Soru-Cevap

Soru-Cevap Formu

iş okullarında seminerin kaldırılması:((

bizim idareci arkadaşlar iş okullarındaki seminerin yeni ek ders yönetmeliğinin 2/f sine göre kaldırıldığını söylüyorlar.yani iş okulları ne ilköğretim ne de ilköğretim statüsüne girmediği için seminer çalışmasının yapılamayacağını iddia ediyorlar ve tabii ki diğer tüm okullar seminere katılıp ek ders ücretini tam alırken biz 250 ytl bi ek dersle yetinmek zorunda kalıcaz:( hatta bununla ilgili maddeyi yapıştırıyorum: http://personel.meb.gov.tr/upload/genelge_ek_ders_ucret.pdf iş okullarında çalışan diğer arkadaşlar size de böyle birşey söylendi mi?yoksa sadece bizim okulun uydurması mı bu,çok merak ettim de. çünkü başka hiçkimseden böyle bişey duymadım.çok da saçma geldi.
12-06-2007
Sevilay SOYÇİÇEK
Sınıf Öğretmeni
Öğrencilere verilen dersleri MEBBİS'e otomatik aktarın.
4 Yanıt
semra hanım.doğru ekders alamzsınız.alamammanızda kanuni olara doğrudur.bu kimsenin başının altından çıkmamıştır.değişik illerde farklı ve yanlışlş uygulamalar olmuş olabilir.bilin ki doğru birdir.birilerine kötülemek veya birilerinin başının altından çıkmışi gibi yanlış eleştirilerde bulunmayınız.yazarsınıl personel genel müd bir dilekç.e yada email.doğruyu öğrenirsiniz.olay çıkar meselesi değil amaç doğru işlemi yapmak.sizde siz olun doğrunun yanında olun
22-06-2007
Batuhan ASİLTÜRK
Özel Eğitim Öğretmeni

ya arkadaşım eski ek ders yönetmeliğine göre böyle bi durum yoktu,sizin eski okulunuzda yanlış bi uygulama yapılmış,niye hakkınızı aramadınız ki?bu benim bahsettiğim yeni ek ders yönetmeliğne göre yeni bi durum,ama .bu durum da bursa dan bir iş oklu müdürünün başının altından çıkmış,ben kaç kere okudum yönetmeliğin o maddesini böyle bi şey yazmıor orda.insanlar anlamak istedikleri biçimde anlıyorlar,artık çıkarları neyse!!!!
15-06-2007
Sevilay SOYÇİÇEK
Sınıf Öğretmeni

İstersen arayıp sorabilirsin Kayseri Hacı Mustafa Postaağası İş Okulu Tel:0352 2338435
14-06-2007
Cuma KOCAKAYA
Zihinsel Engelliler Sınıf Öğretmeni

Semra hanım merhaba ben 2 sene önce iş okulunda çalışıyordum yukarıda ki saydığın gerekçelerden dolayı seminer yapılmıyor ve ek ders alamıyorduk demek ki hala devam ediyor.
14-06-2007
Cuma KOCAKAYA
Zihinsel Engelliler Sınıf Öğretmeni

Sorunun yanıtını biliyor musunuz?
Sorunun yanıtını biliyorsanız, lütfen aşağıdaki alanı kullanarak soruyu yanıtlayınız.

 

Soruyu yanıtlarken:

 • Doğrudan soruyu yanıtlayınız, veya soruya verilen diğer yanıtları geliştirecek şekilde yanıt veriniz
 • Yanıtınızda hakaret, küfür veya kanunlara uygun olmayan paylaşımlar bulunmamalıdır. Buna uygun hareket etmeyen üyelerimizin üyelikleri durdurulacaktır
Eleman mı Arıyorsunuz?

Çalışanınız sizi yüzüstü bıraktı, ortada mı kaldınız?

Artık bunları dert etmeyin! Hemen bir iş ilanı ver, gelen başvuruları incele, birkaç görüşme yap ve uzmanla çalışmaya başla. Hepsi bu...

Yenilenen EÇOP'u Denediniz mi?
Engelli Çocuklar Otomasyon Programı (EÇOP) yenilendi, Demo indirip anında, MEBBİS'den bilgilerinizi yükleyerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.
ÜCRETSİZ demoyu hemen indirin ve yükleyin.
 • SINIRSIZ Kullanıcı ve Öğrenci
 • Veritabanı sunucu hizmeti
 • Uzak sunucuya otomatik yedekleme
 • E-fatura entegrasyonu
 • Web tabanlı (mobil uyumlu) veya Masaüstü kullanımı
 • MEBBİS otomatik veri alma ve aktarımı
 • Tüm formların otomatik hazırlanması
 • Yılsonu değerlerlendirme işlemlerinin tek tuşla yapılması
 • Faturaların otomatik üretilmesi ve hatasız MEBBİS'e aktarılması
 • Online teknik destek imkanı
 • Pratik ders yazılabilmesi
Ücretsiz İş İlanı
Özel eğitim ve sağlığın ortak paydası olan Rehabilitasyon.com adresinin sektöre özel iş veren ile iş arayan arasında ne kadar iyi bir köprü olduğunu görebilmeniz için çok kısa süreliğini ÜCRETSİZ bir İş İlanı verebilirsiniz.