Soru-Cevap

Soru-Cevap Formu

merhaba

merhaba neden sorulara cevap verilmediğini merak ediyorum...
01-05-2006
Belgin BİLGİN
Diğer
Performans Takip Formu (PKT) eğitmenleriniz internet üzerinden girsin, siz sadece çıktıları alın.
7 Yanıt
BEN DİLEK ARSLAN YAZINIZI OKUDUM KIZINIZIN EĞİTİM ALMADIĞINI SSK BAĞLAMAYIN ÇÜNKİ ŞİMDİ SSK İLGİLENMİYO EĞİTİMLE MİLLİ EĞİME GEÇİLDİ EN YAKIN REHABİLİTASYON MERKEZİNE BAŞ VURURSANIZ BİLGİ VERİRLER KIZINIZA AÇİL Şİ,FALAR
25-09-2007
Dilek ARSLAN
Diğer

İlginize teşekkür ederim. Şu aralar araştırmalarım sürüyor ve bir yer buldum görüşmeye gideceğim.
21-07-2006
Belgin BİLGİN
Diğer

belgin hanım artık özel eğitim hizmetinden faydalanabilmek için sigortalı olmanıza gerek yok. Yeni yönetmelikle birlikte RAM'dan rapor alıp istediğiniz ve güvendiğiniz bir merkezden eğitim alabilirsiniz. Hiçbirimiz mucize yaratamayız ama eminim ki iyi bir merkezden hizmet aldığınızda mutlaka fayda göreceksiniz.
20-07-2006
Belirtilmemiş

Kızım Deniz eğitimi hep red etti ya ağladı ya uyukladı ama en azından göz teması kurmayı öğrendi. Şu an hiç eğitim almıyor. Doktoru gerek yok sıkılıp daha çok nöbet geçirmesin dedi. Şu an sigortamızda yok eğitimde almıyor fizyoterapiyede gitmiyoruz. sigortalı olunca tekrar başlamak istiyorum. Çünkü Denizin etrafına ilgisi eskisinden çok fazla çok faydası olacağına inanıyorum. Konuşmaya çalışıyor sanki benimle anlaşılır şeyler değil ama en azından abi demek istediğini yada anne demek istediğini anlıyorum.

 

16-05-2006
Belgin BİLGİN
Diğer

Ben su an bosta olan bir ozel egitim ogretmeniyim, o yuzden vaktimizi bari boyle degerlendirelim diyoruz. Kucuk bir yardimimiz dokunursa ne ala.
16-05-2006
Tahir UZUN
Özel Eğitim Öğretmeni

ilginize teşekkür ederim. Sizin uzmanlık alanınız nedir öğrenmek isterim. Dediğiniz doğru doktoruna sormam gerekir ama insan ginede ümitle çocuğu için yeni bir şey öğrenebilir diye her şeyi sorabiliyor. Zaten burdan ilaçla ilgili bir öneri alsam bile doktoruna sormadan kullanmayacağıma emin olabilirsiniz. Doktoru uygun görmedikçe hiç bir ilacı kullanmam. Benim tek amacım yeni çıkmış olabilecek bir ilaç varsa bunu öğrenmek. İlginize tekrar teşekkür ederim...
16-05-2006
Belgin BİLGİN
Diğer

Belgin Hanim,

Sorunuz uzerine cevap verilmemis sorulara gidip baktim ve verilmemis olmasina cok sevindim. Cunku sorularin bazilari etik olarak uygun sekilde sorulmadigi gibi bu sorulara internet uzerinden yazisarak cevap verilmesi de cok uygun olmayacaktir. Bir veli cocugun ilac duzeninin degistirilip degistirilmemesi gerektigini sormus, baska bir veli tamamen cocuguna dair cok ince bir detay sormus. Bu sorulara cevap verecek olan kisiler cocugu duzenli olarak goren doktoru ve egitimsel olarakta cocugun ogretmeni olmalidir. Sanirim diger kisilerde bu konuda benimle hem fikir olduklari icin cevap yazmamislar.

 

01-05-2006
Tahir UZUN
Özel Eğitim Öğretmeni

Sorunun yanıtını biliyor musunuz?
Sorunun yanıtını biliyorsanız, lütfen aşağıdaki alanı kullanarak soruyu yanıtlayınız.

 

Soruyu yanıtlarken:

 • Doğrudan soruyu yanıtlayınız, veya soruya verilen diğer yanıtları geliştirecek şekilde yanıt veriniz
 • Yanıtınızda hakaret, küfür veya kanunlara uygun olmayan paylaşımlar bulunmamalıdır. Buna uygun hareket etmeyen üyelerimizin üyelikleri durdurulacaktır
Ücretsiz İş İlanı
Özel eğitim ve sağlığın ortak paydası olan Rehabilitasyon.com adresinin sektöre özel iş veren ile iş arayan arasında ne kadar iyi bir köprü olduğunu görebilmeniz için çok kısa süreliğini ÜCRETSİZ bir İş İlanı verebilirsiniz.
Kullanıcı Görüşleri...
Yenilenen EÇOP'u Denediniz mi?
Engelli Çocuklar Otomasyon Programı (EÇOP) yenilendi, Demo indirip anında, MEBBİS'den bilgilerinizi yükleyerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.
ÜCRETSİZ demoyu hemen indirin ve yükleyin.
 • SINIRSIZ Kullanıcı ve Öğrenci
 • Veritabanı sunucu hizmeti
 • Uzak sunucuya otomatik yedekleme
 • E-fatura entegrasyonu
 • Web tabanlı (mobil uyumlu) veya Masaüstü kullanımı
 • MEBBİS otomatik veri alma ve aktarımı
 • Tüm formların otomatik hazırlanması
 • Yılsonu değerlerlendirme işlemlerinin tek tuşla yapılması
 • Faturaların otomatik üretilmesi ve hatasız MEBBİS'e aktarılması
 • Online teknik destek imkanı
 • Pratik ders yazılabilmesi
İş Arayanlar

iş arayan 579 kişi var. Hemen irtibata geçerek personel eksikliğinizi tamamlayın.

Dün

Seda Ç.
Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni

Dün

Cemile B.
Uzman Öğretici

Dün

Büşra B.
Fizyoterapist

Dün

Emine Ö.
Çocuk Gelişim ve Eğitim Uzmanı

Dün

Merve D.
Fizyoterapist