Soru-Cevap

Soru-Cevap Formu

kurumlar ve maaşlar

Size anlaşma yapana kadar hoş ve şirin görünen bazı kurumlar, sözleşme yaptıktan sonra sözlerini tutmazlar. Sen ev kiramı, kredi kartı borcumu nasıl ödeyecem diye düşünürken ve ücretini geç ödediği için kredi kartına her ay ödediğin faiz cabası. Onlar senin kazandırdığın paralarla sırça saraylarında hava atarak yaşarlar. Henüz yürüyemeyen çocuklarına nike'dan ayakkabı markalı kıyafetler giydirirler. Yanlış anlamayın demokratik ülkede yaşıyoruz parası varsa tabiki ne isterse onu yapsın ama çalışanın ücretini ödedikten sonra. Para onun nasıl isterse öyle harcasın. Hele sorunlardan dolayı ayrılmak istediğinizde son ücretin sadece sözleşmede yazdığı kadarını öder geri kalanını ödemez. Sözleşmeden dolayı şikayet edeceğiniz bir mercide yoktur. Şu an yaşadığım olayı sizlerle paylaşmak istedim. Bunu benim gibi yaşayan arkadaşlar muhakkak vardır. Merak edenler için yazıyorum İstanbul/ Gaziosmanpaşa Özel Beyaz Değişimler Özel Re. Mer. İş baş vurularında kendinizi garanti altına alın. İş buldum diye sevinmeyin. Bizler olmasak onlar o kurumlardan para kazanamazlar. Sözleşmenin haricinde kurumla özel şartnameli,anlaştığınız ücret tam olarak gözükecek şekilde başka bir sözleşme yapıp karşılıklı imzalayın kaşeli ve mühürlü.

20-07-2010
Selami İBRAHİMÇAVUŞOĞLU
Zihinsel Engelliler Sınıf Öğretmeni
Öğrenciye verilen eğitim modüllerinin sınır kontrolü otomatik yapın.
1 Yanıt
hocam bu siteye özellikle bu konuyla ilgili sıkıntımı bildirmek için üye oldum..böyle kurumları afişe edelim.biz yandık başkaları yanmasın.bu alanda ilk tecrübem sıkıntılı oldu.üç ayda bir kadro yenileyen bir kurum..gidenlerin hepsi kavgalı..milli eğitime veriyorlar direkt istifalarını..maaşlar ödenmiyor..eksik ödeniyor..heleki istifanızı basıp gitmişseniz son maaş kalıyor..imza atmasaydınız demeyin..öyle güzel tongaya getiriyor yalvarıyor,herkesin içinde yeminler ediyor..sonra da maaşınızı kopartana kadar kişiliğinizi kaybediyorsunuz..ve maaşınız bir ay sonra bağır çağır yarım yatıyor..artık sinirleriniz harap olmuş bir biçimde Allaha havale edersiniz..ben çok yıprandım..Allah olmadık bir yerlerinden çıkarsın diyorum..
24-04-2011
Dilek GÜLER
Zihinsel Engelliler Sınıf Öğretmeni

Sorunun yanıtını biliyor musunuz?
Sorunun yanıtını biliyorsanız, lütfen aşağıdaki alanı kullanarak soruyu yanıtlayınız.

 

Soruyu yanıtlarken:

 • Doğrudan soruyu yanıtlayınız, veya soruya verilen diğer yanıtları geliştirecek şekilde yanıt veriniz
 • Yanıtınızda hakaret, küfür veya kanunlara uygun olmayan paylaşımlar bulunmamalıdır. Buna uygun hareket etmeyen üyelerimizin üyelikleri durdurulacaktır
Kullanıcı Görüşleri...
Yenilenen EÇOP'u Denediniz mi?
Engelli Çocuklar Otomasyon Programı (EÇOP) yenilendi, Demo indirip anında, MEBBİS'den bilgilerinizi yükleyerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.
ÜCRETSİZ demoyu hemen indirin ve yükleyin.
 • SINIRSIZ Kullanıcı ve Öğrenci
 • Veritabanı sunucu hizmeti
 • Uzak sunucuya otomatik yedekleme
 • E-fatura entegrasyonu
 • Web tabanlı (mobil uyumlu) veya Masaüstü kullanımı
 • MEBBİS otomatik veri alma ve aktarımı
 • Tüm formların otomatik hazırlanması
 • Yılsonu değerlerlendirme işlemlerinin tek tuşla yapılması
 • Faturaların otomatik üretilmesi ve hatasız MEBBİS'e aktarılması
 • Online teknik destek imkanı
 • Pratik ders yazılabilmesi
İş Arayanlar

iş arayan 635 kişi var. Hemen irtibata geçerek personel eksikliğinizi tamamlayın.

Dün

Doğa T.
Psikolog

Dün

Melike N. D.
Uzman Öğretici

3 gün önce

Hümeyra L.
Sekreter

Bugün

Mine A.
Çocuk Gelişim ve Eğitim Uzmanı

Bugün

Murat Ç.
Psikolog

Ücretsiz İş İlanı
Özel eğitim ve sağlığın ortak paydası olan Rehabilitasyon.com adresinin sektöre özel iş veren ile iş arayan arasında ne kadar iyi bir köprü olduğunu görebilmeniz için çok kısa süreliğini ÜCRETSİZ bir İş İlanı verebilirsiniz.