Soru-Cevap

Soru-Cevap Formu

balıkesir ilinde konuşma terapisti arıyorum.

Merhaba , 31 aylık oğluma yaygın gelişimsel bozukluk tanısı konuldu. 5 aydır özel eğitime ve kreşe gidiyor . Balıkesir'de alıcı dili geliştirmek açısından konuşma terapisti arıyorum . Bilgisi olan varmı ?

13-08-2014
Serpil KUMAS
Veli
Kurumunuza ait program, modül sınırlamalarını siz değil, otomasyonunuz takip etsin.
1 Yanıt
Hocam konuşma terapisti, dil konuşma uzmanı bu şartlarda ancak klinik ve ya hastane birimine giderek bulabilirsiniz. Ülkemizde sayıları parmakla gösterilecek şekilde az ve sayılı kişiler var. Size maliyeti fazla olur. Bence özel eğitimciden yardım alın faydası olacaktır. Gittiği özel eğitim kurumunu mutlaka teftişleyin, oğlunuzu kimin ellerine bıraktığınızdan emin olun. Piyasada çok özel eğitim kurumu var ve farklı hizmetler alabileceğiniz kurum da bualbilirsiniz bence.
28-09-2014
Belirtilmemiş

Sorunun yanıtını biliyor musunuz?
Sorunun yanıtını biliyorsanız, lütfen aşağıdaki alanı kullanarak soruyu yanıtlayınız.

 

Soruyu yanıtlarken:

  • Doğrudan soruyu yanıtlayınız, veya soruya verilen diğer yanıtları geliştirecek şekilde yanıt veriniz
  • Yanıtınızda hakaret, küfür veya kanunlara uygun olmayan paylaşımlar bulunmamalıdır. Buna uygun hareket etmeyen üyelerimizin üyelikleri durdurulacaktır
Eleman mı Arıyorsunuz?

Kurumunuz büyüyor, ekstra yeni personele mi ihtiyacınız oldu?

Artık bunları dert etmeyin! Hemen bir iş ilanı ver, gelen başvuruları incele, birkaç görüşme yap ve uzmanla çalışmaya başla. Hepsi bu...

Kullanıcı Görüşleri...

EÇOP'ta MEBBİS Yıl Sonu Değerlendirme İşlemlerini (RAM Evrakları Gönderim) Hızlıca Yapın!

Ücretsiz İş İlanı
Özel eğitim ve sağlığın ortak paydası olan Rehabilitasyon.com adresinin sektöre özel iş veren ile iş arayan arasında ne kadar iyi bir köprü olduğunu görebilmeniz için çok kısa süreliğini ÜCRETSİZ bir İş İlanı verebilirsiniz.