Soru-Cevap

Soru-Cevap Formu

kurumlar arası geçiş

HERKESE MERHABA;
BEN SHÇEK TE PSİKOLOG OLARAK GÖREV YAPIYORUM. ADAYLIĞIM BİR AY İÇİNDE KALKACAK. SAĞLIK BAKANLIĞI OCAKTA 193 PSİKOLOG ALIMI YAPACAK. SHÇEK BENİM İLK TERCİHİMDİ. HASTANEDE ÇALIŞMAK GİBİ BİR İSTEĞİM YOKTU. ANCAK ŞİMDİ KARARSIZIM. BİR DE HASTANEDE 4/B OLAYI VAR. DÜŞÜNCELERİNİZİ, DENEYİMLERİNİZİ PAYLAŞIRSANIZ SEVİNİRİM. YARDIMLARINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER. SEVGİLER..
11-12-2007
Nedret Tülin AÇIKGÖZ
Psikolog
Öğrencilere verilen dersleri MEBBİS'e otomatik aktarın.
1 Yanıt
SHÇEK te çalışmak güzel olduğu kadar sorumluluklarıda ağırdır. Dediğiniz gibi hastahanelerde 4/B olayı var. Şuda var 4/B li personeller kadro almak için beklerken siz kadrolu olduğunuz halde(adaylığım bir ay içinde kalkacak diyorsunuz) 4/B li olarak çalışmak istiyorsunuz. Eğer geçiş yaparsanız sizde birgün kadrolu olmak için bekleyeceksiniz. Eğer çalıştığınız yerden memnun değilseniz unutmayın ki işsiz binlerce arkadaşımız var! Şartlarınız zor olabilir adaylığınızın kalkmasını bekleyin asaletiniz tastik olsun sonra kurumlar arası geçişi deneyin, olmadı tayin için uğraşın, bu sene oda olmadı eninde sonunda olacaktır sabredip bekleyin! saygılar.
27-12-2007
Kerem AREN
Diğer

Sorunun yanıtını biliyor musunuz?
Sorunun yanıtını biliyorsanız, lütfen aşağıdaki alanı kullanarak soruyu yanıtlayınız.

 

Soruyu yanıtlarken:

  • Doğrudan soruyu yanıtlayınız, veya soruya verilen diğer yanıtları geliştirecek şekilde yanıt veriniz
  • Yanıtınızda hakaret, küfür veya kanunlara uygun olmayan paylaşımlar bulunmamalıdır. Buna uygun hareket etmeyen üyelerimizin üyelikleri durdurulacaktır
İş Arayanlar

iş arayan 964 kişi var. Hemen irtibata geçerek personel eksikliğinizi tamamlayın.

Dün

Betül D.
Sorumlu Müdür

Dün

Kahraman A.
Sosyolog

Dün

Zeynep D.
Çocuk Gelişim ve Eğitim Uzmanı

Dün

Tuğba K. K.
Psikolog

Dün

Aysu P.
Psikolog

EÇOP'ta MEBBİS Yıl Sonu Değerlendirme İşlemlerini (RAM Evrakları Gönderim) Hızlıca Yapın!

Ücretsiz İş İlanı
Özel eğitim ve sağlığın ortak paydası olan Rehabilitasyon.com adresinin sektöre özel iş veren ile iş arayan arasında ne kadar iyi bir köprü olduğunu görebilmeniz için çok kısa süreliğini ÜCRETSİZ bir İş İlanı verebilirsiniz.