konuşma güçlüğü

konuşma güçlüğü

konuşma güçlüğü

oglum 2003 tenmuz doğumlu .oglum her söyleneni algılıyo fakat anne baba git gel gibi birkaç kelime kullanıyor.bunun dışında bir şey anlatmaya çalışırken anlamsız kelimelerle konuşuyo ve anlaşılmıyo.eger sorusa sonunda mı mi gibi ekler kullanıyo.ve anlatamamaktan dolayı sıkıntı duyuyo sinirleniyo.bu sorunu nanıl aşabiliriz.bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.

 

17-02-2006
Gülçin TÜRK
Diğer
Kurumunuza ait program, modül sınırlamalarını siz değil, otomasyonunuz takip etsin.
5 Yanıt
AIT in yardım edebildiği özel durumlardan bazıları : Duyma ve dinleme yeteneginin gelişimi Anlama yeteneginin gelişimi Sosyal etkileşim gelişimi Dikkat artışı gelişimi Yönergeleri izleme kabiliyeti gelişimi Kurgusal fikir yetenegi gelişimi Duyusal alan gelişimi Koordinasyon ve denge gelişimi Anlamlı dil gelişimi(açık,anlaşılır ve tatmin edici) Rahatlıgın ve sakinligin artması İşitsel girdi anlamının artması Ses ayrıştırılmasının artması Okul performansının artması Toleransın artması ve hassasiyetin azalması Duyusal yüklemede azalma Dokunma hassasiyetinde azalma Daha sakin bir mizaç Endişelerin azalması www.isitselegitim.com AIT hakkında ing çok bilgi bulabilirsiniz mesela www.aitinstitute.org
18-07-2006
Ertan YAVUZ
Diğer

Çok teşekkür ederim Ayşe Hanım. Aslında henüz pek birşey yapmadım. Fakültede pisikoloğa götürüyorum. O şuan gerek yok diyor ama aslında biz pek tatmin olmadık.  Henüz rehabilitasyon merkezlerine baş vurmadım. Çok farklı şeyler duyuyorum. Sizinle görüşmeyi çık isterim. Bebeklerimiz birbirlerine yakın aylarda gelişimlerini takip edebiliriz diye düşünüyorum. Ben mail adresimi size gönderiyorum ilgilenirseniz çok memnun olurum. Yarına iyi eğitim almış güzel yetişmiş melekler yetiştirelim. Sevgi ve saygılarımla Sizde meleğinizi öpün. 
11-04-2006
Ahsen GEDİKLİ
Diğer

Benimde 11 aylık Elif adında bir meleğim var ve terapiye 3 aylıkken başladık eğer hala bir yere baş vurmadıysanız lütfen hiç vakit kaybetmeyin ,bu bebeğiniz için çok önemli lütfen ihmal edmeyin meleğinizi çok çok öpüyorum
07-04-2006
Ayse İSCEN
Diğer

çocuğu görmeden bir şey söylemek doğru olmaz

 

21-02-2006
Mamura KHAYITOVA
Dil ve Konuşma Terapisti

öncelikle geçmiş olsun dilerimi iletiyorum. çocuğun eğitimine ne kadar erken başlarsanız sizin ve çocuk için o kadar iyi olur.bulunduğunuz il veya ilçede ÖZEL EĞİTİM VE REHABİLİTASYON MERKEZİ varsa oradan eğitim ve bilgi alabilirsiniz.

sevgi ve saygılarımla...

 

17-02-2006
Yucel USU
Eğitim Uzmanı

Sorunun yanıtını biliyor musunuz?
Sorunun yanıtını biliyorsanız, lütfen aşağıdaki alanı kullanarak soruyu yanıtlayınız.

 

Soruyu yanıtlarken:

 • Doğrudan soruyu yanıtlayınız, veya soruya verilen diğer yanıtları geliştirecek şekilde yanıt veriniz
 • Yanıtınızda hakaret, küfür veya kanunlara uygun olmayan paylaşımlar bulunmamalıdır. Buna uygun hareket etmeyen üyelerimizin üyelikleri durdurulacaktır
Remsis yayında! Tamamen Ücretsiz!
Remsis tamamen ücretsiz olarak kullanabileceğiniz, tüm ihtiyaçlarınızı karşılayan web tabanlı bir otomasyondur. MEBBİS'den bilgilerinizi yükleyerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.
ÜCRETSİZ olarak kullanmaya başlayın
 • 7/24 Heryerden Erişim
 • Tüm Cihazlarızla Uyumlu
 • MEBBİS otomatik veri aktarımı
 • PKT, KDF, BEP ve diğer formlar
 • Servis Programı
 • Ön Muhasebe ve Faturalar
İş Arayanlar

iş arayan 1253 kişi var. Hemen irtibata geçerek personel eksikliğinizi tamamlayın.

Dün

Berat O.
Psikolog

Dün

İlknur K.
Halkla İlişkiler ve Tanıtım Elemanı

Dün

Gamze Y.
Sosyolog

Dün

Ecem S.
Çocuk Gelişimcisi

Dün

Sevim A. K.
Usta Öğretici

Ücretsiz İş İlanı
Özel eğitim ve sağlığın ortak paydası olan Rehabilitasyon.com adresinin sektöre özel iş veren ile iş arayan arasında ne kadar iyi bir köprü olduğunu görebilmeniz için çok kısa süreliğini ÜCRETSİZ bir İş İlanı verebilirsiniz.
Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezinizde bir TAMAMEN ÜCRETSİZ otomasyon programına ihtiyacınız mı var?
Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezlerinin tüm ihtiyacı olan yazılımlar RemSis.net sayfası üzerinden TAMAMEN ÜCRETSİZ olarak kullanabilirsiniz.
TAMAMEN ÜCRETSİZ, hemen üye ol, kullanmaya başla.
 • SINIRSIZ Kullanıcı ve Öğrenci
 • 7/24 Heryerden Erişim
 • Masaüstü, Tablet ve Mobil Uyumlu
 • MEBBİS otomatik veri aktarımı
 • PKT, KDF, BEP ve diğer formların kolayca üretimi
 • Servis Programı
 • Ön Muhasebe ve Futura İşlemleri
Ayrıntılı bilgi için burayı tıklayın.