Soru-Cevap

Soru-Cevap Formu

duyarlı ailelere

MERHABA benim 7 yaşınd joubert sendromlu; bir oğlum var.Bu sene ilkokula başlaması gerekiyor.Ama nereye hangi okula vereceğimizi bilemiyoruz.Bunun nedeni çogu millieğitim okullarında özel durumlu çocuklara çok sıcak kanlı bakmamaları.Ama anlayamadığım diğer sendromların ilköğretim eğitimi alacağı okulları , vakıfları , danışa bilecekleri birçok yer var.ÖRNEĞİN : down sendromu , sp , işitme , görme , bedensel özür , ögrenme güçlügü ,vs. Niçin bizlere sahip çıkacak,danışa bileceğimiz" joulbert sendromlu" çocuklara ilköğretim eğitimi verebilecek okullar yok.SİZLERİN BU KONUDA düşünceleriniz nelerdir.
11-06-2008
Mine KARAAHMET
Diğer
Öğrenciye verilen eğitim modüllerinin sınır kontrolü otomatik yapın.
2 Yanıt
Oğlumu geçen sene kaynaştırma eğitimi için anasınıfına yazdırırken bile okul idarecilerinden ters ğörüşlü olan çoktu.Bizim üzüldüğümüz nedenler eğitimcilerin bir çoğunun puroblemli çocuklara çok sıcak kanlı bakmamaları.Zorunlu eğitim vermeleri gerektiği halde. .
16-06-2008
Mine KARAAHMET
Diğer

Kaynaştırma eğitimi adı altında herhangi bir devlet okuluna kayıt yaptırabilirsiniz.
12-06-2008
Barış ŞİMŞEKER
Diğer

Sorunun yanıtını biliyor musunuz?
Sorunun yanıtını biliyorsanız, lütfen aşağıdaki alanı kullanarak soruyu yanıtlayınız.

 

Soruyu yanıtlarken:

  • Doğrudan soruyu yanıtlayınız, veya soruya verilen diğer yanıtları geliştirecek şekilde yanıt veriniz
  • Yanıtınızda hakaret, küfür veya kanunlara uygun olmayan paylaşımlar bulunmamalıdır. Buna uygun hareket etmeyen üyelerimizin üyelikleri durdurulacaktır
Eleman mı Arıyorsunuz?

Çalışanınız sizi yüzüstü bıraktı, ortada mı kaldınız?

Artık bunları dert etmeyin! Hemen bir iş ilanı ver, gelen başvuruları incele, birkaç görüşme yap ve uzmanla çalışmaya başla. Hepsi bu...

Kurumunuzun ihtiyaç duyduğu tüm işlemler tek otomasyonda... Hem de ücretsiz!

Kullanıcı Görüşleri...
Ücretsiz İş İlanı
Özel eğitim ve sağlığın ortak paydası olan Rehabilitasyon.com adresinin sektöre özel iş veren ile iş arayan arasında ne kadar iyi bir köprü olduğunu görebilmeniz için çok kısa süreliğini ÜCRETSİZ bir İş İlanı verebilirsiniz.