Soru-Cevap

Soru-Cevap Formu

eskişehirde fzt maası ne kadar?

merhaba arkadaslar. ben eskişehir'de calısmayı dusunuyorum, ama fzt maaslarının ne civarda oldugunu bilmiyorum. yazın tam zamanlı kısında yuksek ihtimal part time calısacagım. bilgi veren olursa minnettar olurum .
02-04-2007
Bülent KABAET
Fizyoterapist
Öğrenci ve Veli bilgilerinin kolayca takip edin.
37 Yanıt
işte türkiyenin durumu.bir fzt bir vali ile aynı maaşı alıyor hatta daha fazlasını.ama vali denince akan sular duruyor fzt diyince ne oluyor.herşey para degil.ulna radia denen arkadaşa sonuna kadar katılıyorum.işimizi iyi yapalım aldıgımız parayı hakedelim gerisi kendi kendine gelir.
20-05-2007
Hasann GEZERR
Fizyoterapist

bu ücrete biraz zor bulursunuz cihan bey. biz 3000 a bulamadık
14-05-2007
Yavuz ESKİEL
Özel Eğitim Öğretmeni

burda konuşmayacağızda nerde konuşaçağız değerli arkadaşım. hem ayıp birşey konuşulmuyorki .herkes hak ettiği,alın teri döktüğü parayı alıyor . yalnız arkadaşlar şu anda eskisehir'de sadece diplomaya 1200 ytl vermek isteyen yerler var.sadece eskişehirde değil heryerde lütfen bu tür uygulamalardan uzak duralım arkadaşlar. herşey para değildir. hem kendiniz için hem mesleğiniz için diplomanızı kimseye vermeyin.sonra siz orada yokken çocuklardan birine birşey olursa ne yapacaksınız. bütün sorumluluk sizin olur.
23-04-2007
Abdurrahman ARSLAN
Fizyoterapist

Fizyoterapist arkadaşlar maaş konuşmanın yeri burası değil,lüften biraz dikkat edelim saygılar...
22-04-2007
Belirtilmemiş

söylediklerinize harfiyen katılıyorum.tabiki tecrübeli fizyoterapistlerimiz daha iyi maaş alacak buna kimsenin itirazı olmaz heralde.çünkü bizde onlardan çok şey öğreneceğiz.
21-04-2007
Durdane SEVER
Fizyoterapist

yanlış anlamayın arkadaşı cehaletle suçlamıyorum. bende yeni mezunken onun gibiydim. ama tecrübe edindikce kendimi geliştirdim. 8 yıllıkm fzt yim 6 yıldır cp de çalışıyorum.buradaki tüm hastalar ismimi en az birkere duymuştur. bu nedenle gelen hastalarımız da oldu. hersey parayla ölcülmez kendini kanıtlarsan isteristemez aranan eleman olursun. istediğin fiyatıda alırsın ama yeni mezunken değil. zsizlere kısa bir öğüt vereyim paranın peşinden koşmayın. para hızlı koşar yakalayamazsınız kendi yolunuzdan koşmaya devam edin nasılsa para koşup sizi yakalar. hatta geçer bile farkında olmazsınız. biraz uzun oldu ama boş olmadı sanırım
21-04-2007
Unla RADİA
Diğer

arkadaşlar iyi tartışmalar. herkez yeni mezun arkadaşlara öğütler vermiş. birazda ben vereyim. yeni işe giren arkadaşlar eğer orda fizyoterapistvarsa önce onla konuş sunlar. maaşı doğal olarak oradaki arkadaştan 500 ytl civarı az olmalı. önce parav değil iş gelmeli yeni mezunsun ve kurumdan önce senin çocuklara ne verebileceğin önemli. kendini ıspatladıkdan sonra aradaki maaş farkı yavaş yavaş erir zaten. bu olayla karşılaştık yeni mezun arkadaş aldık benden 350 ytl daha az alıyordu işe girdikten 2 ay sonra ben yıllık zammımı aldım. arkadaşımızda bizimle aynı maaşı istedi. patronlarımız daha zamanının olduğunu söyledi.ancak arkadaş başka kurumla görüştü ve işten ayrıldı bize gelmeden öncede maaş yüzünden bize gelmişti. arkadaş geldiğinde daha hastaya ne yapacağını bilmiyordu cihazların ismini bile bilmiyordu bildiği tekşey teorik bilgi.
21-04-2007
Unla RADİA
Diğer

ayrıca ben fizyoterapistim ve iş arkadasım giriş yaptıgı için çıkıs yapamadım ve onun üzerinden yazdım yani pdr ci değil fizyoterapistim ismim de burak
20-04-2007
Mustafa ERAY
Psikolojik Danışman ve Rehber Öğretmen

siz neden sürekli fizyoterapistlerin sayfasında dolasıyorsunuz ve sürekli fizyoterapistlerle polemiğe giriyorsunuz bizi sevmiyosanız işe almazsınız olur biter kimse sizin işyeriniz önünde kuyrukta değil ayrıca murat arkadasın söylediklerinde haklılık payı var ama keske kurum sahiplerini düsündüğü kadar kendi meslektaslarını düsünse ve kendi mesleki sorunlarına çözüm bulmaya ugrassa cünkü bu aralar birlik beraberliğe cok ihtiyacımız var
20-04-2007
Mustafa ERAY
Psikolojik Danışman ve Rehber Öğretmen

sayın dürdane hanım sizin bu düşüncenizle çalışma hayatınızda başarılar dilerim.
20-04-2007
Yavuz ESKİEL
Özel Eğitim Öğretmeni

çok guzel yalan soyluyorsunuz... bence bu soylediklerinizi ispatlamak için işyeri adresinizi verin, yada internet adresinizi.. mezun olacak arkadaslarıma benim önerilerim şunlar: cumartesi gunleri çalışmayın, maasınızı da normal piyasadan dusuk tutmayın... kaliteli yer kaliteli maas vermesi gereken yerdir.
20-04-2007
Durdane SEVER
Fizyoterapist

belki beni fzt düşmanı gibi görebilirsiniz ama inanın bende fzt yim ve hep iş yeri sahiplerinin bana bunları dert yandıgını bilin istedim.benim patronlarımda çok iyi aramda çok iyi hatta çalıştıgım şehirde neredeyse en yüksek maaşı ben alıyorum ve hiç maaşı ne sekti nede az verildi.hatta ellerine fatura döner dönmez ay sonunu beklemeden paramı verdiler ve içeriden avans bile çektim bir maaşımı peşin olarak.demek istedigim lütfen biraz mütevazi olun ama hakkınızıda yedirmeyin.gidip çok aşagıda bir ücrete işe başlamayın diger arkadaşlarında durumunu düşünün.çok ta tepki tplamayalım.
17-04-2007
Murat SOYKA
Fizyoterapist

maaş konusunda da iş yeri sahiplerini çok zorlayan arkadaşların durumlarını da söyleyin şu an çalışmakta olan fzt arkadaşlar.adam sıkışmış durumda çok para ve tavizler vererek fzt yi işe alıyor ama sonra buldugu ilk fırsatta geri postalayanda var veya yıl içerisinde maaşında ufak ufak az vererek yetiştiremedim falan ayakları ile bir de işten ayrılırken son maaşı vermediginde otomatik yıllık bazda maaşın 250-300 ytl düşüyor ayalıga vurdugunda.hatta şuan çalışan bir çok arkadaşı çalışmakta oldugu kurumlarından ayrılamıyor çünkü içerde yaklaşık en az 3000 ytl si var birde son maaşı ekledin mi etti sana 5000-6000 ytl.hadi ayrılsın bakalım ortalama yıllık bazda aylıgı 500 ytl düşüyor.bu durumda olan çok arkadaş tanıyorum.bu arkadaşların durumuna düşmeyin dikkatli olun derim ben.
17-04-2007
Murat SOYKA
Fizyoterapist

herkes çalışma şartları ve fiyat konusunda çalışmak istedigi şehirdeki fzt arkadaşlarla irtibat kursun tamam da.yeni mezun olacak arkadaşlar öyle bir gazla çıkıyorlar ki okulda mezun olurken.biz küçük dagları yarattık bulunmaz hint kumaşıyız gibi tavırlarla kurum sahiplerinin karşısına çıkıyorlar ve sonra patronlar bizlere sıcak bakmıyor.bir çok patron imkanım olsa fzt leri bir kaşık suda bogarım düşüncesinde .nedeni ise bu kendini bilmez meslektaşlarımız yüzünden.tamam kıymetli elemanız ama lütfen görüşmeye giderken de biraz daha mütevazi olalım.anlaşabilirsin veya anlaşamazsın o rası başka ama sonra bunlar bize eksi olarak geri yansıyor.
17-04-2007
Murat SOYKA
Fizyoterapist

hepsinde part time çalışabilirsiniz.ama diğer şehirlerle kıyaslayarak işe başlayın ve fiyat düşürmeyin işinizi iyi yapın ki kaliteyi ve meslek onurunu yükseltin teşekkürler
17-04-2007
Selin AHISHALI
Fizyoterapist

ben devlete atandığım için aralık ayında 1900 den eskde bir kurumdan ayrıldım ama ayrılmasaydım şubat zam ayımdı cmrtesi çalışmıyordum ve günde 6 seans alıyordum.lütfen özel eğitim kurumlarında dikkatli olun onların şartlarına uymayın şartlarınızı kendiniz koyun ve kalitenizi belirleyin.çünkü terapistleri sevmiyorlar ama onlarsız da olmadığını biliyorlar.sahipleri atıp tutmayı seviyorlar.dedikodu anlamında inanılmazlar.sadece işinizi yapın ve kaliteli olun........
17-04-2007
Selin AHISHALI
Fizyoterapist

sevgili meslektaşlarım özellikle yeni mezun olcak arkadaşlarım. nerde şe girerseniz girin ama çalışmayı düşündüğünüz şehirdeki bi meslektaşınıza gidip danışın hangi kurumlar paranızı saglıklı bir biçimde verebiliyor. ve orada çalışan fzt nin tavan ücretinden çok düşük bi fiyata girmeyin. ben diyarbakırda özel bir kurumda çalışıyorum diyarbakırı düşünen arkadaşlarım varsa kurum ve ücret konusunda yardımcı olabilirim. doğuyu düşünen arkadaşlarımda 4,000 ytl nin altına kesinlikle düşmesinler. ben 2 aydır çalışıyorum 4,500 alıyorum daha fazlada olablirdi . kurum sahipleri kadar bizilerinde hakkı var bu işte bizde hakkımızı alalım. iyi çalışmalar
16-04-2007
İbrahim BABAYİĞİT
Fizyoterapist

arkadaşlar bunları tartışacağımız forum bu değil galiba.eskişehirde iş bulma imkanımız hakkında bilgi verirseniz çok mutlu olucaz.özellikle sormak istediğim part time çalışabilme imkanımız varmı17:00 dan sonra çalışabilirmiyiz?teşekkür ederim şimdiden
14-04-2007
Bülent KABAET
Fizyoterapist

yine söylüyorum bu kadar para konuşulması iyi değil o bunu almış bu bunu veriyormuş bunlar artık aşılmalı.herkes işini iyi yapsın eger buna ragmen hakkını alamadıgını düşünüyorsa o zaman başka yere gider.ben ne fzt ler biliyorum ki kurum sahipleri adamları kaybetmemek için herşeyi verecek durumda.çünkü adamlar işinin hakkını veriyorlar.benim dedigimde bu işte.herkes önce tam anlamıyla fzt lik yapsın sonrz parayı konuşsun.
14-04-2007
Murat SOYKA
Fizyoterapist

sende doktor kadar emek ver o zaman arkadaşım.banane doktor kaç para alıyor.adam 10 yıl okuyor hatta tüm gençligini oraya veriyor ondan sonra kaç para alırsa alsın.ben dr değilim fzt yim.hastanede dr lerde net maaşta fzt lerle neredeyse aynı maaşı alıyor ama onlar dönerden voleyi vuruyor.iş para konusu olunca o zaman dr ler arasında da haksızlık var adamın biri neredeyse her gün ameliyata giriyor digeri hafta bir ama ikiside dönerden hemen hemen aynı parayı alıyor.buna ne demeli.
14-04-2007
Murat SOYKA
Fizyoterapist

Sorunun yanıtını biliyor musunuz?
Sorunun yanıtını biliyorsanız, lütfen aşağıdaki alanı kullanarak soruyu yanıtlayınız.

 

Soruyu yanıtlarken:

 • Doğrudan soruyu yanıtlayınız, veya soruya verilen diğer yanıtları geliştirecek şekilde yanıt veriniz
 • Yanıtınızda hakaret, küfür veya kanunlara uygun olmayan paylaşımlar bulunmamalıdır. Buna uygun hareket etmeyen üyelerimizin üyelikleri durdurulacaktır
Yenilenen EÇOP'u Denediniz mi?
Engelli Çocuklar Otomasyon Programı (EÇOP) yenilendi, Demo indirip anında, MEBBİS'den bilgilerinizi yükleyerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.
ÜCRETSİZ demoyu hemen indirin ve yükleyin.
 • SINIRSIZ Kullanıcı ve Öğrenci
 • Veritabanı sunucu hizmeti
 • Uzak sunucuya otomatik yedekleme
 • E-fatura entegrasyonu
 • Web tabanlı (mobil uyumlu) veya Masaüstü kullanımı
 • MEBBİS otomatik veri alma ve aktarımı
 • Tüm formların otomatik hazırlanması
 • Yılsonu değerlerlendirme işlemlerinin tek tuşla yapılması
 • Faturaların otomatik üretilmesi ve hatasız MEBBİS'e aktarılması
 • Online teknik destek imkanı
 • Pratik ders yazılabilmesi
Eleman mı Arıyorsunuz?

Kurumunuzda çalışacak personele mi ihtiyacınız var?

Artık bunları dert etmeyin! Hemen bir iş ilanı ver, gelen başvuruları incele, birkaç görüşme yap ve uzmanla çalışmaya başla. Hepsi bu...

Kullanıcı Görüşleri...
Ücretsiz İş İlanı
Özel eğitim ve sağlığın ortak paydası olan Rehabilitasyon.com adresinin sektöre özel iş veren ile iş arayan arasında ne kadar iyi bir köprü olduğunu görebilmeniz için çok kısa süreliğini ÜCRETSİZ bir İş İlanı verebilirsiniz.