Soru-Cevap

Soru-Cevap Formu

lisans programı açılacakmı?

Benim sorum dil ve konuşma terapistliği ile ilgili lisans bölümünün açılması hususunda. ben bu sene işitme engelliler öğretmenliğini kazandım ama dersenizki bu bölüm açılacak asıl yapmak istediğim terapistliği okuyabilirim bu konuda cevaplarınızı bekliyorum ve lisans geçiş hakkı tanınacak bölümler ile ilgili bilgi sahibiyseniz açıklamalarınız için teşekkür ederim.
08-09-2008
Serap TAN
Odyometrist
Öğrencilere verilen dersleri MEBBİS'e otomatik aktarın.
3 Yanıt
Nazlı hanım ben dikey geçiş sınavıyla yerleştirildiğim için netler konusunda bilgi veremeyeceğim. Odyoloji çıkışlıyım.) yerleştirilmek kolay olmadı.Umarım lisans programı açılır.
15-09-2008
Serap TAN
Odyometrist

benim aldığım duyumlara göre bir iki yıla kadar dilkom lisans programı açacacak. lakin bunun adına dil ve konuşma terapistliği demeyeceği kesindir. belki dil ve konuşma öğretmenliği diyebilir.
09-09-2008
Ebru SARI
İşitme Engelliler Öğretmeni

serap hanim mrb... ben de gelecek yıl öss sınavına gireceğim ....fakat bölüm ve netler hakkinda tam bir fikir alamiyorum kimseden!:( bn işitme engelliler veya zihinsel engelliler öğretmenliği istiyorum... kaç netle hangi üniversiteye yerleştiğinizi yazarsaniz çok sevinirim....... şimdiden teşekkürler... bölümünüz hayırli olsun :)
08-09-2008
Nazlı AKINCI
Rekreasyon Uzmanı

Sorunun yanıtını biliyor musunuz?
Sorunun yanıtını biliyorsanız, lütfen aşağıdaki alanı kullanarak soruyu yanıtlayınız.

 

Soruyu yanıtlarken:

  • Doğrudan soruyu yanıtlayınız, veya soruya verilen diğer yanıtları geliştirecek şekilde yanıt veriniz
  • Yanıtınızda hakaret, küfür veya kanunlara uygun olmayan paylaşımlar bulunmamalıdır. Buna uygun hareket etmeyen üyelerimizin üyelikleri durdurulacaktır
Ücretsiz İş İlanı
Özel eğitim ve sağlığın ortak paydası olan Rehabilitasyon.com adresinin sektöre özel iş veren ile iş arayan arasında ne kadar iyi bir köprü olduğunu görebilmeniz için çok kısa süreliğini ÜCRETSİZ bir İş İlanı verebilirsiniz.
İş Arayanlar

iş arayan 635 kişi var. Hemen irtibata geçerek personel eksikliğinizi tamamlayın.

2 gün önce

Servet D.
Özel Eğitim Öğretmeni

Dün

Dilya M. J.
Dil ve Konuşma Terapisti

3 gün önce

Fatma Z. Y.
Psikolog

2 gün önce

Gamze Y.
Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Öğretmeni

Dün

Samet C.
Okul Öncesi Öğretmeni

PKT, KDF, BEP, GÖF ve diğer formları otomasyonunuz otomatik hazırlasın