Soru-Cevap

Soru-Cevap Formu

fizyoterapistlik kursu

arkadaşlar beden eğitimi ve spor öğretmenliği bölümü mezunuyum yeni fizyoterapistlik kursu açılacak mı bilgisi olan varsa söylerse sevinirim...

07-02-2011
Ahu KUL
Beden Eğitimi Öğretmeni
Performans Takip Formu (PKT) eğitmenleriniz internet üzerinden girsin, siz sadece çıktıları alın.
40 Yanıt
kendi kendinize bilmedıgın anlamadıgın bır olaya limon gıbı atlıyosun saygıdan bahsediyosun şimdi sana saygımı bozabılırım işte hakkın bu bende yazdıkların nekadar banel. sana sataşanda olmadı kendın kendıne kaşınıyosun.senın alanım cocukgelışımı ıse cocuklarınla ılgılensen.
09-10-2011
Mehmet ACAROĞLU
Beden Eğitimi Öğretmeni

benım alanım otizm,fiziksel elgelli cocuklarla calışmıyorum zaten sayın psikolok,iyi oku yazdıklarımı spor otizmli cocukların gelışımınde nekadar etkılı bılıyomusun veya araştırış istersen biraz boş boş yazmakla olmuyo.işi ne bak sen zorla kendını nıye muhatab bırakıyosun saygısızca cumleler kullanabılıyosun.ihbar edecekmış :) komıksın...
09-10-2011
Mehmet ACAROĞLU
Beden Eğitimi Öğretmeni

aynen öyle fazla muhatap olduk.istedigin yere de gidebilirsin.neden komiksin biliyomusun ben bu forumun açılmasına karşı oldugumu belirtmek için girdim bu foruma.senle muhatap olucagımı bilsem hiç yazmazdım.bu seviyesizliğe alet olmazdım.bir daha da yazmıcam zaten.bence sende sus ve işini yap dogru dürüst.ona buna saldırma
08-10-2011
S B
Beden Eğitimi Öğretmeni

gerçekten siz tam bir terbiyesizsiniz.fizyoterapist yerine calışamazsın .bu suctur.merak etme gereken yerlere sizle ilgili suc duyurusunda bulunacagım.kendiniz yazmıssınız bunu zaten. düzgün hiçbir kurum fizyoterapist yerine siz gibileri calıştırmaz .bu tartışmayı kesin ve bu sitede gerginlik yaratmayın.bizim muatabımız bile olamazsınız .sadece sinir oldugum için yazdıklarınızın seviyesizligine kızdıgım için cevap veriyorum . SUSUN ARTIKKK VE GİDİN BU SİTEDEN..FİZYOTERAPİST VE SİZLER AYNI CÜMLEDE BİLE KULANILAMAZ. BIRAKIN AYNI İŞİ YAPMAYI.ARANIZDAKİ FARKI BİZLER COK İYİ BİLİYORUZ .SUSUN ARTIK.
07-10-2011
Ahmet ACAR
Psikolojik Danışman ve Rehber Öğretmen

:))) ÇOK KOMİK YAA KİME İSTERSEN ET.SANKİ KAÇAKÇILIK YAPIYORUZ.SENİN GİBİ İŞGÜZARLAR OLDUKÇA SIKINTI ÇOK OLUR BU ÜLKEDE.TARTIŞMA BİTMEZZ
07-10-2011
S B
Beden Eğitimi Öğretmeni

SAYGISIZCA VE SEVİYESİZCE BURDAKİ MESLEK ELAMANLARINA HAKARET EDİYOR VE TARTIŞMA YARATIYORSUNUZ SEVGİLİ BEDENCİLER.ARTIK SUSUN.BIRAKIN ÖZÜRLÜLERLE YETKİSİ VE FAYDASI OLAN MESLEK PERSONELİ İLGİLENSİN.GEREKİRSE YARDIM İSTERİZ SİZ GİBİ ALAN DISI ÖGRETMEN ARKADASLARDAN.
07-10-2011
Ahmet ACAR
Psikolojik Danışman ve Rehber Öğretmen

siz kime seviyesiz diyorsunuz.sana kibarca arkadas demiş dua et.sizin yazdıklarınız karsısında .demek siz özel egitimde çalışıyorsunuz öylemi.bu kendinizi ihbar etmenizdir.sizin nerde ve hangi kurumda calıştıgınızı bulup ihbar edecem .siz kendi kendinizi ihbar etmişsiniz.siz FİZİKSEL ENGELLİ COCUKLARLA ÇALIŞAMAZSINIZ.
07-10-2011
Ahmet ACAR
Psikolojik Danışman ve Rehber Öğretmen

CİDDEN AĞZI OLAN KONUŞUYO.BU SAYGISIZLIKLARI DİKKATE ALMIYORUM.SENİ DE HİÇ ALAKADAR ETMEZ BU SİTEDE BULUNMAMIZ.AYRICA SIRTTAN PARA KAZANMAK SENİN İŞİNDİR.BEN TOP DA KOŞTURURUM PARA MI KAZANIRIM.MASA BAŞINDAN KONUŞMA.HERKES ALIN TERİYLE İŞİNİ YAPIP PARA KAZANIYO SANA NOLUYO DA ELEŞTİRİYOSUN.BU ÇEKEMEMEZLİĞİ ANLAMIYORUM YAA.YOK EFENDİM SİTEDE NE İŞİNİZ VAR ÖZEL EGİTİMDE NE İŞİNİZ SANANE BE ADAM.SEN KİMSİN Kİ BURDA BİZİ BEDAVA PARA KAZANIYO GİBİ İTHAM EDİYOSUN.SEN ÖNCE Bİ KENDİNE BAK VE İŞİNE BAK.SPORU HER ÇOCUK İÇİN NE KADAR ÖNEMLİ OLDUGUNU İDRAK EDEMEYİP BOL KONUŞTUGUN BELLİ.DEDİGİM GİBİ HERKES İŞİNE B-A-K-S-I-N!
07-10-2011
S B
Beden Eğitimi Öğretmeni

siz cıkıyor okul öncesi ögretmenine git karton bebek yap diyorsunuz ama size git top koştur denince de kızıyorsunuz. gariban özürlü diyen arkadasın ne anlamda söyledigini bile anlayamamıssınız.siz kimsinizki eleştiriyorsunuz ki bir cocuk gelişimi uzmanını.(alanında deneyimli ve basarılı biridir o arkadas) alanınız olamayn bilmediginiz alana girmeyin.cidden gidin ve top koşturun . sizin karton bebek yapıyor dediginiz ögretmenler o cocuklara sizin anlayamayacagınız ölçüde fayda saglar. önce fizyoterapistlere sonra okul öncecilere sonra size tepki veren ögretmenlere satastınız. biz beden egitimi alanına girsek ne yaprdınız. özürlülüler gariban dogru.baksanıza siz bile el atmıssınız onlara. arkadasda bu anlamda söyledi.bir siz kaldınız o savunmasız cocukların sırtından para kazanmadık.susun ve gidin top kosturun .zaten bu sşitede ne işiniz var anlamışda degilim
07-10-2011
Ahmet ACAR
Psikolojik Danışman ve Rehber Öğretmen

SAYIN MESLEKTAŞIM BUNU HERKES BİLİYO.YORMA KENDİNİ BOŞVER.ZATEN SİZ TOP OYNAYIN KOŞTURUN DİYEN İNSANLAR BU ÜLKEDEKİ BAZI CAHİLCE DÜŞÜNCELERİ BURDADA İSPATLIYO.
06-10-2011
S B
Beden Eğitimi Öğretmeni

özel eğitim alanında çalışan biriyim zaten fizyotepapislike hiç işim olmaz her kez kendi işin yapsın ben istiyorum dıye bir acıklama yazdım. o gariban dedıklerın cocukları kuçumsedıgın an zaten kaybetmış sayarsınız o cocukları,cocukların ustunden kımse para kazanmakda ıstemıyo sonuçda bır eğitim alanıysa bu ozel eğitim ihtiyacı olan cocukların sosyal iletişim koba ve ınce motor kaslarını vucut farkındalıgını ben vestibuler sitemını gelıştıre bılıyosam başarılıyımdır.ve ben beden eğitimi öğretmeni olorak otizmli cocuklara neler kazandırabılecegimi emin ol sizden iyi bilirim. bizim kurumda 9 tane beden eğitimciyiz yaptıgımız ısı gorsenız keşke bılmeden goremeden konuşmak daha basıt tabıke kurumda diger eğitimci arkadaşlar bizim gözlemlere girib bir şeyler öğrenebılırmıyım dıye bakıyo 6 ay sen cocukla masa başında calış bende aktif olarak calışatım. aradaki degışımı gorelım.
06-10-2011
Mehmet ACAROĞLU
Beden Eğitimi Öğretmeni

arkadaş oldugumuzu sanmıyorum ki bu şekılde seviyesizce yazabiliyosunuz.
06-10-2011
Mehmet ACAROĞLU
Beden Eğitimi Öğretmeni

ANLAMADA GÜÇLÜK ÇEKTİGİNİZ BELLİ.FİZYOTERAPİST OLMAK İSTEYEN YOK DİYORUM HALA ANLAMIYOSUN ARKADAŞIM.AYRICA BEN AYIP ETMİŞ OLURUM OKUL ÖNCESİNE ÖYLE KONUŞURSAM DEDİM TIPKI SİZİN GİBİ YANİ.HADDİNİZİ AŞAN CÜMLELER KURUYOSUNUZ BURDA SPORU KÜÇÜMSEYİP GELİŞİMİ GÖZ ARDI EDEN VE CAHİLLİK EDEN DE SİZLERSİNİZ.BENİM HER MESLEGE SAYGIM VAR.AMA BURDA AGZI OLAN KONUŞUYO.REHBER ARKADAŞ SENİ DE DİKKATE ALMIYORUM.EVET KOŞARIM HER ZAMAN.SPOR ZİHNİ AÇAR TAVSİYE EDERİM.BELKİ ÖNEMİNİ KAVRARSINIZ.MASA BAŞINDAN BOŞ BOŞ KONUŞMAYALIM.SAYGI SINIRLARINI ZORLAMAYALIM VE ALGIDA SORUN YAŞAMAMAK İÇİN DE LÜTFEN YAZDIKLARIMI İYİ OKU.AYRICA BEDEN EĞİTİMCİLİK KURSU DİYE FORUM AÇAN FİZYOTERAPİST ARKADAŞI DA KINIYORUM.FORUM AÇIP MESLEGİ KÜÇÜMSEMEK DE AYRI Bİ PİŞKİNLİK OLSA GEREK.BEN HERKESİN KENDİ MESLEGİNİ YAPMASINDAN YANAYIM.
05-10-2011
S B
Beden Eğitimi Öğretmeni

siz okul öncesi ögretmenlere kartondan bebek yaptırıyo diyen ulvi bir cahilsiniz bedenci..önce fizyoterapistlerle kendinizi aynı kefeye kondunuz simdide egitimin temeli olan okul öncecilere dil uzatıyorsunuz.. cidden agır konuşmadınız)) okul öncesi ögretmenlerini resmen kücümsediniz.siz bahcede kosu yaptırın arkadas .okul öncecilerde sizin resminize benzeyen karton bebekler yapsınlar.(ki o size öyle geliyor cünkü o calışmaların cocugun tüm gelişimlerine faydası vardır)fizyoterapistlerin işleri zaten zor birde sizin gibilerin cocuklara verecegi zararımı düzeltsinler sizde bu kurumlarda calışırsanız.
05-10-2011
Ahmet ACAR
Psikolojik Danışman ve Rehber Öğretmen

kımsenın meslegını kucumsemıyoruz.ama saglıkla uzaktan yakından alakası olmayan kısıler haddını asan laflar etmesın.zaten buna cürret bıle edemezler.onları kurumlarında calıstıranlarda sadece para amaclı acılan kurum sahıplerıdır.o kurumlarda da fızyoterapıstlerın yerı yoktur.
05-10-2011
Fadime ŞİMŞEKLER
Fizyoterapist

beden egıtımı arkadaslarım lutfen komık olmayın.fızyoerapı nedır ne ıse yarar.nelerı kapsar bı ogrenın oyle konusun.sadece kol bacak oynatmak aerobık yaptırmaksa buyrun.
05-10-2011
Fadime ŞİMŞEKLER
Fizyoterapist

ARTIK ŞU KONUYU KAPATIN BENCE.1 KİŞİ BÖYLE Bİ İSTEKTE BULUNDU DİYE HERKESE MAL ETMEYE KALKMAYIN.ŞAHSIM ADINA SÖYLİYİM FİZYOPERAPİST OLMAYA ÇALIŞAN YOK .MESLEGİMDEN ÇOK MEMNUNUM EVET HADDİNİ BİLSİN HERKES İŞİNİ YAPSIN VE SAKIN KİMSE KİMSENİN MESLEGİNİ KÜÇÜMSEMEYE KALKMASIN.AĞIR KONUŞMAK İSTEMEM.ÖZELLİKLE BURDA KONUŞAN OKUL ÖNCESİ ARKADAŞLAR VE DİĞERLERİ.SİZ GİDİN KARTONDAN BEBEK YAPIN DERSEM AYIP ETMİŞ OLURUM ÇÜNKÜ KİMSE ALDIGI EĞİTİMİN ÖNEMİNİ İSPATLAMAK ZORUNDA DEĞİL.ÖNEMLİ OLAN KİMİN İŞİNİ NASIL YAPTIGI...
05-10-2011
S B
Beden Eğitimi Öğretmeni

kimsenin kaygısı maas degil.mesala beni etkilemez beden egitimcinin fizyoterapist gibi calışması.. ama yanlışşş..nasıl böyle bir istekte bulunabilirsiniz ki sadece komik bir istek ..faydalı olacaksanız buyrun diyecem ama buna bile dilim varmıyor.
05-10-2011
Nurhan TEKİN
Çocuk Gelişimi ve Eğitimcisi

Bu beden eğitimciler farkındalar mı acaba fizyoterapistlerin haricinde aynı kurumlarda çalışan diğer meslek grubundan da ( psikolog, özel eğitim öğrt., çocuk gelişim öğrt. gibi) biçok kişi de fizyoterapistlerle aynı düşünüyor. E herkes yanlış düşünüyor da bi onlar mı doğru, yani BEN GİDERİM MERSİN' E HERKES GİDER TERSİNE durumu yaratmışlar, çok komikler ya..
04-10-2011
Güldeniz Gök SÜLE
Fizyoterapist

beden egitimi ögretmeni arkadas ..o gariban özürlülerin sırtından para kazanmadık bir siz mi kaldınız.. fizyoterapistle kendinimi kıyaslıyorsun.. aldıgınız egitim denkmidir ki aynı işi yapacaksınız.
04-10-2011
Nurhan TEKİN
Çocuk Gelişimi ve Eğitimcisi

Sorunun yanıtını biliyor musunuz?
Sorunun yanıtını biliyorsanız, lütfen aşağıdaki alanı kullanarak soruyu yanıtlayınız.

 

Soruyu yanıtlarken:

 • Doğrudan soruyu yanıtlayınız, veya soruya verilen diğer yanıtları geliştirecek şekilde yanıt veriniz
 • Yanıtınızda hakaret, küfür veya kanunlara uygun olmayan paylaşımlar bulunmamalıdır. Buna uygun hareket etmeyen üyelerimizin üyelikleri durdurulacaktır
Yenilenen EÇOP'u Denediniz mi?
Engelli Çocuklar Otomasyon Programı (EÇOP) yenilendi, Demo indirip anında, MEBBİS'den bilgilerinizi yükleyerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.
ÜCRETSİZ demoyu hemen indirin ve yükleyin.
 • SINIRSIZ Kullanıcı ve Öğrenci
 • Veritabanı sunucu hizmeti
 • Uzak sunucuya otomatik yedekleme
 • E-fatura entegrasyonu
 • Web tabanlı (mobil uyumlu) veya Masaüstü kullanımı
 • MEBBİS otomatik veri alma ve aktarımı
 • Tüm formların otomatik hazırlanması
 • Yılsonu değerlerlendirme işlemlerinin tek tuşla yapılması
 • Faturaların otomatik üretilmesi ve hatasız MEBBİS'e aktarılması
 • Online teknik destek imkanı
 • Pratik ders yazılabilmesi
Eleman mı Arıyorsunuz?

Çalışanınız sizi yüzüstü bıraktı, ortada mı kaldınız?

Artık bunları dert etmeyin! Hemen bir iş ilanı ver, gelen başvuruları incele, birkaç görüşme yap ve uzmanla çalışmaya başla. Hepsi bu...

Ücretsiz İş İlanı
Özel eğitim ve sağlığın ortak paydası olan Rehabilitasyon.com adresinin sektöre özel iş veren ile iş arayan arasında ne kadar iyi bir köprü olduğunu görebilmeniz için çok kısa süreliğini ÜCRETSİZ bir İş İlanı verebilirsiniz.