Soru-Cevap

Soru-Cevap Formu

kırşehir ilinde fizyoterapist maaş durumu

kırşehır ılınde fiyat hakkında bilği verirsenız sevınırım birde kırşehir ili hakkında bilği verecek arkadaş varsa sevinirim..
05-09-2006
Mehmet AYDOGAN
Fizyoterapist
Öğrenci, veli, verilen eğitimler, kesilen faturalara ait ayrıntılı istatistik çıkartın.
40 Yanıt
türkiye sınırları içerisinde sizinle aynı uzmanlık alanında çalışan onca meslektaşınız dururken neden siz böyle bir polemik yaratma ihtiyacı duydunuz acaba? ben bunda art niyet ararım.birlik olup insanlara nasıl daha iyi hizmet ederiz onu düşünelim,tartışalım. ayrıca baharı kimin yaşadığı hiç belli değil. lütfen doktorsunuz diye hastanelerin hiyerarşik amiri falan zannetmeyin kendinizi. parayla insanlık aynı kefeye konmuyor. benim için hastalarımın daha iyi olduğunu görmek dünyanın servetine bedel. uygar insanlar gibi Nasıl daha çok kazanırım? DEĞİL insanlara nasıl daha çok faydalı olabilirim? sorusunu kendimize soralım..şimdi bu yazıları benim ilkokul bile bitirmemiş babannem okusa üniversite mezunlarının tek derdi paraymış deyip ağlardı...lütfen kendinize gelin...
09-10-2006
Sevcan ÇALIŞKAN
Fizyoterapist

arkadaşlar sizlere yararlı bilgiler verdim ve tüm sorunlarınıza cevap verdim.fizyoterapistler günü isimliş konuyu okuyun yeter.tüm fizyoterapistlere duyrulur.
03-10-2006
Turhan USLUOGLU
Fizik Tedavi Uzmanı

Doğrusu
02-10-2006
Jansel YILDIZ
Fizyoterapist

Arkadaşlar mesleki açmazlarımızı olur olmaz her platformda konuşmayalım.Her kaba sağılmayın lütfen.Doktor mu ne olduğu belli olmayan, muhtemelen sizlerle kafa bulan insanlara cevap yazmak çok komik kaçıyor.Kendi sitemizde tartışalım çözüm üretelim.Kol kırılsın yen içinde kalsın.İyi çalışmalar.(fizyoterapist.org foruma buyrun.)
02-10-2006
Jansel YILDIZ
Fizyoterapist

Turhan bey asıl sizler baharınızı yaşıyorsunuz bakanlığın yayınladığı genelgenin devamı gelecektir.sonrasını siz düşünün.11 yılı boşuna okumuşsunuz arkadaşım! bizlerle uğraşmayı bırakın bundan sonra size hasta yönlendirmeden bize gönderen hekim arkadaşlarınızla uğraşın!
30-09-2006
Gülşen KURT
Fizyoterapist

siz turhan bey ne yazdığınızın farkında mısınız?hem fztlere saygı duyuyorum diyorsunuz hem de yazdığınız yazılara bakın.yok fztler sonbaharını yaşıyomuş.asıl siz bizle uğraşmayın.kimsenin kazancında gözümüz yok ,sadece işimizi yapıyoruz ,keşke siz de öyle yapsanız da fizyoterapistlerin forumunda yazacağınıza kendi meslektaşlarınıza yazsanız.
28-09-2006
Fizyoterapist

ya hu arkadaşlar ne sadece buraya kırşehır hakkında bılgı almak için yazılmış bır yazı var ama sız neden konusuyorsunuz ben mı yanlış anlıyorum lutfen dogru yere yazın
28-09-2006
Enes GÜNEŞ
Fizyoterapist

İnşaat işçileri, çalışırken, oluşturdukları yapının daha sağlam olması ve en fonksiyonel şekilde kullanılması için ne yapmak gerektiğini düşünmezler, yanılıyor muyum? Öyle olsaydı inşaat mühendisliği veya mimarlık gibi meslekler olmazdı herhalde. İşçi yapılması gerekeni yapar; mühendis ve mimar da öyle. Biri inşaat alanında ter dökerken diğeri masa başında terler. İkisi de ağır işçidir; biri kaslarını diğeri kafasını yorar ve bir yapı ortaya çıkar. Fizyoterapistler hem kafa hem de bedensel yorgunlukla başetmek zorundadırlar. Hastayı değerlendir, tedavisini planla, uygula, takip et, bir daha değerlendir, tedavi planını duruma uyarla, uygula, takip et, değerlendir... böyle gider; çünkü insanla uğraşıyoruz; çünkü yaşam durağan değildir. Hasta daha iyi oluncaya veya hasta veya yakınlarının yaşam kalitesi düzelinceye dek bu durum devam eder. Bu arada, kendi ruh ve beden sağlığını da sağlam tutmak zorundadır. Aksi halde tedaviden sonuç alabilmesi zordur.
28-09-2006
Burçin KAYNAK
Fizyoterapist

mesajlara bakınca hep fizyoterapistlerin suçlandığını sanki doktorlarla biz özellikle uğraşıyormuşuz gibi bir izlenim yaratıldığını gördüm.üzgünüm ama benim okulumda ne yazık ki doktor arkadaşlar yine saygı duyuyorum! ama ftr son sınıf öğrencilerinin staj hakkına kota vuruyorlar nasıl mı?şöyleki bizlere ihtiyaçları olmadığını söyleyerek sırada bekleyen hastalara rehabilitasyon randevusu vermeyerek.şimdi biz durduk yere millete saldırmıyoruz dimi bide madalonun diğer yüü var lütfen doktor arkadaşlar objektif yaklaşın olaylara ve o şekilde değerlendirin.ayrıca biz o 4 yıllık eğitimde hiç de kolay zamanlar geçirmiyoruz bir şeyler öğrenebilmek hastalarımıza yararlı olabilmek adına nerdeyse anamız ağlıyor şimdi karşımıza geçip de basit eğitim ntukları atmak kimsenin üstüne vazife değil biraz sert oldu ama üzgünüm bu işin aslı budur.
28-09-2006
Alev PEKTAŞ
Fizyoterapist

bizim için ne düşünüyorsanız,size katkat fazlasını diliyorum...fizyoterapist arkadaşlara kolaygelsin.
28-09-2006
E. Esin ERBAŞ
Fizyoterapist

sizlere ne iyisine nede kötüsüne bişey yazılmıyor.bu kadar da olmaz.ben herkesin meslegine ve emegine saygı duyuyorum.ama eger emekle para kazanılıyorsa inşaat işçileri türkiyede en fazla parayı kazanırlardı.sizlere son olarak şunu söylüyorum siz fizyoterapistler bahar günlerinizi yaşıyorsunuz ve bahar bitti hatta yazda bitmek üzere sizin için artık sonbahar geliyor.siz böyle dr lere ve birbirinize saygı sevgi sınırını aşarak devam ederseniz bir zamanlar okuyunca doktor olarak degerlendirilen saglık memuru arkadaşların durumundan daha kötü olursunuz.
28-09-2006
Turhan USLUOGLU
Fizik Tedavi Uzmanı

sizin gibi 4 yıl ve kolay bir şekilde okumuyoruz.(hoş değil böyle yazmak)insanlar nerelerden geldiğini unutmamalı Saygı denen çok önemli bir kavram vardır Emeğe saygı.Çöpçü olsun işçi olsun bu dünyaya hepsi lazım. kazandığımız 2-3 milyar zoruna gitmesin.Mesleğimize ve emeğimize saygı duymanızı rica ediyoruz.Her türlü saygı çerçevesi içinde kavga değilde destek bekleriz
28-09-2006
Osman SAKALLI
Fizyoterapist

teşekkür edriz bizi bilğilendirdiniz biz azda olsa kazanıyoruz ama en azından hastalar la bire bir ve en az 45 dakıka ugraşarak kazanıyoruz sizin gibi 5 dakıka da şip şak yapıp 90 ytl muayene üçreti almıyoruz ve sizde sonun a kadar haklısınız çok basit sızın maaşlar dusuk ama dönersermayeniz maşallah artı bırde özel hastları saymıyorum günde 10 hasta maşallah allah daha çok versın ne dıyeyım arada kı fark burda bızım 1 ayda kazandıgımızı sız 2 gunde alıyorsunuz aiyet olsun ah bır de hastalar bıraz daha anlayışlı olsanız ne de cok ıyı olurdu ben bırden fazla fizik tedavi doktoru ıle çalıştım ama bir tanesı benım ıcın çok ayrı idi diğer dr arkadaşlar ise fizyoterapist te kımmiş diye sorunca asıl sorun o zaman başlıyor .....vs...
27-09-2006
Enes GÜNEŞ
Fizyoterapist

Allah hakedene daha çok versin, gözümüz yok ve de tok bizim.Ancak turhan beye soruyorum acaba okuduğunuz 10-11 yıllık dönem içinden emek verdiğiniz hangi 4 yılınızı feda ederdiniz? (turhan bey yine diyecekki siz dr düşmanısınız :) dr olmasaydınız da aynı soruyu sorardım turhan bey)
27-09-2006
Hatice ÇETİNKAYA
Fizyoterapist

birde doktor arkadaşlara çok para kazanıyor dersiniz ben siteye şöyle yüzeyel bir göz attım yazılanların yarısında fazlası maaş ve para diğer yarısıda hekim düşmanlıgı.arkadaşlar bu devirde 2000-2500-3000 ytl den bahsediyorsunuz.bence ona şükredin.bizler uzman hekşmler belki sizden fazla kazanıyoruz ama unutmayın biz 10 yıl hatta 11 yıl alan uzmanlıklar var okuyoruz ve gerçektende çok ağır dersler altında ezilerek ve sizden çok alıyoruz bunuda hoş görün artık.sizin gibi 4 yıl ve kolay bir şekilde okumuyoruz.bence halinize şükredin.
27-09-2006
Turhan USLUOGLU
Fizik Tedavi Uzmanı

sizinle kışehır hakkında konuşmak isterım yada email den daha cok bılgı almak isterım bana yardımcı olursanız sevınırım eger bır cevap yazarsanız kırşehır hakkında dıye sıze dönecegımden emın olabılırsınız kolay gelsın
25-09-2006
Mehmet AYDOGAN
Fizyoterapist

mehmet bey kırşehir ilindeki piyasa konusunda bir bilgim yok ama kırşehirliyim ben oldukça küçük bir il yani olanakları falan kısıtlıdır.ama yinede kısa süre yaşanabiir.daha çok ilden beklentilerinizin neler olduğuna bağlı bu.öğrenciler olduğu için yeni yeni kendine elmeye başlayan bir kent kırşehir öğrenciler yokken oldukça durağandır.bir çok gıdanın tazesini bulabilirsiniz belki ama hayat koşulları anlamında beni sıkıyor o nednle ankarada yaşıyorum.ama orda çok para biriktirilir bu konuda eminim daha ayrıntılı öğrenmek istediğiniz bişi varsa bildiğim kadarıyla cevap verebilirim
24-09-2006
Alev PEKTAŞ
Fizyoterapist

evet arkadaşlar bende merak etim bu konuyu bide esas merak ettiğim kırşehir ilindeki merkez sayısı kaç?bizlere karşı tutum nasıl bu konudaki cevaplarınızı bekliyorum
23-09-2006
Alev PEKTAŞ
Fizyoterapist

sızıjnle ayrıntılı konuşmak isterım
14-09-2006
Enes GÜNEŞ
Fizyoterapist

Ben temmuz gibi bir kurumla görüşmüştüm.2500 veriyordu ancak günlük 7 seans falan muhabbetine hiç sıcak bakmamıştı.Durum bana uygun değildi.7 seans ve haftasonu tatili önemlidir.
12-09-2006
Kadirhan DOĞAN
Fizyoterapist

Sorunun yanıtını biliyor musunuz?
Sorunun yanıtını biliyorsanız, lütfen aşağıdaki alanı kullanarak soruyu yanıtlayınız.

 

Soruyu yanıtlarken:

  • Doğrudan soruyu yanıtlayınız, veya soruya verilen diğer yanıtları geliştirecek şekilde yanıt veriniz
  • Yanıtınızda hakaret, küfür veya kanunlara uygun olmayan paylaşımlar bulunmamalıdır. Buna uygun hareket etmeyen üyelerimizin üyelikleri durdurulacaktır

21 yıllık birikim ve tecrübeyi içeren EÇOP ile tüm işlemlerinizi hızlıca yapın!

İş Arayanlar

iş arayan 635 kişi var. Hemen irtibata geçerek personel eksikliğinizi tamamlayın.

Dün

Melike N. D.
Uzman Öğretici

3 gün önce

Hümeyra L.
Sekreter

2 gün önce

Servet D.
Özel Eğitim Öğretmeni

Dün

Dilya M. J.
Dil ve Konuşma Terapisti

Dün

Samet C.
Okul Öncesi Öğretmeni

Ücretsiz İş İlanı
Özel eğitim ve sağlığın ortak paydası olan Rehabilitasyon.com adresinin sektöre özel iş veren ile iş arayan arasında ne kadar iyi bir köprü olduğunu görebilmeniz için çok kısa süreliğini ÜCRETSİZ bir İş İlanı verebilirsiniz.
Kullanıcı Görüşleri...