aşılamıyacak engel yoktur yeterki onlara sevgiyle yaklaşmasını bilelim.

aşılamıyacak engel yoktur yeterki onlara sevgiyle yaklaşmasını bilelim.

aşılamıyacak engel yoktur yeterki onlara sevgiyle yaklaşmasını bilelim.

12 yaşında otistik özellikler taşıyan aynı zamanda hiperaktif kaynaştırma olarak 5,sınıfa devam eden bir oğlum var.oğlumun kendine güvenini  sağlamasına yardımcı olmak aynı zamanda o yüksek enerjisini harcıyabilmesi için sosyal faaliyetlere yönelmesi spor yapması gerekiyor. daha önce spora gönderdim fakat hem dışlandı hemde ertesi yıl kaydı yapılmasına rağmen açıkça istenmedi.oğluma spor ve müzik eğitimi aldırabileceğim yerler konusuda bana yardımcı olabilirmisiniz.bozcaadada yaz kampları ve bu tür faaliyetlerin düzenlendiğini duydum bu konuda bana bilgi verebilirmisiniz.şimdiden teşekkürler.
25-05-2006
Hacer UĞURCAN
Büro Memuru
Bireysellleştirilmş Eğitim Proğramını(BEP) kolayca hazırlayın.
3 Yanıt
gamze hanım kampla ilgili tüm bilgileri vermiş.basketbol ve yüzmeyle ilgili olarak şunu söyleyebilirim şuan yaz okulları var,çocuğunuzu oraya kaydettirebilir.Yada istanbul belediyesinin bu tarz çocuklar için çalışmalrı oluyor spor anlamında bi de onları araştırın derim.inanın olumlu sonuçlar alacaksınız.Eğerki başka bi konuda yardıma ihtiyacınız olursa burdan tekrar irtibada geçebiliriz.sevgiyle kalın.gülşah
27-05-2006
Gülşah DALKILIÇ
Rekreasyon Uzmanı

öncelikle ilgilendiğiniz için teşekkür ederim.bakırköyde ikamet ediyorum.oğlumun yüzmeye olduğu kadar basketbola da ilgisi var. antalyadaki kampla ilgili derneklemi irtibata geçmem gerek.bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.şimdiden teşekkürler hoşçakalın.
26-05-2006
Hacer UĞURCAN
Büro Memuru

mrb hacer hnm,hiperaktif çocuklar için en ii spor yüzmedir.Oğlunuzu yüzme kursuna kağıt ettirebilirsiniz.Ayrıca otistik çocuklar derneğinin her yıl düzenlemiş olduğu kamplar var.Bu sene antalya da temmuz ayında başlıyor.Bir araştırın derim.Rehabilitasyon merkezlerinin çoğunda maalesef spor ve müzik eğitimi yok.Bunun içinde  iice araştırın diyebilirim.Nerde olduğunuzu söylersiniz eğer ki size daha ii yardımcı olabilirim.Şimdilik size bu kadar yardımcı olabildim.sevgilerle.
25-05-2006
Gülşah DALKILIÇ
Rekreasyon Uzmanı

Sorunun yanıtını biliyor musunuz?
Sorunun yanıtını biliyorsanız, lütfen aşağıdaki alanı kullanarak soruyu yanıtlayınız.

 

Soruyu yanıtlarken:

  • Doğrudan soruyu yanıtlayınız, veya soruya verilen diğer yanıtları geliştirecek şekilde yanıt veriniz
  • Yanıtınızda hakaret, küfür veya kanunlara uygun olmayan paylaşımlar bulunmamalıdır. Buna uygun hareket etmeyen üyelerimizin üyelikleri durdurulacaktır
Eleman mı Arıyorsunuz?

Kurumunuz büyüyor, ekstra yeni personele mi ihtiyacınız oldu?

Artık bunları dert etmeyin! Hemen bir iş ilanı ver, gelen başvuruları incele, birkaç görüşme yap ve uzmanla çalışmaya başla. Hepsi bu...

Öğrencilere verilen eğitimleri(terapileri) MEBBİS"e otomatik aktarın.

Ücretsiz İş İlanı
Özel eğitim ve sağlığın ortak paydası olan Rehabilitasyon.com adresinin sektöre özel iş veren ile iş arayan arasında ne kadar iyi bir köprü olduğunu görebilmeniz için çok kısa süreliğini ÜCRETSİZ bir İş İlanı verebilirsiniz.
Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezinizde bir otomasyon programına ihtiyacınız mı var?
Engelli Çocuklar Otomasyon Programı (EÇOP) yenilendi, Demo indirip anında, MEBBİS'den bilgilerinizi yükleyerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.
1 Aylık ÜCRETSİZ DEMO'yu hemen indirin ve yükleyin.
  • SINIRSIZ Kullanıcı ve Öğrenci
  • Veritabanı sunucu hizmeti
  • Uzak sunucuya otomatik yedekleme
  • Web tabanlı veya Masaüstü kullanımı
  • MEBBİS otomatik veri aktarımı
  • PKT, KDF ve diğer formların kolayca üretimi
  • Bir yıl ücretsiz teknik destek
Ayrıntılı bilgi için burayı tıklayın.