Soru-Cevap

Soru-Cevap Formu

kifoskolyoz

kifoskolyoz hastalığı olan 23 yaslarında bir arkasımız var bu hastalığın tedavisi mümkün mü yada bu hastalığın tedavisi en iyi nerde yapılır. bilgi alabilecegimiz ;bildiginiz site, hastane, üniversite tel no varsa bize iletirseniz memnun olurum tsk simdiden herkese. . .

24-12-2005
Halil GÜLMEZ
Psikolog
Kurumunuza ait program, modül sınırlamalarını siz değil, otomasyonunuz takip etsin.
1 Yanıt
bu bir postur bozuklugudur.Bu hastalık dogustan oup olmamasına gore tedavı edılır.Dogustan ıse  egzersızlerle postur duzeltılebılır.Postur duzelırsede arkadasının psıkolojısı duzelebılır.Bu egzersızlerı devlet hastanesındeki bir fizyoterapist verebilir.(postur:Postür,vücudun her kısmının,kendisine bitişik segmente ve bütün ve vücuda oranla en uygun pozisyonda yerleştirilmesidir)
24-02-2006
Buket KAYA
Diğer

Sorunun yanıtını biliyor musunuz?
Sorunun yanıtını biliyorsanız, lütfen aşağıdaki alanı kullanarak soruyu yanıtlayınız.

 

Soruyu yanıtlarken:

  • Doğrudan soruyu yanıtlayınız, veya soruya verilen diğer yanıtları geliştirecek şekilde yanıt veriniz
  • Yanıtınızda hakaret, küfür veya kanunlara uygun olmayan paylaşımlar bulunmamalıdır. Buna uygun hareket etmeyen üyelerimizin üyelikleri durdurulacaktır

PKT, KDF, BEP, GÖF ve diğer formları otomasyonunuz otomatik hazırlasın

Eleman mı Arıyorsunuz?

Çalışanınız sizi yüzüstü bıraktı, ortada mı kaldınız?

Artık bunları dert etmeyin! Hemen bir iş ilanı ver, gelen başvuruları incele, birkaç görüşme yap ve uzmanla çalışmaya başla. Hepsi bu...

Ücretsiz İş İlanı
Özel eğitim ve sağlığın ortak paydası olan Rehabilitasyon.com adresinin sektöre özel iş veren ile iş arayan arasında ne kadar iyi bir köprü olduğunu görebilmeniz için çok kısa süreliğini ÜCRETSİZ bir İş İlanı verebilirsiniz.