Soru-Cevap

Soru-Cevap Formu

izmirdeki merkezler?

arkadaşlar izmirdeki özel eğitim ve rehabilitasyon merkezleri ve fizik tedavi merkezlerinin şartları ile ilgili bilginiz var mı (çalışma ortamının rahatlığı, fizyoterapistin tedavi programına gereksiz müdahele, mesleğe saygı vb) bunlar tüm türkiye için geçerli şehir şehir ayrılamaz tabi ama izmirde çalışma gibi bir düşüncesi olanlar için soruyorum. teşekkürler.
29-03-2006
Faziet KASIM
Fizyoterapist
Öğrenciye verilen eğitim modüllerinin sınır kontrolü otomatik yapın.
1 Yanıt
fizyoterapist kendi rahat ve şartlarını kendi oluşturur.eger sen iradeli ve tutarlı biriysen kurum sahiplerini dize getirirsin.anlaşırken bunlara dikkat et şartlarını ve tavırlarını ortaya koy maaşını anlaş ve başla.
05-04-2006
Harun TAŞLI
Fizyoterapist

Sorunun yanıtını biliyor musunuz?
Sorunun yanıtını biliyorsanız, lütfen aşağıdaki alanı kullanarak soruyu yanıtlayınız.

 

Soruyu yanıtlarken:

  • Doğrudan soruyu yanıtlayınız, veya soruya verilen diğer yanıtları geliştirecek şekilde yanıt veriniz
  • Yanıtınızda hakaret, küfür veya kanunlara uygun olmayan paylaşımlar bulunmamalıdır. Buna uygun hareket etmeyen üyelerimizin üyelikleri durdurulacaktır
Ücretsiz İş İlanı
Özel eğitim ve sağlığın ortak paydası olan Rehabilitasyon.com adresinin sektöre özel iş veren ile iş arayan arasında ne kadar iyi bir köprü olduğunu görebilmeniz için çok kısa süreliğini ÜCRETSİZ bir İş İlanı verebilirsiniz.

PKT, KDF, BEP, GÖF ve diğer formları otomasyonunuz otomatik hazırlasın

Eleman mı Arıyorsunuz?

Çalışanınız sizi yüzüstü bıraktı, ortada mı kaldınız?

Artık bunları dert etmeyin! Hemen bir iş ilanı ver, gelen başvuruları incele, birkaç görüşme yap ve uzmanla çalışmaya başla. Hepsi bu...