Soru-Cevap

Soru-Cevap Formu

fzt alımı

sağlık bakanlığının 1344 fizyoterapist almayı düşündüğünü bilen varmı yani bu kpss ye başvuran herkes devlete girecekmiş doğru mu?
07-06-2006
Burçin ÖZAT
Fizyoterapist
Öğrencilere verilen dersleri MEBBİS'e otomatik aktarın.
14 Yanıt
bence cumartesi çalışma konusunda arkadaşlar biraz taviz veriyorlar.bundan 2 yıl önce çalıştıgım bir kurumda sadece cumartesi çalışmamak için ayrıldım ve daha düşük ücretli başka bir şehire gittim.sonra ne oldu biliyormusunuz şuan o şehirdeki kurumlar fizyoterapistti cumartesi çalıştırmıyor.yani herkes işe girerken biraz daha dikkatli olursa cumartesi çalışma olayı yavaş yavaş kalkar.benim tanıdıgım birçok fizyoterapist arkadaşımda cumartesi çalışmıyor.
13-07-2006
Belirtilmemiş

devlet hastanesinde tabiki özel sektörde çalışmaya göre daha az maaş alınıyor.fakat özel sektörde daha fazla yıpranıyor insan.ben 1500 YTL.civarına alıyorum(maaş+döner sermaye)nilüfer hanım devlete geçmek konusunda kararsızsınız galiba.görev yapacağınız yerdeki fzt.ler ile bağlantı kurarak,onlardan da görüş alabilirsiniz.
13-07-2006
Gonca TOSUN
Fizyoterapist

Sağlık personeli açığı oldukca fazla istifa sonrası geri dönmek isteyenler için açılan kurada bile 10 fizyoterapist kadrosu vardı.Maalesef sadece 3 arkadaş devlete geri dönmeyi düşünüyormuş.Özelde çok fazla kazanmak mümkün belki ama haftanın 6 günü günde 10 saat çalışmak hele bizim gibi tamamen fiziksel performans isteyen bir işte çalışanlar için oldukca yıpratıcı.Üstelik arkadaşların değindiği gibi yüksek lisans yapmakda zor.Kendini aşamazsın.Devlet herzaman eğitimi destekler.
11-07-2006
Nilufer SİNCE
Fizyoterapist

Devlet hastanelerinde çalışan Fizyoterapist arkadaşlardan şu anda döner sermaye ve net maaşları hakkında bilgi vermek isteyen olursa sevinirim
11-07-2006
Nilufer SİNCE
Fizyoterapist

bekleyip göreceğiz bakalım ama inanın bir sürü planım var hepside aynı kapıdan geçiyor devlet!Özel benim önümü kapatıyor.izin yok fırsat yok.Yüksek lisans isteğini duyan bir daha aramıyor. HAdi bir de birinden duydun ne kadar doğru bilmem devlet artık yüksek lisansa izin vermiyor diye... Buyrun burdan yakın.
10-07-2006
Filiz FLZ
Fizyoterapist

SAĞLIK BAKANLIĞINA BAĞLI OKULLARIN KADROLARI TBMM Genel Kurulunda, Sağlık Bakanlığına bağlı okulların Milli Eğitim Bakanlığına devredilmesiyle boşalan 9 bin 690 kadro iptal edilerek, yerine aynı sayıda kadro ihdas edilmesini öngören AKP Trabzon Milletvekili Cevdet Erdöl’e ait Bazı Yasalarda Değişiklik Yapılmasına Dair Teklif de kabul edildi. Yasaya göre, Sağlık Bakanlığına bağlı okulların Milli Eğitim Bakanlığına devredilmesiyle boşalan 9 bin 690 kadro iptal edilecek. Bunun yerine aynı sayıda kadro ihdas edilecek. İptal edilecek okul müdürü, öğretmen, hizmetli, memur, daktilograf gibi kadrolar yerine, uzman tabip, diş tabibi, eczacı, diyetisyen, psikolog gibi kadrolar ihdas edilecek. İhdas edilecek kadrolar arasında 112 Acil Serviste görev yapacak 2 bin 100 sağlık teknikeri de bulunuyor. Kurum hastanelerinde görevli eczacılar ile hastane müdürlerinin döner sermayeden aldıkları payın katsayısı yüzde 250’ye, başhemşirelerin aldığı payın katsayısı ise yüzde 200’e çıkarılacak.
09-07-2006
Pınar . .
Fizyoterapist

sağlık bakanlığı personel alımı için ayrıca bi sınavmı yapcak,yada neye göre alım yapılacak bilgisi olan varmı teşekkürler.
25-06-2006
Selcenow YALÇINKAYA
Çocuk Gelişim ve Eğitim Uzmanı

bakıyorum artık milletin hevesi geçmiş çoktan beri kimseden ses soluk çıkmıyor.herhalde fizyoterapistler artık gerçekleri anladı devlete geçip rahat etmeyi düşünüyorlar onun için herkes sınav yaklaşmışken oturup ders çalışıyor galiba.herkese başarılar.
23-06-2006
Murat SOYKA
Fizyoterapist

bu konuda resmi bir acıklama olmasada.devlet artık kurumlara odeme yapmaktan sıkıldı.bir an once kendi rehabilitasyon merkezlerini kurup odemeden kurtulmak istiyor.gokkusagi projesi bu sebeple ortaya cıktı.boyle buyuk bir rakamda fzt alımı olması, beni kurumların sonu geliyo dusuncesine sevk ediyo. hep birlikte bekleyelim gorelim
19-06-2006
Sunguralp OZTURK
Fizyoterapist

merhaba arkadaslar haber doğru sayı meclıse verıldı kabul edılırse bu alım yapılacak sanırım bazı seyler yavasca duzelıyor haberler ıcınde lısans mezunu kısılerın ısı acık sebebıyle farklı personel tarafından yapılmakta bu durum düzeltilmek istenmektedır denılıyor herkese ıyı calısmalar
18-06-2006
Burak ENDAMLI
Fizyoterapist

http://www.memurlar.net/haber/46703/
16-06-2006
Pınar . .
Fizyoterapist

mmerhaba memur.nette böyle bir şey var.tasarı halinde bu şekilde olursa özel kurumlar baya bi zorda kalacaktır. bbu kadar açık olduğunu tahmin etmiyorum
10-06-2006
Mehmet TAHTABAŞ
Fizyoterapist

ömer ali bey memurlar.net e bakarsanız anlarsınız
09-06-2006
Burçin ÖZAT
Fizyoterapist

duyumunuzun nereye dayandığını merak ediyorum burçin hanım_? temennimiz fizyoterapist arkadaşların mümkün olduğu kadar rahat huzurlu şartlarında çalışmalarıdır. dediğiniz olursa hiçbir kurum fzt çalıştıramaz yada astronomik ücretlerle çalıştırabilir diye düşünüyorum
09-06-2006
Belirtilmemiş

Sorunun yanıtını biliyor musunuz?
Sorunun yanıtını biliyorsanız, lütfen aşağıdaki alanı kullanarak soruyu yanıtlayınız.

 

Soruyu yanıtlarken:

 • Doğrudan soruyu yanıtlayınız, veya soruya verilen diğer yanıtları geliştirecek şekilde yanıt veriniz
 • Yanıtınızda hakaret, küfür veya kanunlara uygun olmayan paylaşımlar bulunmamalıdır. Buna uygun hareket etmeyen üyelerimizin üyelikleri durdurulacaktır
Yenilenen EÇOP'u Denediniz mi?
Engelli Çocuklar Otomasyon Programı (EÇOP) yenilendi, Demo indirip anında, MEBBİS'den bilgilerinizi yükleyerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.
ÜCRETSİZ demoyu hemen indirin ve yükleyin.
 • SINIRSIZ Kullanıcı ve Öğrenci
 • Veritabanı sunucu hizmeti
 • Uzak sunucuya otomatik yedekleme
 • E-fatura entegrasyonu
 • Web tabanlı (mobil uyumlu) veya Masaüstü kullanımı
 • MEBBİS otomatik veri alma ve aktarımı
 • Tüm formların otomatik hazırlanması
 • Yılsonu değerlerlendirme işlemlerinin tek tuşla yapılması
 • Faturaların otomatik üretilmesi ve hatasız MEBBİS'e aktarılması
 • Online teknik destek imkanı
 • Pratik ders yazılabilmesi
Ücretsiz İş İlanı
Özel eğitim ve sağlığın ortak paydası olan Rehabilitasyon.com adresinin sektöre özel iş veren ile iş arayan arasında ne kadar iyi bir köprü olduğunu görebilmeniz için çok kısa süreliğini ÜCRETSİZ bir İş İlanı verebilirsiniz.
İş Arayanlar

iş arayan 574 kişi var. Hemen irtibata geçerek personel eksikliğinizi tamamlayın.

Bugün

Hüseyin M. Ü.
Odyometrist

Bugün

Selinay A.
Çocuk Gelişimi ve Eğitimcisi

Dün

Musa E.
Okul Müdürü

Bugün

Hatice Ş.
Çocuk Gelişimi ve Eğitimcisi

Bugün

İrem Ş.
Eğitim Programcısı