Soru-Cevap

Soru-Cevap Formu

işitme cihazları

arkadaşlar piyasadki en iyi ses veren işitme cihazı hangisi. en güçlü cihaz hangisi. dijital ile analog cihazlar arasındaki farklar neler. analogmu yoksa dijital cihazlarmı daha güçlü hangisinde daha kaliteli ses olayı var. birazda bunlardan konuşalım istedim.
07-09-2006
Vedat KARAHAN
Özel Eğitim Öğretmeni
Öğrenci, veli, verilen eğitimler, kesilen faturalara ait ayrıntılı istatistik çıkartın.
3 Yanıt
digital cihazlar ve özellikleri ile ilgili makalem işitme engelliler kategorisinde yer almakta, buradan bilgi alablirsiniz,makalemde reklam olabilir düşüncesiyle marka ismi veremedim ancak kaynakçada yer alan sitelere bakarak karar verebilirsiniz...
09-10-2006
Hale HANÇER
Dil ve Konuşma Terapisti

http://www.duyuyorum.com bu adresten de oticon cihazlarla ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.
10-09-2006
Esin ŞENKAL
İşitme Engelliler Öğretmeni

Şu anda benim bildiğim en son yeknoloji işitme cihazlarını oticon yapıyor.Oticonun en son ürettiği işitme cihazı implanta rakip olması düşünülerek piyasaya sürüldü.Henüz sonuçlarına ilişkin bilgim yok cihaz çok pahalı olduğundan ve bu tip cihazların ödemesini devlet karşılamadığından pek çok ailenin bu cihazlara ulaşması mümkün olmuyor.bizim de bu cihazları kullanan bireylerle çalışarak faydalarını farketmemiz mümkün olmuyor ne yazık ki.Az kayıplı bir kaç öğrencimde oticonun en son teknoloji olmasa da iyi cihazlarından var.ancak zaten az kayıplı olduklarından cihazların gerçek güçlerini farketmek çok olanaklı değil.Ama şunu söyleyebilirim yine de diğer cihazlara göre daha iyi verim alıyoruz.ama çok ileri derece kaybı olan birey kullandığındaki sonucu görmek lazım.keşke bu tarz bir cihaz gerçekten ileri derece kaybı olan bireylerde işe yarasa da implanta gerek duymadan kulak arkası cihazlarla bu işi halledebilsek.
10-09-2006
Esin ŞENKAL
İşitme Engelliler Öğretmeni

Sorunun yanıtını biliyor musunuz?
Sorunun yanıtını biliyorsanız, lütfen aşağıdaki alanı kullanarak soruyu yanıtlayınız.

 

Soruyu yanıtlarken:

  • Doğrudan soruyu yanıtlayınız, veya soruya verilen diğer yanıtları geliştirecek şekilde yanıt veriniz
  • Yanıtınızda hakaret, küfür veya kanunlara uygun olmayan paylaşımlar bulunmamalıdır. Buna uygun hareket etmeyen üyelerimizin üyelikleri durdurulacaktır
Ücretsiz İş İlanı
Özel eğitim ve sağlığın ortak paydası olan Rehabilitasyon.com adresinin sektöre özel iş veren ile iş arayan arasında ne kadar iyi bir köprü olduğunu görebilmeniz için çok kısa süreliğini ÜCRETSİZ bir İş İlanı verebilirsiniz.
İş Arayanlar

iş arayan 578 kişi var. Hemen irtibata geçerek personel eksikliğinizi tamamlayın.

Bugün

Sedanur T.
Sosyal Hizmet Uzmanı

Dün

Zehra K.
Çocuk Gelişimcisi

Dün

Gökhan G.
Psikolog

Bugün

Neslihan S.
Özel Eğitim Öğretmeni

Dün

Derya Ç.
Çocuk Gelişimi ve Eğitimcisi

PKT, KDF, BEP, GÖF ve diğer formları otomasyonunuz otomatik hazırlasın