Soru-Cevap

Soru-Cevap Formu

korkuyorum

merhaba abant izzet baysal üniversitesinde zihin engelliler öğretmenliği okuyorum 1 sınıf öğrencisiyim buraya isteyerek geldim fakat ileride işimde başarılı olmak için fazlasi ile sabır gerektiğini biliyorum ama dersler ve bu konuda konuşulanları duydukca açıkçası biraz korkuyorum bana bu konuda yardım ederseniz sevinirim şimdiden teşekkürler.
13-11-2006
Lale ER
Diğer
Öğrenciye verilen eğitim modüllerinin sınır kontrolü otomatik yapın.
23 Yanıt
evet herşey sevme ile başlar ve o olmadan yürekle inanmadan da devam etmez... Evet isteyerek geldim ve sizin cevabınızı okuduktan sonra buna birkez daha inandım vee şimdi cennet kuşlarına yol göstermek için elimden gelen herşeyi yapacağım bana inanın teşekkür ederim... görüşmek üzere.
14-11-2006
Lale ER
Diğer

isteyerek geldim diyorsunuz? bundan eminmisiniz? önce bundan emin olun. bende 2 yıldan beri bu alanda çalışıyorum. zaman zaman insan tükenmişlik duygusu yaşıyor ama çabuk geçiyor. yeterki azimli olun. inancınız nasıldır bilmem ama ben onlara cennet kuşları diyorum. tertemiz duyguları var. çoğu herşeyden habersiz sade ve birincil ihtiyaçları dışında beklentisi olmayan çocuklar. onların eğitimi için bişeyler yapmak, atılan bir adım görmek dahi insana büyük mutluluk veriyor. öğretmenlik kutsal bir meslek ki özel eğitim öğretmenliği daha kutsaldır bence. seçiminizi çabuk yapın ya devam ya dur deyin iş işten geçmeden. ama unutmayın cennet kuşlarına öğretmenlik yapacaksınız.
13-11-2006
Selim YILDIZ
Zihinsel Engelliler Öğretmeni

bende geçen sene Abant İzzet Baysal Üniversitesinden mezun oldum. Size şunu söyleyebilirim tabi ki mesleğimiz sabır gerektiriyor ama bizim okulda üst sınıf öğrencileri durumu ve dersleri çok abartıyorlar. 1. sınıftayken ben de sizin gibi düşünüyordum hatta sınıfı geçmenin çok zor olduğunu bile söylüyorlardı. Sonuçta okulu 4 yılda bitirdim ve şu anda çalışıyorum. Son birşey daha teorikten çok pratikten yarar göreceksin.
13-11-2006
Nihan SEVER
Zihinsel Engelliler Öğretmeni

Sorunun yanıtını biliyor musunuz?
Sorunun yanıtını biliyorsanız, lütfen aşağıdaki alanı kullanarak soruyu yanıtlayınız.

 

Soruyu yanıtlarken:

 • Doğrudan soruyu yanıtlayınız, veya soruya verilen diğer yanıtları geliştirecek şekilde yanıt veriniz
 • Yanıtınızda hakaret, küfür veya kanunlara uygun olmayan paylaşımlar bulunmamalıdır. Buna uygun hareket etmeyen üyelerimizin üyelikleri durdurulacaktır
İş Arayanlar

iş arayan 817 kişi var. Hemen irtibata geçerek personel eksikliğinizi tamamlayın.

Bugün

Yurdagül K.
Çocuk Gelişimi ve Eğitimcisi

Dün

Tuğba Z. Ö.
Uzman Öğretici

Dün

Rabia C.
Çocuk Gelişimi ve Eğitimcisi

Dün

Gamze Y.
Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Öğretmeni

Dün

Kübra G.
Sağlık Teknikeri

Yenilenen EÇOP'u Denediniz mi?
Engelli Çocuklar Otomasyon Programı (EÇOP) yenilendi, Demo indirip anında, MEBBİS'den bilgilerinizi yükleyerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.
ÜCRETSİZ demoyu hemen indirin ve yükleyin.
 • SINIRSIZ Kullanıcı ve Öğrenci
 • Veritabanı sunucu hizmeti
 • Uzak sunucuya otomatik yedekleme
 • E-fatura entegrasyonu
 • Web tabanlı (mobil uyumlu) veya Masaüstü kullanımı
 • MEBBİS otomatik veri alma ve aktarımı
 • Tüm formların otomatik hazırlanması
 • Yılsonu değerlerlendirme işlemlerinin tek tuşla yapılması
 • Faturaların otomatik üretilmesi ve hatasız MEBBİS'e aktarılması
 • Online teknik destek imkanı
 • Pratik ders yazılabilmesi
Ücretsiz İş İlanı
Özel eğitim ve sağlığın ortak paydası olan Rehabilitasyon.com adresinin sektöre özel iş veren ile iş arayan arasında ne kadar iyi bir köprü olduğunu görebilmeniz için çok kısa süreliğini ÜCRETSİZ bir İş İlanı verebilirsiniz.