Soru-Cevap

Soru-Cevap Formu

duygu ekinciye acil

duygu hanım önleştirme ve arkalaştırma sorunu sesletim bozuklğu değilmi acaba sesbilgisel bir sorun sesletimi etkilemezmi öğrencim normalde yavaş söylediği zaman düzgün seslendiriyor ancak çok hızlı konuştuğundan birçok sözcükde ne kolayına gelirse onu tercih ediyor ayrıca bana tavsiye edeceğiniz bilgi alabileceğim bir dil terapisti önröbilirmisiniz teşekkür ederim
18-11-2005
Sevilay BOZKURT
İşitme Engelliler Öğretmeni
Performans Takip Formu (PKT) eğitmenleriniz internet üzerinden girsin, siz sadece çıktıları alın.
2 Yanıt
Sn.Duygu Ekinci Ben de 3.5 yaşında kızım için BURSA da bize yardımcı olabilecek Konuşma terapisti arıyorum.Araştırdığımda Bursa da hiç yok değişik branşlardan kişiler kısa süreli seminer alıp kendilerini konuşma terapisti olarak lanse ediyorlar dendi. Bana da bu konuda yardımcı olursanız size müteşekkir kalırım.
01-09-2007
Hande AKSOY
Diğer

Sevilay Hanım,

elbette önleştirme ve artlaştırma bir sesletim bozukluğudur ancak sizin öğrencinizde böyle bir sesletim sorunumu yoksa daha kapsamlı ya da başka bir sorun mu var onu verdiğiniz örneklerden anlamak zor. Ayrıca, elbette sesbilgisel sorunlarda da sesletim sorunları görmekteyiz. Ancak, sesbilgisel sorunlar daha dilsel boyuttadır. Hangi ilde isenin ona göre önerebileceğim dil ve konuşma terapisleri var.

SAygılar

Duygu Ekinci

20-11-2005
Duygu EKİNCİ
Dil ve Konuşma Terapisti

Sorunun yanıtını biliyor musunuz?
Sorunun yanıtını biliyorsanız, lütfen aşağıdaki alanı kullanarak soruyu yanıtlayınız.

 

Soruyu yanıtlarken:

  • Doğrudan soruyu yanıtlayınız, veya soruya verilen diğer yanıtları geliştirecek şekilde yanıt veriniz
  • Yanıtınızda hakaret, küfür veya kanunlara uygun olmayan paylaşımlar bulunmamalıdır. Buna uygun hareket etmeyen üyelerimizin üyelikleri durdurulacaktır
İş Arayanlar

iş arayan 830 kişi var. Hemen irtibata geçerek personel eksikliğinizi tamamlayın.

Bugün

Tuğba Z. Ö.
Uzman Öğretici

Bugün

Kahraman A.
Sosyolog

Bugün

Hülya Ö.
Beden Eğitimi Öğretmeni

Bugün

Hamza D.
Özel Eğitim Öğretmeni

Bugün

Esra Y.
Büro Memuru

Ücretsiz İş İlanı
Özel eğitim ve sağlığın ortak paydası olan Rehabilitasyon.com adresinin sektöre özel iş veren ile iş arayan arasında ne kadar iyi bir köprü olduğunu görebilmeniz için çok kısa süreliğini ÜCRETSİZ bir İş İlanı verebilirsiniz.

Kurumunuzun ihtiyaç duyduğu tüm işlemler tek otomasyonda... Hem de ücretsiz!