem.aslı.özdenle görüşüyoeum hepsi iii bazılarının bebekleri oldu...görüşürüz ozaman hafta sonu ararım seni msn yide ozaman veririm
09-01-2009
Miray YUREKLİ
Çocuk Gelişim ve Eğitim Uzmanı

Merhaba inan sevindim. Nasılsın?Ben de sizin haberlerinizi Ramazan dan alıyorum. Senden daha düşük puanlı birini atanmış olması mümkün değil. Gözardı ettiğin bir şey var sanırım. O da MEB dışndaki diğer atamalarda KPSS 10 puanı değil KPSS3 puanı kullanılıyor olması Atanan kişinin bu puanı yüksek olduğu için atanmış olabilir. Yok eğer yine de bu puanı da düşükse yargı yoluyla itiraz etmen gerekiyor. Fakat itiraz süresi 2 ay. Atamalar yapıldıktan sonra 2 ay içinde itiraz etmezsen itiraz hakkın ortadan kalkıyor. Şu anda sadece MEB bu eşdeğeliliği kabul etmiyor. Bunun sebebi de MEB için kimsenin uğraşmamış olması. Bu eşdeğerlilik bize sadece sağlıkta avantajlar sağlamıyor. Umarım ne demek istediğimi anlamışsındır.Daha detaylı konuşmak istersen Burçin ve Ramazan da MSN adresim var. Haklarını iyi bil. Valla 4 yıldır hiçbirşey bilmediğimiz içi sürünüyormuşuz. Bazı arkadaşlar sağolsunlar bir kaç yıl önce bunları öğrenmiş ve atanmışlar. Tabi benim yeni haberim oldu. Daha doğrusu bu eşdeğerlilikten yeni haberim oldu. Öğrenir öğrenmez de gerekeni yaptım. Bu form sitesine herkese her zaman cevap vermiyorum. Bazı sorunlar yaşıyorum. Onun için MSN adresimi ve telefon numaramı yazamıyorum. Kusura bakma. EEEEEEE!!! Sen nasılsın eşin nasıl?Ne zaman batıya doğru geliyorsunuz? Oralarda sıkıntı büyük. Kendine dikkat et. Enişteye ve görüştüğün diğer arkadaşlara selam. Adresimi arkadaşlardan alınca daha detaylı görüşürüz.
09-01-2009
Metin KES
Çocuk Gelişimi ve Eğitimcisi

Sorunun yanıtını biliyor musunuz?
Sorunun yanıtını biliyorsanız, lütfen aşağıdaki alanı kullanarak soruyu yanıtlayınız.

 

Soruyu yanıtlarken:

 • Doğrudan soruyu yanıtlayınız, veya soruya verilen diğer yanıtları geliştirecek şekilde yanıt veriniz
 • Yanıtınızda hakaret, küfür veya kanunlara uygun olmayan paylaşımlar bulunmamalıdır. Buna uygun hareket etmeyen üyelerimizin üyelikleri durdurulacaktır
Ücretsiz İş İlanı
Özel eğitim ve sağlığın ortak paydası olan Rehabilitasyon.com adresinin sektöre özel iş veren ile iş arayan arasında ne kadar iyi bir köprü olduğunu görebilmeniz için çok kısa süreliğini ÜCRETSİZ bir İş İlanı verebilirsiniz.
Yenilenen EÇOP'u Denediniz mi?
Engelli Çocuklar Otomasyon Programı (EÇOP) yenilendi, Demo indirip anında, MEBBİS'den bilgilerinizi yükleyerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.
ÜCRETSİZ demoyu hemen indirin ve yükleyin.
 • SINIRSIZ Kullanıcı ve Öğrenci
 • Veritabanı sunucu hizmeti
 • Uzak sunucuya otomatik yedekleme
 • E-fatura entegrasyonu
 • Web tabanlı (mobil uyumlu) veya Masaüstü kullanımı
 • MEBBİS otomatik veri alma ve aktarımı
 • Tüm formların otomatik hazırlanması
 • Yılsonu değerlerlendirme işlemlerinin tek tuşla yapılması
 • Faturaların otomatik üretilmesi ve hatasız MEBBİS'e aktarılması
 • Online teknik destek imkanı
 • Pratik ders yazılabilmesi
İş mi Arıyorsunuz?

Mezun oldunuz, iş mi arıyorsunuz?

Artık bunları dert etmeyin! Hemen özgeçmişini doldur ve "İş Arıyorum" ilanı ver, kurumlar seni arasın. Hepsi bu...

İş Arayanlar

iş arayan 830 kişi var. Hemen irtibata geçerek personel eksikliğinizi tamamlayın.

Bugün

Esma A.
Çocuk Gelişimcisi

Bugün

Hülya Ö.
Beden Eğitimi Öğretmeni

Bugün

Hamza D.
Özel Eğitim Öğretmeni

Bugün

Bilge A.
Çocuk Gelişimcisi

Bugün

Merve D.
Fizyoterapist