Soru-Cevap

Soru-Cevap Formu

işlevsel işitme değerlendirmesi

arkadaşlar ben görme engelliler öğretmenliği mezunyum. yaptığımız kör sağırların eğitimi ile ilgili bir araştırma için işlevsel işitme değerlendirmesine ihtiyacımız var. bu konuda bize yardımcı olabilirseniz sevinirim. teşekkürler.
19-05-2006
Tuncay ARA
Özel Eğitim Öğretmeni
Öğrencilere verilen eğitimleri(terapileri) MEBBİS"e otomatik aktarın.
2 Yanıt
teşekkür ederim ben kendim çeşitli kaynaklardan da yararlanarak işlevsel bir işitme değerlendirme formu hazırladım. gösterdiğiniz ilgiye teşekkürler.
18-06-2006
Tuncay ARA
Özel Eğitim Öğretmeni

Merhabalar.Ben bu konuda size yardımcı olabileceğimi düşünüyorum ancak istediğinizi ayrıntılı olarak bilmek zorundayım.Tam olarak istediğinizi açıklarsanız buna yönelik bir değerlendirme formu ulaştırabilirim.
18-06-2006
Esin ŞENKAL
İşitme Engelliler Öğretmeni

Sorunun yanıtını biliyor musunuz?
Sorunun yanıtını biliyorsanız, lütfen aşağıdaki alanı kullanarak soruyu yanıtlayınız.

 

Soruyu yanıtlarken:

  • Doğrudan soruyu yanıtlayınız, veya soruya verilen diğer yanıtları geliştirecek şekilde yanıt veriniz
  • Yanıtınızda hakaret, küfür veya kanunlara uygun olmayan paylaşımlar bulunmamalıdır. Buna uygun hareket etmeyen üyelerimizin üyelikleri durdurulacaktır

Öğrenciye verilen eğitim modüllerinin sınır kontrolü otomatik yapın.

Ücretsiz İş İlanı
Özel eğitim ve sağlığın ortak paydası olan Rehabilitasyon.com adresinin sektöre özel iş veren ile iş arayan arasında ne kadar iyi bir köprü olduğunu görebilmeniz için çok kısa süreliğini ÜCRETSİZ bir İş İlanı verebilirsiniz.
Eleman mı Arıyorsunuz?

Çalışanınız sizi yüzüstü bıraktı, ortada mı kaldınız?

Artık bunları dert etmeyin! Hemen bir iş ilanı ver, gelen başvuruları incele, birkaç görüşme yap ve uzmanla çalışmaya başla. Hepsi bu...