işitsel bütünleştirme egitimi

işitsel bütünleştirme egitimi

işitsel bütünleştirme egitimi

Sadece 10 günde; İşitsel eğitim bireyin değisken ve duyarlı işitsel sistemini tekrar düzenler.Ses hassasiyet çıkışlarını geliştirir. İşitsel bütünleştirme eğitimi,30 yılın üzerinde süren bilimsel araştırmalar ve 28 klinik çalışmanın sonucu olarak eğitici ve geliştirici bir tedavi yöntemidir. Yöntemden yararlanan kişiler, 10 gün boyunca AIT aletinde çıkan ve özel olarak ayarlanan müziği bir kulaklık yardımıyla (10) saat dinler,
25-07-2006
Ertan YAVUZ
Diğer
Kurumunuza ait program, modül sınırlamalarını siz değil, otomasyonunuz takip etsin.
2 Yanıt
Şermin Ataman hanım bu yöntemi yıllardır kullanmakta ve her platformda anlatmaktadır.Fazla uzağa gitmryinde bu siteye üye olan bir annenin deneyimlerine danışın. Hem çığırtkanlık gibi tabirler ne kadar çirkin ve yanlış.2 satır bilgi bulup çevirmişsiniz.Bravo yüzlerce insanın bu yöntem ve başarıları hakkında ki görüşlerini araştırma gereği bile duymamışsınız.Çok kınıyorum sizi.Ne kolay herşeyi yerle bir ediyorsunuz.
02-11-2006
Asli EFEOĞLU
Zihinsel Engelliler Öğretmeni

Ertan Bey, yeter artik. Verdiginiz bilgilerin temeli yok. Insanlari yanlis yonlendirmekten vazgecin. Bakin Dawson ve Watling JADD'de (saygin bir hakemli otizm arastirmalari basan dergi) ne diyorlar: In the case of AIT, there is no, or at best equivocal, support for this intervention approach based on the available controlled studies. Cevirisi: AIT hakkinda, kontrollu calismalarla saglanmis destek yok. Buna ek olarak Goldstein (ki bu alanda en onemli isimlerdendir) ve Edelson (AIT savunucusu) arasindaki polemigi okursaniz ne demek istedigimi anlarsiniz. Ne hikmetse 2000 yilindan bu yana dogru duzgun arastirma bile yapilmamis hakkinda. Kimse ciddiye bile almiyor. Nasil oluyorda siz buradan bu yontemin cigirtkanligini yapiyorsunuz gunlerdir?
27-07-2006
Tahir UZUN
Özel Eğitim Öğretmeni

Sorunun yanıtını biliyor musunuz?
Sorunun yanıtını biliyorsanız, lütfen aşağıdaki alanı kullanarak soruyu yanıtlayınız.

 

Soruyu yanıtlarken:

  • Doğrudan soruyu yanıtlayınız, veya soruya verilen diğer yanıtları geliştirecek şekilde yanıt veriniz
  • Yanıtınızda hakaret, küfür veya kanunlara uygun olmayan paylaşımlar bulunmamalıdır. Buna uygun hareket etmeyen üyelerimizin üyelikleri durdurulacaktır
İş Arayanlar

iş arayan 2505 kişi var. Hemen irtibata geçerek personel eksikliğinizi tamamlayın.

Bugün

Fatma B. Ö.
Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Öğretmeni

Bugün

Melek M. K.
Psikolog (Klinik)

Bugün

Ayşe N. V.
Fizyoterapist

Bugün

Safa K.
Fizyoterapist

Bugün

Ebranur U.
Psikolog

Kurumunuza ait program, modül sınırlamalarını siz değil, otomasyonunuz takip etsin.

Ücretsiz İş İlanı
Özel eğitim ve sağlığın ortak paydası olan Rehabilitasyon.com adresinin sektöre özel iş veren ile iş arayan arasında ne kadar iyi bir köprü olduğunu görebilmeniz için çok kısa süreliğini ÜCRETSİZ bir İş İlanı verebilirsiniz.
Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezinizde bir TAMAMEN ÜCRETSİZ otomasyon programına ihtiyacınız mı var?
Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezlerinin tüm ihtiyacı olan yazılımlar RemSis.net sayfası üzerinden TAMAMEN ÜCRETSİZ olarak kullanabilirsiniz.
TAMAMEN ÜCRETSİZ, hemen üye ol, kullanmaya başla.
  • SINIRSIZ Kullanıcı ve Öğrenci
  • 7/24 Heryerden Erişim
  • Masaüstü, Tablet ve Mobil Uyumlu
  • MEBBİS otomatik veri aktarımı
  • PKT, KDF, BEP ve diğer formların kolayca üretimi
  • Servis Programı
  • Ön Muhasebe ve Futura İşlemleri
Ayrıntılı bilgi için burayı tıklayın.