Soru-Cevap

Soru-Cevap Formu

il ücret komisyonları

Adanada yapılan 31.03.2005 tarihli il ücret komisyonu toplantısında aile eğitimi aile danışmanlığı ve gelişimsel değerlendirme için taban fiyatlar belirlenmiştir. acaba uygulama ne şekilde olacaktır bilği sahibi olan arkadaşlar varsa görüşlerini paylaşırlarsa sevinirim.

bence çocuklar için ödenen 330 ytl'nin belirlenen bir kısmı seans olarak belgelendirilmiş aile eğitimine karşılık ödenirse herkesin konuya özen göstereceğine inanıyorum . yanlış anlaşılmasın gönlümden geçen tabiki zorunluluk olmadan yapılması ancak henüz o bilncin oluşmadığı kanısındayım zorlamada olsa sonuçta kazanacak olan aile olması mutluluk vericidir.

Görüşlerinizi bekliyorum. 

01-04-2005
Abdullah SEVİNÇ
Sosyal Hizmet Uzmanı
Performans Takip Formu (PKT) eğitmenleriniz internet üzerinden girsin, siz sadece çıktıları alın.
1 Yanıt

    Aile eğitimi

    Aile danışmanlığı

     Gelişimsel tanılama ve değerlendirme hizmetleri  aslında kurumların şimdiye kadar ücretsiz verdiği hizmetlerdi.

     bundan sonra bu hizmetleri ücret karşılığı fakat bütçe uygulama talimatında belirtilen ödeme kalemlerinmden olmamasından dolayı aileden almak ve fatura kesmek kaydıyla bu hizmetler verilebilecek.

     Aslında Aile eğitimi yönetmelikle zorunlu tutulmuş yani bu eğitimi vereceksin ve parasını aileden alacaksın denmekte yani aileler artık belli hizmetlerin parasını ödemek zorundalar. Ayrıca sadece bu hizmetler veliniz olan ailelere değil dışardan müracatlara da verilebilmekte. Bakarsınız sevkli gelen kişilere de hizmeti verme ve sosyal güvenlik kurumlarından ücret almanın yolu da açıla bilir. saygılarımla. 

02-04-2005
Amir AKDAĞ
Eğitim Programcısı

Sorunun yanıtını biliyor musunuz?
Sorunun yanıtını biliyorsanız, lütfen aşağıdaki alanı kullanarak soruyu yanıtlayınız.

 

Soruyu yanıtlarken:

  • Doğrudan soruyu yanıtlayınız, veya soruya verilen diğer yanıtları geliştirecek şekilde yanıt veriniz
  • Yanıtınızda hakaret, küfür veya kanunlara uygun olmayan paylaşımlar bulunmamalıdır. Buna uygun hareket etmeyen üyelerimizin üyelikleri durdurulacaktır
Eleman mı Arıyorsunuz?

Kurumunuz büyüyor, ekstra yeni personele mi ihtiyacınız oldu?

Artık bunları dert etmeyin! Hemen bir iş ilanı ver, gelen başvuruları incele, birkaç görüşme yap ve uzmanla çalışmaya başla. Hepsi bu...

PKT, KDF, BEP, GÖF ve diğer formları otomasyonunuz otomatik hazırlasın

Ücretsiz İş İlanı
Özel eğitim ve sağlığın ortak paydası olan Rehabilitasyon.com adresinin sektöre özel iş veren ile iş arayan arasında ne kadar iyi bir köprü olduğunu görebilmeniz için çok kısa süreliğini ÜCRETSİZ bir İş İlanı verebilirsiniz.