Soru-Cevap

Soru-Cevap Formu

kardeşim...

İlgilendiğiniz için teşekkürler Abdullah Bey. Bişey daha sormak istiyorum : Bizim ev içindeki ona karşı yaklaşımımız nasıl olmalı? Yani yanında mı, karşısında mı? Ya da yanında olduğumuzu veye olmadığımızı nasıl göstericeğiz, tam anlamıyla bize cephe almış durumda, hiçbirşeyi paylaşmıyor...cevabınızı bekliyorum...

29-08-2005
Serpil AYAZ
Özel Eğitim Öğretmeni
Öğrenci, veli, verilen eğitimler, kesilen faturalara ait ayrıntılı istatistik çıkartın.
1 Yanıt

YANINDA OLMANIZ GEREKEN DURUMLAR İLE KARŞISINDA OLMANIZ GEREKEN DURUMLAR ARASINDA AİLENİZİN KRİTERLERİNİ GÖZ ÖNÜNDE BULUNDURMALISINIZ.

İKİSİ ARASINDA İNCE İR ÇİZGİ VAR. BİRİNCİSİ SÜREKLİ KARŞISINDA OLURSANIZ YANINDA OLMANIZ GEREKEN DURUMLARI GÖZDEN KAÇIRIR VE BÖYLECE KARDEŞİNİZİ DAHA DA KAYBEDESİNİZ ÇÜNKÜĞ KARDEŞİNİZ AİLEM BENİ SEVMİYOR DİYE DÜŞÜNÜR.. İKİNCİSİ SÜREKLİ YANINDA OLURSANIZ KARŞISINDA OLMANIZ GEREKEN VE ONUN YANLIŞ YAPTIĞI DURUMLARI ONA GÖSTERMEDE VE BUNLARI ONA KABUL ETTİRMEDE ZORLUK ÇEKERSİNİZ.

YANINDA VE KARŞISINDA OLDUĞUNUZU ONA DAVRANIŞLARINIZLA GÖSTERMELİSİNİZ. ONA YAPMANIZ GEREKN DURUMLARI SÖZLE DEĞİL İCRAATLARINIZLŞA GÖSTERMENİZ SİZİN ONUN İÇİN BİRŞEYLER YAPTIĞINIZ MESAJINI VERİR VE KARDEŞİNİZİ KAZANIRSINIZ. SİZ KENDİNİZİ KARDEŞİNİZ YERİNE KOYUN VE NUN NE YAPTIĞINI SİZE NASIL DAVRANDIĞINI ANLAMAYA ÇALIŞIN. SANKİ KARDEŞİNİZ KENDİSİNİN SİZİN TARAFINIZDAN ANLAŞILMIYORMUŞ HİSSİNE KAPILMIŞ GİBİ. ONU ANLADIĞINIZI DOĞAL OLAN YAPMACIK OLMAYAN DAVRANIŞLARINIZLA GÖSTERİN BÜYÜK BİR ADIM ATMIŞ OLURSUNUZ.

30-08-2005
Abdullah DEMİR
Özel Eğitim Uzmanı

Sorunun yanıtını biliyor musunuz?
Sorunun yanıtını biliyorsanız, lütfen aşağıdaki alanı kullanarak soruyu yanıtlayınız.

 

Soruyu yanıtlarken:

  • Doğrudan soruyu yanıtlayınız, veya soruya verilen diğer yanıtları geliştirecek şekilde yanıt veriniz
  • Yanıtınızda hakaret, küfür veya kanunlara uygun olmayan paylaşımlar bulunmamalıdır. Buna uygun hareket etmeyen üyelerimizin üyelikleri durdurulacaktır
İş Arayanlar

iş arayan 793 kişi var. Hemen irtibata geçerek personel eksikliğinizi tamamlayın.

Dün

Ayda T.
Psikolog

Bugün

Nihal S. Y.
Grup Ablası Anasınıfı Servis Ablalığı

Dün

Tugba G.
Sosyolog

Dün

Seher K. M.
Fizyoterapist

Dün

İrem D.
Çocuk Gelişimcisi

Ücretsiz İş İlanı
Özel eğitim ve sağlığın ortak paydası olan Rehabilitasyon.com adresinin sektöre özel iş veren ile iş arayan arasında ne kadar iyi bir köprü olduğunu görebilmeniz için çok kısa süreliğini ÜCRETSİZ bir İş İlanı verebilirsiniz.

21 yıllık birikim ve tecrübeyi içeren EÇOP ile tüm işlemlerinizi hızlıca yapın!