Soru-Cevap

Soru-Cevap Formu

hastanede görevli çocuk gelisimclr döner sermayeden ne şeklde etkilenecek katsayisi ne bilgsi olan vrm?

biz cocuk gelisimcileri alıyorsa prfonmasa göre mi....?
28-07-2007
Pervin ÇAKI
Çocuk Gelişimi ve Eğitimcisi
Öğrenci, veli, verilen eğitimler, kesilen faturalara ait ayrıntılı istatistik çıkartın.
16 Yanıt
ARKADAŞAR DÖNER ÖDEMELERİ HASTANDEN HASTANEYE FARKLILIK GÖSTERİR.FAKA NEDNE İLK AY DÜŞÜK OLDUĞUNU MERKA EDENELRE AÇIKLAMA.BİZLER TEMMUZ AYI DÖNER ÜCRETLERİNİ ALDDIK VE 19 GÜNLÜK ÜCRET BUNLAR (AYIN 11 İNDE BAŞLADIĞIMIZ İÇİN GÖREVEE.)HERKESE İYİ ÇALIŞMALR DİLERİİİİM
24-08-2007
Asena YILDIRIM
Çocuk Gelişimi ve Eğitimcisi

arkadaşlar döner sermaye hastane ile ilgilidir. hasta kapasitesi çok olan ve büyük olan hastanelerde döner daha fazla gelir. bu hasta sürkülasyonunun fazla olması ve geliri yükseltmesidir. aynı meslek elemanı olarak farklı döner sermayeler alacağız.benim çalıştığım hastane ayvalık devlet hastanesi ve küçük bir hastane bu yüzden daha az döner sermaye alıyorum. ama doktorlardan konsültasyon olarak gelen çocuklar size puan getirecektir ve buda döner sermayenizi fazlalaştıacaktır.
16-08-2007
Fatma YALÇIN
Çocuk Gelişimi ve Eğitimcisi

sanırım hastaneye göre değişiyor. bizim hastanede aynı statüdeki psikolog, sosyal çalışmacı, diyetisyen ve bana dönerler 577 olarak yattı.biz 9 temmuzda başladık ve 10 ağustosta dönerleri aldık.
16-08-2007
Nagihan E. DİLBAZ
Çocuk Gelişimi ve Eğitimcisi

arkadaşlar banada 700-800 arası dediler 553 gibi yatmış neden acaba aynı pozisyondaki başka şehirde çalışna arkadaşlardan 600 den fazla alanlar var bunu araştıralı diğer arkadaşlar siz kaç aldınız?
15-08-2007
Elif BİLGİN
Çocuk Gelişimi ve Eğitimcisi

Arkadaşlar biz Bursa'da 460 ytl aldık döner sermayeyi ama 20 günlük verildiği için ve de çok fazla hasta olmadığından (yazın az oluyormuş) bu şekildeymiş. bize en az aldığınız maaş 1500 bulur dediler. pervin klinik.. başlıklı bölüme yazıcam hartanede neler yaptığımızı okursun.ok? mujk :)))
15-08-2007
Banu KILINÇ
Çocuk Gelişim ve Eğitim Uzmanı

selam banucun ben şenlıurfadaym serapla remzie diyarbakırda bana hastanede bir oda verdiler ve psikyatri doktorun bana gönderdiği hastalara bakıyorum denver ve aile görüşmesi için ayrıca servte yatan hastalar için oyun odası planlıyorum şimdilik hastanede yaptıklarım bunlar..
31-07-2007
Pervin ÇAKI
Çocuk Gelişimi ve Eğitimcisi

banu kılınç ben.pervin diyarbakırda serap bağırlamısınız??? serapa çok selam söle çok hayırsız olduğunu vurgularsan sevinirim:)) Neyse bende ayşe ışıkla (2003 mezunu) beraber bursa çocuktayız. ayşeyle 3 ayda bir dönüşümlü olarak kurulda ve odamızda çalışıcaz.Sağlık kurulunda özürlü raporlarının yazılmasında ve ilaç raporlarının yazılmasında görevliyiz.aslında ben sağlık kurulunuda olma konusunda pek gönüllü değildim fakat arzu hocaya sordum sizin için iyi olur sizde fikrinizi söylersiniz dedi ama dr.ların şimdilik bize pek fikir danışmaya niyetleri yok gibi gözüküyor :(( başhekim sanırım orada memur vasfında kimse olmadığından, bizde fazlaymışız gibi şeyler söylemiş(2 kişiyiz ya!!)bu şekilde düşünmüş. Ama biz Ayşe ile görev tanımımızı yapıp başhekime vermeyi düşünüyoruz... Görev tanımı hazırlayan varsa bana mail atarsa çok sevinirim arkadaşlar..
31-07-2007
Banu KILINÇ
Çocuk Gelişim ve Eğitim Uzmanı

pervincim ikimizde evlenmedik daha.seninkine çok sevindik hayırlı olsun.Bizde psikiyatırla çalışıcaz.bizim adımıza otomasyon açılacak.Odamız henüz ayarlanamadı o yüzden şu an birşey yapmıyoruz.Performans olayını araştırıyoruz.haberleşiriz burdan.
31-07-2007
Remziye BARAN
Çocuk Gelişim ve Eğitim Uzmanı

arkadaşlar çok önemli bir sorum daha olacak.sizlerin hastanedeki çalışma saatlerin kaç. benim 8-5 .ama ben 4 te işten çıkabilioruz die biliordum.başhekime sorduğumda istersen 4 te çıkabilirsin ama döner sermayenin 3 te 1 ini alırsın o zaman dedi.sadece dışarda özel muayenehanesi olan doktorlar 4 te çıkabiliormuş. sizler kaça kadar çalışıosunuz. bilgilendirirseniz sevinirim...
30-07-2007
Suna TAŞIN
Çocuk Gelişimi ve Eğitimcisi

arkadaşlar ben sakarya kadın doğum ve çocuk hastanesinde çalışmaya başladım. yine sizler gibi denver+aile danışmanlığı ve prematüre takibi yapıorum.döner sermayeyi doktorlar gibi almıoruz yani performansa göre deil. çünkü doğrudan bizim adımıza fiş kesilemior doktor olmadığımız için.bize gelecek olan hasta önce doktora gidior sonra doktorun bize yapacağı konsültasyonla bize gelebilior.benim sizlere sormak istediğim bir şey var. yardımcı olursanız sevinirim. hastanedeki bize ait otomasyon sistemini nasıl kurdunuz? bize özel bir otomasyon programı varmı?buna nasıl ve nerden ulaşabilirim? herkese ii çalışmalar arkadaşlar...
30-07-2007
Suna TAŞIN
Çocuk Gelişimi ve Eğitimcisi

sormayı unuttum remziyecim senle srap evlendinizmi?ben evlendim ardıl adında bir oğlum var.
30-07-2007
Pervin ÇAKI
Çocuk Gelişimi ve Eğitimcisi

remziye ve serap çok sevindim sizlerden haber aldığıma.eğer denver testi ücretlendirmeye tabiyse bunu biz uyguladığımız için bizim bundan faydalanmamız lazım ama bir sorun var bizim adımıza fiş kesilemiyormuş burdakilerin dediğine göre sadece doktor adına kesilebiliyormuş bu yüzden biz bundan nasıl faydalanırız bilmiyorum sizde araştırın bakalım haberlerinizi bekliyecem öptüm sizi ...
30-07-2007
Pervin ÇAKI
Çocuk Gelişimi ve Eğitimcisi

ben psikyatri doktoruyla birlikte çalışıyorum onun yönlendirdiği çocuklara denver uyguluyorum ve yine anne babalara çocuk gelişimi hakkında bilgilendirmeler de bulunuyorum yine davranış bozukluğu gösteren çocuklara ve ailelerine aile görüşmeleri yapıyorum.
30-07-2007
Pervin ÇAKI
Çocuk Gelişimi ve Eğitimcisi

Hastanelerde nerelerde görevlendirildiniz ve neler yapıyorsunuz bilgilendirirseniz sevinirim. Başhekimimle görüşeceğimde genel olarak çalışma alanımızı anlatarak bilgilendirmek istiyorum
30-07-2007
Aysun ÇELİK
Çocuk Gelişimi ve Eğitimcisi

bizler için yahoo dan bir grup oluşturuldu katılmak isterseniz Üye olmak isteyen arkadaşlar YAHOO dan GROUPS a girecek. Oradan SEARCH yapıp klinik_calisan_cgeciler gurubunu bulacak. Oradan da JOİN THİS GROUP diyerek üye olacak. (Yahoodan üyeliği olması gerekir.)
30-07-2007
Aysun ÇELİK
Çocuk Gelişimi ve Eğitimcisi

mrb.pervin ben remziye ben ile serap diyarbakır çocuk hastanesine atandık.senin bahsettiğin şey doktorların aldığı performans gibi mi?biz de bunu araştırıyoruz.yaptığımız testlere göre alırsak iyi olur.öğrendikten sonra sana haber veririz.kendine iyi bak.gör.
30-07-2007
Remziye BARAN
Çocuk Gelişim ve Eğitim Uzmanı

Sorunun yanıtını biliyor musunuz?
Sorunun yanıtını biliyorsanız, lütfen aşağıdaki alanı kullanarak soruyu yanıtlayınız.

 

Soruyu yanıtlarken:

 • Doğrudan soruyu yanıtlayınız, veya soruya verilen diğer yanıtları geliştirecek şekilde yanıt veriniz
 • Yanıtınızda hakaret, küfür veya kanunlara uygun olmayan paylaşımlar bulunmamalıdır. Buna uygun hareket etmeyen üyelerimizin üyelikleri durdurulacaktır
Ücretsiz İş İlanı
Özel eğitim ve sağlığın ortak paydası olan Rehabilitasyon.com adresinin sektöre özel iş veren ile iş arayan arasında ne kadar iyi bir köprü olduğunu görebilmeniz için çok kısa süreliğini ÜCRETSİZ bir İş İlanı verebilirsiniz.
İş Arayanlar

iş arayan 636 kişi var. Hemen irtibata geçerek personel eksikliğinizi tamamlayın.

Dün

Doğa T.
Psikolog

Bugün

Melike N. D.
Uzman Öğretici

Bugün

Gözde K. B.
Çocuk Gelişimi ve Eğitimcisi

Bugün

Kader G.
Fizyoterapist

Bugün

Senem A.
Odyolog

İş mi Arıyorsunuz?

Mezun oldunuz, iş mi arıyorsunuz?

Artık bunları dert etmeyin! Hemen özgeçmişini doldur ve "İş Arıyorum" ilanı ver, kurumlar seni arasın. Hepsi bu...

Yenilenen EÇOP'u Denediniz mi?
Engelli Çocuklar Otomasyon Programı (EÇOP) yenilendi, Demo indirip anında, MEBBİS'den bilgilerinizi yükleyerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.
ÜCRETSİZ demoyu hemen indirin ve yükleyin.
 • SINIRSIZ Kullanıcı ve Öğrenci
 • Veritabanı sunucu hizmeti
 • Uzak sunucuya otomatik yedekleme
 • E-fatura entegrasyonu
 • Web tabanlı (mobil uyumlu) veya Masaüstü kullanımı
 • MEBBİS otomatik veri alma ve aktarımı
 • Tüm formların otomatik hazırlanması
 • Yılsonu değerlerlendirme işlemlerinin tek tuşla yapılması
 • Faturaların otomatik üretilmesi ve hatasız MEBBİS'e aktarılması
 • Online teknik destek imkanı
 • Pratik ders yazılabilmesi