Soru-Cevap

Soru-Cevap Formu

kütahya-2002

arkadaşlar sadece mesleki değil güncel olaylarıda tartışalım. mesela küresel ısınma hakkında ne düşünüyorsunuz. ne gibi önlemler alabiliriz.küresel ısınma böyle devam ederse hidroterapi uygulamalarını bırakmamız gerekirmi. galvani-faradi ve diadinami uygulamalarında elektrot altlıklarını ıslatmadan kullansak diye düşündüm ama bu seferde hastanın vücudunda yanık oluşunca yine su gerekecek. fikirleriniz için şimdiden teşekkürler.
23-08-2007
Abdurrahman ARSLAN
Fizyoterapist
Öğrenciye verilen eğitim modüllerinin sınır kontrolü otomatik yapın.
27 Yanıt
tekrar selamss.. kabukmu kaldı hatice yahu;en az 20 kez kabuk attık nafile..şu iftar fikri güzelde,bizim muratla,apo geldiklerinde yeterince tok olurlar,onları çağırmasakmı acaba:} {bu arada hasta sonrasında aramadı beni}
06-09-2007
Naci KAYIKÇI
Fizyoterapist

bu arada naci kardeş ne yaptın sana gönderdiğim hasta geldi mi?murat kardeş neclaya da çok çok selam, üzme yengemizi...
06-09-2007
Hatice ÇETİNKAYA
Fizyoterapist

ya bende nerde 2002 görsem atlayıveriyorum foruma, her seferinde de aynı kadro (selamlar naci, apo ve murat) arkadaşlar sırası gelmişken, bir sınıf bu kadar mı dağınık olur ya? mezun olalı 5 sene olmuş, bütün kırgınlıklar unutulmuş herkes birbirini özlemiştir diye düşünüyorum. çıkın artık kabuğunuzdan ya.. hazır ramazanda yakınken bir iftarda güzel bir mekanda buluşalım, kimler şişmanladı, kimler çirkinleşti merak ediyorum yav :) :) :)
06-09-2007
Hatice ÇETİNKAYA
Fizyoterapist

vee 3 kere adı anılan murat ansızın çıkar platforma...güzel fikir bunu içer ayak tartışalım dünya aşırı uzman fztler gününde..ama bu tartışmadan önce,ben hanımla tartışmadan yek başıma gelmem için izin koparmam lazım,kazaklık bunu gerektirir.değilmi sedatım sen apo ile naciden daha iyi bilirsin..bir de bana fazla içirmeseniz diyorum,iki sulu biradan sonra ben ne dediğimi pek hatırlamam da..öpüyorum hepinizi en ıslağından.
06-09-2007
Murat YİĞİT
Fizyoterapist

efendim...sevgili sedat beylerde teşrif ettiyse konunun ehemmiyeti bir kez daha ortada demektir.. alize çözüm bulmak için güzel bir mekan,haklısın ortağım;belki başka ilhamlarda verebilir bizlere.gerçi konuyu tartışabilmek için muratı durdurmamız gerekecek öncelikle..nasıl yaparız bilmem ama;oda içmeye başlayınca durmuyorki adam..bira fıçısı gibi bilirsin..
06-09-2007
Naci KAYIKÇI
Fizyoterapist

Naci bey bu konu da kayıtsız kalamayacağınızı tahmin etmiştim,bu zamanda böyle duyarlı birini görmek beni duygulandırdı,fikirlerde iyi, bence bu konuyu cumartesi alizede oturup eniyle boyuyla tartışmalıyız.bir araştırma geliştirme grubu kurarız masa da muratta gelir umarım:)
05-09-2007
Sedat PARLAR
Fizyoterapist

şimdi APOM; öncelikle böyle önemli bir konuyu buradaki platforma taşıman senden beklenmeyecek bir hamle olmasına karşın,seni tebrik etmekten alamıyorum kendimi..... illaki katkısı olur dersen elektrotların altını ıslatmak için su kullanmayalım,tamam ama; seninde dediğin gibi yanık tehlikesine karşı önlem almalıyız....valla aklıma gelen ilk ve en mantıklı çare;tükürelim derim..azbuçuk kurtarır kanımca:} gerçi bu seferde elektro hastası çok olan ünitelerde meslektaşlarımızın tükrük bezleri dayanmaz bu tempoya..eeee böle bi karar alınırsa,üniteler paraya kıyıp bir yada birkaç tane LAMA edinir artık..bilmem sen ne dersin....ben gezegenimi seviyorum arkadaş,kayıtsız kalamadım:}
05-09-2007
Naci KAYIKÇI
Fizyoterapist

Sorunun yanıtını biliyor musunuz?
Sorunun yanıtını biliyorsanız, lütfen aşağıdaki alanı kullanarak soruyu yanıtlayınız.

 

Soruyu yanıtlarken:

 • Doğrudan soruyu yanıtlayınız, veya soruya verilen diğer yanıtları geliştirecek şekilde yanıt veriniz
 • Yanıtınızda hakaret, küfür veya kanunlara uygun olmayan paylaşımlar bulunmamalıdır. Buna uygun hareket etmeyen üyelerimizin üyelikleri durdurulacaktır
Eleman mı Arıyorsunuz?

Kurumunuzda çalışacak personele mi ihtiyacınız var?

Artık bunları dert etmeyin! Hemen bir iş ilanı ver, gelen başvuruları incele, birkaç görüşme yap ve uzmanla çalışmaya başla. Hepsi bu...

Yenilenen EÇOP'u Denediniz mi?
Engelli Çocuklar Otomasyon Programı (EÇOP) yenilendi, Demo indirip anında, MEBBİS'den bilgilerinizi yükleyerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.
ÜCRETSİZ demoyu hemen indirin ve yükleyin.
 • SINIRSIZ Kullanıcı ve Öğrenci
 • Veritabanı sunucu hizmeti
 • Uzak sunucuya otomatik yedekleme
 • E-fatura entegrasyonu
 • Web tabanlı (mobil uyumlu) veya Masaüstü kullanımı
 • MEBBİS otomatik veri alma ve aktarımı
 • Tüm formların otomatik hazırlanması
 • Yılsonu değerlerlendirme işlemlerinin tek tuşla yapılması
 • Faturaların otomatik üretilmesi ve hatasız MEBBİS'e aktarılması
 • Online teknik destek imkanı
 • Pratik ders yazılabilmesi
Ücretsiz İş İlanı
Özel eğitim ve sağlığın ortak paydası olan Rehabilitasyon.com adresinin sektöre özel iş veren ile iş arayan arasında ne kadar iyi bir köprü olduğunu görebilmeniz için çok kısa süreliğini ÜCRETSİZ bir İş İlanı verebilirsiniz.