Soru-Cevap

Soru-Cevap Formu

kurslar

sınıf öğretmenleri için özel eğitim kursları hangi tarihde ve nerde bir bilgisi olan arkadaş varsa paylaşırsa sevinirim

 

29-10-2005
Ali ATACAN
Sınıf Öğretmeni
Performans Takip Formu (PKT) eğitmenleriniz internet üzerinden girsin, siz sadece çıktıları alın.
13 Yanıt
işi bir bilene danış diye bir şey var işi bilmeyip sorumsuzca davranmanız sizin için herşeyi toz pembe yapabilir ama gelin görün ki o çocukların da bir dünyası var ve onların dünyalarını karartmaya hakkınız yok dimi bırakın buna da hakları olsun çocuklarımızın zaten dışlanmışlar sizde üzerine tuz biber olmayın
17-12-2005
Muzaffer YEŞİLKUŞ
Diğer

sevgili arkadaşlar üzülüyorummm... ve umarım hiç bir aile veya alan dışı bir insan yazdıkalrınızı okumamıştır....yazdıklarınızda malesef tatmin edilememiş EGOLAR...gerçekleştirilememiş  MESLEKİ KİŞİLİKLER .....alan biligisinden YOKSUNLUK...reyting kaygıları....vs. vs...dilerseniz biraz haddimizi bilelim... yazdıklarımıza dikkat edelim...rica ediyorum ...
09-11-2005
Masum AYDIN
Psikolog

Özel eğitim bölümü mezunu ve alanda yüksek lisans yapmış meslek elemanlarının dikkatine!

mesleğine sahip çıkmak isteyen arkadaşların izmirde kurduğumuz 'özel eğitimciler derneği'ne

üye olmalarını bekliyoruz. Gerekli ön bilgi www.ozelegitimcilerdernegi.com da mevcuttur.

 

09-11-2005
Belirtilmemiş

yazı ki ne yazık.böyle öğretmenleri sallandırmalılar arkadaşlar :))

neler de söylemiş baksanıza.kolay demiş hem de.bu resmen hakaret ama..bu kadar da olmaz...

tiz kellesi uçurula...:))))

 ne kadar komik ve kompleks yüklüsünüz arkadaşlar.size gülüyorum bunları okuyup okuyup yahu.

benim yazdıklarımı bu kadar ciddiye almanız ve bu kadar bombardımana tutmanız bu konuda yaranız mı var sorusunu aklıma getiriyor.

ve benim yazdklarıma verdiğiniz her cevap beni ne kadar ciddiye aldığınızın göstergesidir teşekkürler,teşekkürler...reytingim yüksek yanee:))))))))))))

 

08-11-2005
Sevilay SOYÇİÇEK
Sınıf Öğretmeni

bende pdr öğrencisiyim özel eğiyimle ilgileniyorum bu iş rahat etmek icin yapılacak bişey değil.........yazık ki öğretmen olmuşşunuz demekki üniversite gercekten önemli bir yer degil.
08-11-2005
Namık Kemal HASPOLAT
Psikolojik Danışman ve Rehber Öğretmen

bende pdr öğrencisiyim özel eğiyimle ilgileniyorum bu iş rahat etmek icin yapılacak bişey değil.........yazık ki öğretmen olmuşşunuz demekki üniversite gercekten önemli bir yer degil.
08-11-2005
Namık Kemal HASPOLAT
Psikolojik Danışman ve Rehber Öğretmen

MERHABA ARKADAŞLAR! ERGÜLCÜM SANA AYRIYETEN SELAM. NASILSIN? VALLAHİ SİTEMİZ OLMASA KARŞILAŞAMAYACAĞIZ.

 BU KONUDA SEVİL AY HANIM Bİ KAÇ ARKADAŞINI DAHA TOPLAYIP TARTIŞIYOR. ORAYADA DÜŞÜNCELERİNİZİ YAZABİLİRSİNİZ. ŞAHSEN BENİMKİLER ORDA BASTIRA BASTIRA SÖYLEMEYE GEREK YOK..... AMA ANLAMIYORLAR İŞTE. RAHATLIKTAN DAHA CAZİBİ TAMAMEN DUYGUSAL OLMASI.

BAK GÜZEL KARDEŞİM SÖZÜM SANA DAHA FAZLA FİKİRLERİNİ ORTALIKTA SERGİLEME! İYİCE BATIYORSUN. SENİN BU ÇOCUKLARA VEREBİLECEĞİN HİÇ BİŞEY OLAMAZ. YAPACAĞIN ŞİRİNLİKLERLE ÖNCE AİLELERİN SEMPATİSİNİ KAZANIR SONRA DA BEDDUASINI ALIRSIN.

HERKESE İYİ ÇALIŞMALAR!

ERGÜLCÜM GÖRÜŞMEK ÜZERE.. bayanjakut@hotmail.com

07-11-2005
Şeyda ARAS
Zihinsel Engelliler Sınıf Öğretmeni

arkadaşlar sevil hanımın son yazdığı mesajı kesinlikle kınıyorum ve sınıf öğretmeni olarak bu düşünce tarzını kınıyorum .

 

07-11-2005
Ali ATACAN
Sınıf Öğretmeni

Sevil ay hanım yazdıklarınıza inanamıyorum! Pes!!! dedirtecek cinsinden. Ben ekip çalışmasından yana bir özel eğitimciyim ancak siz ve sizin gibi eğitimcilerin bu ekipte KESİNLİKLE yeri olmadığını düşünüyorum. 

 Özel eğitimi nasıl bu kadar basite indirgeyebiliyorsunuz!!! Özel eğitimin anlamının,içeriğinin,özelliklerinin  farkında olmadığınız apaçık ortada!

çocuklarla ne yaptığınızı ya da yapmadığınızı çok merak ediyorum.

Ellbetteki sizin gibi eğitimcilerin alanımıza geçmelerine karşı çıkarız. baksanıza dalga geçer gibi 7-8 ÖĞRENCİ,İKİ ÖĞRETMEN ÇOK RAHAT BEN GEÇTİM SİZDE GEÇİN diyorsunuz mesklektaşlarınıza da tavsiyede bulunuyorsunuz!!!

 

04-11-2005
Ergül LAP
Özel Eğitim Öğretmeni

tamamiyle size katılıyorum özel eğitimi rahat bulan arkadaşlar evet haklısınız sınıfta birebir öğrenciyle birliktesiniz üstelik yetersiz olan bir öğrenciyle!!artık gerisi size kalmış ister çocuğa birşeyler vermek için çabalayın ister yan gelip yatın seçim sizin!!eğer ikinci şıkkı seçerseniz tabiki en rahat iş emin olun .Ama vicdanı olan,idealıist olan ben bu çocuğu topluma kazandırmalıyım görüşünde olan ve aldığı paranın hakkını vermeye çalışanlar içinde de emin olun en zor mesleklerden biri. bu sözlerim işini yan gelip yatarak yapanlara sakın diğer arkadaşlar üstüne alınmasın..
02-11-2005
Nihal TURAN
Okul Öncesi Öğretmeni

valla sınıf öğretmenliğinden rahat.7-8 öğrenci iki öğretmen,gerçekten çok rahat.önyargılarınızı yıkın ve su alana geçin arkadaşlar,pişman olmayacaksınız.emin olun.
01-11-2005
Sevilay SOYÇİÇEK
Sınıf Öğretmeni

HOCAM TEŞEKÜRLER ama verilen haklardan faydalanmak zorundayız bunda rahatsız olunacak bir durum yok zamanında sınıf öğretmeni olarak herkesi atadılar bu onlara verilmiş bir haktı adamlar şimdi çalışıyorlar diyecek birşey yok bu yüzden kimsenin kemsenin hakkına müdahale etme hakkı yok herkes istediği gibi istediği yerde çalışabilir
31-10-2005
Ali ATACAN
Sınıf Öğretmeni

 bende gçen yıl o kursu bitirip şu an özel eğitim uygulama okulunda çalışan bi sınıf öğretmeniyim.burada bu tür sorular sorulmaz ben de buna benzer bi soru soru sormuştum da sağolsun zihinsel engelliler branşı öğretmenleri tarafından paylandım.aman haa.sonra demedi deme.arkadaşlar bizim bu alana geçirilmemizi istemiyorlar da.hani o açıdan.hatta bizim bu alana geçirilmemizi engellemek için dava bile açmışlar.ama ben çok memnunum. bu alandan.açılırsa o kursa mutlaka git,kaçırma.
31-10-2005
Sevilay SOYÇİÇEK
Sınıf Öğretmeni

Sorunun yanıtını biliyor musunuz?
Sorunun yanıtını biliyorsanız, lütfen aşağıdaki alanı kullanarak soruyu yanıtlayınız.

 

Soruyu yanıtlarken:

 • Doğrudan soruyu yanıtlayınız, veya soruya verilen diğer yanıtları geliştirecek şekilde yanıt veriniz
 • Yanıtınızda hakaret, küfür veya kanunlara uygun olmayan paylaşımlar bulunmamalıdır. Buna uygun hareket etmeyen üyelerimizin üyelikleri durdurulacaktır
Ücretsiz İş İlanı
Özel eğitim ve sağlığın ortak paydası olan Rehabilitasyon.com adresinin sektöre özel iş veren ile iş arayan arasında ne kadar iyi bir köprü olduğunu görebilmeniz için çok kısa süreliğini ÜCRETSİZ bir İş İlanı verebilirsiniz.
İş Arayanlar

iş arayan 815 kişi var. Hemen irtibata geçerek personel eksikliğinizi tamamlayın.

2 gün önce

Kübra G.
Sağlık Teknikeri

Dün

Melisa C.
Uzman Öğretici

Dün

Yurdagül K.
Çocuk Gelişimi ve Eğitimcisi

2 gün önce

Rabia C.
Çocuk Gelişimi ve Eğitimcisi

Dün

Şilan Y.
Çocuk Gelişimi ve Eğitimcisi

Kullanıcı Görüşleri...
Yenilenen EÇOP'u Denediniz mi?
Engelli Çocuklar Otomasyon Programı (EÇOP) yenilendi, Demo indirip anında, MEBBİS'den bilgilerinizi yükleyerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.
ÜCRETSİZ demoyu hemen indirin ve yükleyin.
 • SINIRSIZ Kullanıcı ve Öğrenci
 • Veritabanı sunucu hizmeti
 • Uzak sunucuya otomatik yedekleme
 • E-fatura entegrasyonu
 • Web tabanlı (mobil uyumlu) veya Masaüstü kullanımı
 • MEBBİS otomatik veri alma ve aktarımı
 • Tüm formların otomatik hazırlanması
 • Yılsonu değerlerlendirme işlemlerinin tek tuşla yapılması
 • Faturaların otomatik üretilmesi ve hatasız MEBBİS'e aktarılması
 • Online teknik destek imkanı
 • Pratik ders yazılabilmesi