Soru-Cevap

Soru-Cevap Formu

maaşlara ilşkin bir durum kafama takıldıda

shçekte göreve başlayan uzmanlar enflasyon farkıyla ne kadar maaş almaktadırlar.Bu maaşlar bölgelere değişiklik arz eder mi.Ederse ne kadar arz eder.Konuda bilgisi olan paylaşırsa sevinirim
17-01-2007
Yücel TUNCER
Sosyal Hizmet Uzmanı
Öğrenciye verilen eğitim modüllerinin sınır kontrolü otomatik yapın.
10 Yanıt
kemalcim çok duygulu ve kırsal bir bozuntu alemindeyim.15 yıl evet.Seninle Ankara hamamönü ve kurtuluş pakından kızılaya yaya intikal,sıhhıiye köprü altı 421 nolu asfalt şose beklendilerimiz başladığında ben 16 yaşındaydım.Şimdi artık yunak kırsalını merkeplerle aşıp akşehir yörük dağlarına doğru biraz ilerledik.Egoya bindiğimiz yıllarda en arkaya ilerlemeye çalışıp keçiören kıyılarına varışımız gibi.Hala çorum ve leblebide ısrar eden bir yaşam biçimini yerleştirdin ha..Bi daha kulu cihanbeyli konya seydişehir manavgat mevkilerini izle..Bizim oralar dardır..:))Görüşelim..Siyonist emellerim ekmeğim ve mason ethem..
06-02-2007
Cemil UYGUR
Diğer

istanbul mu!! maaş dışında alacağınız ek ücretlere güvenerek gitmeyin derim..ama eviniz işyerinizin yanı başında olur, yemek işinide hallederseniz ayı kurtarırsınız.ama istanbul işte taşı toprağı altın:) çıkan fırsatlarıda değerlendirirseniz, kim bilir alır yürürsünüz belki.bu arada gün içinde kendine dikkat etmek te gerekiyo tabi, birde incelemeye gidilen mahallelere.trafik sorununu da kafama takmam gerekirse iki saat trafikte kalırım diyorsanızda tam sizlik derim:))tüm bunlara rağmen 'BAŞKA İSTANBUL YOK' deyişinden hareketle kendinizi rahatlatabilirsiniz..:))saygılar
05-02-2007
Mahir ÖZOĞLU
Sosyal Hizmet Uzmanı

maça da gidersiniz ayrıca.. sarıyeri kovalamanızı tavsiye ederim.. :) -- istanbulda yaşanır mı be.. cehennem kalabalığı..
01-02-2007
Seyhun AKAR
Sosyal Hizmet Uzmanı

geçinirsin. Hele istanbulda bal gibi geçinirsin. Ne kadar çok görevlendirme ne kadar çok çocuk teslimi okadar çok nakit:)Ayrıca benim araştırmalarıma göre net maaş sadece ve sadece maaş 980 YTL imiş. havuz mavuz bişiler 1100 oluyomuş ama dahasıda var. İstanbuldan çekinme gel, çok seveceksin:)
30-01-2007
Cesur CEYLAN
Sosyal Hizmet Uzmanı

lütfen ADALET BAKANLIĞINDA MAHKEMELERDE GÖREVLİ ARKADAŞLAR net aylık maaşınız şunuyla bunuyla elinize geçen maaş net gelir ne kadar istanbul gibi bir yerde bu gelirle geçinilir mi bende adalet bakanlığına yeni atananlardanım ama gitsemmi bilmiyorum az parayla istanbulda geçinilirnir mi bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim
30-01-2007
Kadir YİĞİT
Diğer

Dostum Cemil . Demek 15 yıl olmuş ha. daha dün gibi, hayat bir masal valla. yıllar evvel Yunak kırsalından Antalya'ya geçerken kulaklarını cınlattım, nerde bu arkadaş diye .seni burada bulduğuma sevindim ama aynı zamanda üzüldüm de . ekomomik sorunlar var tabi ,ama ben hastanede 800 tl döner ve 1-3 ve vergi diliminden filan 1060 tl de maaş alıyorum. SHÇEK sizi mağdur ediyor. Saygılarımla.
29-01-2007
Kemal KURŞUN
Sosyal Hizmet Uzmanı

ben maaşımız yeterli demedim zaten diğer meslek gruplarıyla tabii ki kıyaslanamaz. her ne kadar sosyal hizmet önemli bir meslek olsa da toplum hala sosyal hizmetin ne olduğunu yeterince bilmiyor. bunlar bana değil sosyal hizmetlerin başındakilere söyleyin. adaletsizliğin ben de farkındayım ben 35 alırken aynı ifadeye imzasını atan avukat 175 alıyor.
28-01-2007
Mine ALTUNALAN
Sosyal Hizmet Uzmanı

Sayın Altunalan eklerle alakalı şeyleri maaş olarak görmek mümkün değil.Ek bugün var yarın yok.Kesin olan maaştır.Bende köyde tavuk besliyorum.Yumurta ve beyaz et ihtiyacımı karşlıyorum.Ayrı şeyler.Diğer mesleklerle maaş karşılaştırması yapmak gerekir.Uzman onbaşı,polis memuru,sağlık memuru,hemşire,teknisyen vs. lise mezunudur.Bizden 2 kat fazla maaş alıyorlar.Ama ek ne kadar alıyor onlar maaş dışı.Kimbilir neler alıyorlardır.Doktorlar bugün açız diye sokaklara dökülürken aldıkları maaş baaz alınıyor.Halbuki 3.5 milyar TL döner sermaye ve muayene,bıçak vs..Paradan saymıyorlar.Bilirkişi biopsi vs hiç esame okunmaz..falan filan..Ben bunları biliyorum.Rehabilitasyon.com beni dinliyosa ücret ödemeli..:))
28-01-2007
Cemil UYGUR
Diğer

ben amasya il müdürlüğünde çalışıyorum 864 ytl maaş artı henüz almadım ama 300 ytl ek ders alacağım sanırım.ama savcılıktan da ifade için çağırıyorlar ifade başına 35 ytl alıyorum.elime geçen 30 ytl emniyetteki ifadelerden para almıyoruz bilir kişi dosyalarıdan da para alıyoruz iyi de alıyormuşuz henüz bilir kişi olarak görevlendirilmedim tam olarak ne kadar alındığını bilemiyorum.
27-01-2007
Mine ALTUNALAN
Sosyal Hizmet Uzmanı

15 YILDIR SEHAÇEKTEYİM:)HAKAKRİ VAN SİVAS SÜRÜNÜYORUZ..DOĞU SÜRÜNGENLERİ BELGESELİNİ İZLEDİYSENİZ BİLİRSİNİZ.MESLEĞİMİN İLK YILLARINDA ÖĞRETMENİN 1.5 KATI TUTARINDA MAAŞ ALIYORDUM.HAKKARİ EN YÜKSEK UZMAN MAAŞININ OLDUĞU YER.BATIYA GÖRE 100 YTL FARKEDER KANIMCA..FAKAT SON 4-5 YILDIR HEM HAKKARİ HEMDE BATIDA BİR YERDE BİR UZMAN ÖĞRETMENİN ALDĞI ÜCRETİN 4 TE 3 ÜNÜ ALABİLİYOR.ŞU AN SİVASTAYIM VE HİZMETLİ MEMURDAN 10-15 YTL FAZLA MAAŞ ALIYORUM..ÇOK KOMİK..DEĞİL Mİ?AYNEN ÖYLE ŞU ANDA TÜRKİYEDE SEHAÇEK UZMANI HİZMETLİ MEMURDAN 10-15 YTL FAZLA MAAŞ ALIYOR.HİZMETLİ MEMURUN 3 ÇOCUĞU VAR EŞİ EVHANIMIYSA SİZDEN FAZLA MAAŞ ALIYOR..BUYURUN BAKALIM.SEHAÇEK YAETKİLİSİ VAR MI BURDA..BİLMEZLER PEK AMA ARAŞTURIRLAR BELKİ..DİMİ YAETKİLİ?
27-01-2007
Cemil UYGUR
Diğer

Sorunun yanıtını biliyor musunuz?
Sorunun yanıtını biliyorsanız, lütfen aşağıdaki alanı kullanarak soruyu yanıtlayınız.

 

Soruyu yanıtlarken:

  • Doğrudan soruyu yanıtlayınız, veya soruya verilen diğer yanıtları geliştirecek şekilde yanıt veriniz
  • Yanıtınızda hakaret, küfür veya kanunlara uygun olmayan paylaşımlar bulunmamalıdır. Buna uygun hareket etmeyen üyelerimizin üyelikleri durdurulacaktır

Kurumunuzun ihtiyaç duyduğu tüm işlemler tek otomasyonda... Hem de ücretsiz!

Eleman mı Arıyorsunuz?

Kurumunuzda çalışacak personele mi ihtiyacınız var?

Artık bunları dert etmeyin! Hemen bir iş ilanı ver, gelen başvuruları incele, birkaç görüşme yap ve uzmanla çalışmaya başla. Hepsi bu...

Ücretsiz İş İlanı
Özel eğitim ve sağlığın ortak paydası olan Rehabilitasyon.com adresinin sektöre özel iş veren ile iş arayan arasında ne kadar iyi bir köprü olduğunu görebilmeniz için çok kısa süreliğini ÜCRETSİZ bir İş İlanı verebilirsiniz.
İş mi Arıyorsunuz?

İşinizden memnun değil, daha iyi bir iş mi arıyorsunuz?

Artık bunları dert etmeyin! Hemen özgeçmişini doldur ve "İş Arıyorum" ilanı ver, kurumlar seni arasın. Hepsi bu...