Soru-Cevap

Soru-Cevap Formu

hippoterapi

safranbolu'da bi özel eğitim merkezinde çalışıyorum ve midillilerle çalışma imkanım var. fakat bunun için de hippoterapi sertifikası isteniyor mu bilmiyorum.bu konuda bilgi istiyorum.ayrıca hippoterapi için nasıl bi kurs isteniyor?
21-04-2006
Özge KETENCİ
Fizyoterapist
Kurumunuza ait program, modül sınırlamalarını siz değil, otomasyonunuz takip etsin.
6 Yanıt
sunguralp bey bende denizlide bir kurumda çalışırken sizin deiginiz olaylara uyan bir uygulama yaptık.ama midilli ile degil çaptan düşmüş yarışlardan elini ayagını çekmiş yarış atlarıyla.çiflik sahibine para vererek çocukları ata bindirdik.bunu ne ben nede o kurumda çalışan fizyoterapist arkadaşım istemedi sadece kurum sahibinin ailelerin gözünü boyama arzusu sonucu yapmıştık.çocuklar daha çok kasılmıştı.bilmiyorum artık ne faydası var.
02-05-2006
Belirtilmemiş

ben bilmeden konusmam ..sertifikam var demek istedigim bunun coook abartıldıgı ve somuruldugu.bence turkiye bunu uygulamaya hazır degil henuz. cok kurum gordum adi guyaa hipoterapi oturtmuslar cocugu ata etrafında 3,4 tane adam donup duruyorlar ee napıyosun kardesim hipoterapi ne guzel..
02-05-2006
Sunguralp OZTURK
Fizyoterapist

fizyoterapide bilimin yanında yaratıcılık da esastır.kitaplara sıkışmış beyinler ne yazık ki bu işi kotaramazlar diye düşünüyorum.ben sadece bilgi almak için bi soru sordum, cevabı bilmiyosanız saçma sapan,mesnetsiz yorumlar yapmanın alemi yok. belki bilmiyorsunuz ama well-being diye bişey var avrupada. ki hipoterapinin bilimsel dayanakları da var. bunu reddetmeniz için plaseboya varana kadar herşeyi reddetmeniz lazım...hipoterapi ya da diğer konularda bilginiz yok diye üzülmeyin sayın harunnn bey ve sayın öztürk...araştırın siz de bişeyler öğrenirsiniz. ama yakışmıyor bu meslekten olanlara böyle polemikler..fizyoterapistseniz tabi gerçekten!!!
30-04-2006
Özge KETENCİ
Fizyoterapist

henuz bir bilimsel ispatı olmayan seylerin pesinden gitmeyin.bunlar biraz artistik seyler.
28-04-2006
Sunguralp OZTURK
Fizyoterapist

teşekkür ederim özkan bey.peki midilliler konusunda bi bilginiz var mı?ben well-being konulu bi kursa katılmıştım ve bu konuyu da well-being kapsamına sokabilir miyiz.ne de olsa midilli bunlar. ama hipoterapi konusundaki bilgilerinizi bekliyorum.
25-04-2006
Özge KETENCİ
Fizyoterapist

özge hanım bunun için bir kurs görmeniz ve bunun sonucunda gireceğiniz sınavı kazanıp sertifika almanız lazım.bu kursun bazı seviyeleri var.mesela üst seviyelerde seansa tek başınıza girebiliyorsunuz.ilerleyen zamanda size kursa nerde gidebileceğiniz hakkında bilgi yazıcam biraz sabredin
24-04-2006
Özkan BAŞEKEN
Fizyoterapist

Sorunun yanıtını biliyor musunuz?
Sorunun yanıtını biliyorsanız, lütfen aşağıdaki alanı kullanarak soruyu yanıtlayınız.

 

Soruyu yanıtlarken:

  • Doğrudan soruyu yanıtlayınız, veya soruya verilen diğer yanıtları geliştirecek şekilde yanıt veriniz
  • Yanıtınızda hakaret, küfür veya kanunlara uygun olmayan paylaşımlar bulunmamalıdır. Buna uygun hareket etmeyen üyelerimizin üyelikleri durdurulacaktır
Eleman mı Arıyorsunuz?

Kurumunuzda çalışacak personele mi ihtiyacınız var?

Artık bunları dert etmeyin! Hemen bir iş ilanı ver, gelen başvuruları incele, birkaç görüşme yap ve uzmanla çalışmaya başla. Hepsi bu...

Ücretsiz İş İlanı
Özel eğitim ve sağlığın ortak paydası olan Rehabilitasyon.com adresinin sektöre özel iş veren ile iş arayan arasında ne kadar iyi bir köprü olduğunu görebilmeniz için çok kısa süreliğini ÜCRETSİZ bir İş İlanı verebilirsiniz.

PKT, KDF, BEP, GÖF ve diğer formları otomasyonunuz otomatik hazırlasın

İş mi Arıyorsunuz?

İşinizden memnun değil, daha iyi bir iş mi arıyorsunuz?

Artık bunları dert etmeyin! Hemen özgeçmişini doldur ve "İş Arıyorum" ilanı ver, kurumlar seni arasın. Hepsi bu...